,

Horoskop tygodniowy indiański na 22-28 maja 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

23.05.2023 12:17

Horoskop tygodniowy indiański na 22-28 maja 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop indiański wymyślili szamani. Są oni przekonani o istnieniu głębokiego związku sił natury i cech osobowości człowieka urodzonego podczas danej pory roku. Wierzenia Indian są oparte na tym, że w każdym z nas jest uśpiona pierwotna moc ukazująca się pod postacią zwierzęcia. Horoskop indiański zawiera w sobie porady, które pomogą nam osiągnąć swój najwyższy potencjał. W każdym z nas drzemie siła, którą sami potrafimy rozbudzić. Sprawdź, jak to zrobić w tym tygodniu.

Zobacz, jaki jest twój znak w indiańskim horoskopie i przeczytaj swoją przepowiednię na 22-28 maja 2023 roku.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy egipski na 22-28 maja 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy indiański na 22-28 maja 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

W horoskopie indiańskim występuje 12 odcinków życia symbolizowanych przez tzw. zwierzęta mocy. Odpowiadają im znaki zodiaku:

Horoskop tygodniowy indiański na 22-28 maja 2023

Poznaj swój horoskop na ten tydzień. Wybierz swój indiański znak zodiaku i przeczytaj swoją przepowiednię.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Jeśli czujesz się uzależniony od decyzji innych, nigdy nie będziesz szczęśliwy. Pamiętaj, by najpierw samodzielnie zadbać o swoje zadowolenie. Nie pozwalaj ludziom wierzyć, że zamierzasz dostosować się do wszystkich ich kaprysów. Wtedy przestaną liczyć się z twoim zdaniem i będą nieustannie narzucać ci własne wizje...

Bóbr (20.04. – 20.05.)

W twoim życiu jest ktoś, komu bardzo na tobie zależy. Jeśli jednak będziesz zaniedbywać tę osobę, może odejść do kogoś innego. Ma bowiem poczucie, że wiele zainwestowała w znajomość z tobą, a nie otrzymała niczego w zamian. Zastanów się, czy chcesz jej się odwdzięczyć i czy masz jej coś do zaoferowania.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Przestań skupiać się jedynie na tym, co masz w pobliżu. Czy do końca życia będziesz się zadowalać nieudanymi relacjami albo nielubianą pracą? Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie i włożyć odrobinę wysiłku w te poszukiwania, by zyskać szansę na zdobycie szczęścia. Musisz jednak udowodnić, że ci na nim zależy. W przeciwnym razie odpowiesz za swoje lenistwo.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Możesz teraz dać komuś doskonały przykład. Pewna osoba wiele się nauczy z tego, jaką decyzję kiedyś podjąłeś. Dopiero teraz uświadomisz sobie, jak bardzo była ona słuszna. Zapamiętasz na zawsze, że właśnie tak powinieneś postępować.

Łosoś (22.07-21.08)

Znaj swoją wartość i nie pozwalaj, by inni tobą manipulowali. Za każdym razem, kiedy kogoś usprawiedliwiasz, pokazujesz tym samym, że nie szanujesz samego siebie. Każda osoba, której na tobie zależy, będzie chciała cię traktować jak najlepiej. Pamiętaj o tym.

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Nie snuj jeszcze planów na przyszłość. Trudno ci będzie teraz znaleźć odpowiedź na wszystkie ważne pytania. Odczuwasz wiele wątpliwości, przez co czujesz się zagubiony. Twoje sprawy wyjaśnią się na początku czerwca. Wtedy będziesz mógł ustalić, co jest dla ciebie ważne.

Kruk (22.09. – 22.10.)

Słuchaj rad swoich przyjaciół. Nawet jeśli usłyszysz od nich coś, co ci się nie spodoba, powinieneś mieć świadomość, że mają na względzie twoje dobro. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że krzywdzimy samych siebie. Twoi bliscy pomogą ci tego uniknąć. 

Wąż (23.10. – 22.11.)

Jeśli w ostatniej chwili odwołasz teraz ważne spotkanie, z biegiem czasu bardzo tego pożałujesz. Druga osoba może bowiem uznać, że straciła już do ciebie cierpliwość. Za jakiś czas za nią zatęsknisz, ale nie uda ci się wtedy jej odzyskać.

Sowa (23.11. – 21.12.)

Pośpiech nie jest dobrym doradcą, ale nie oznacza to wcale, że możesz odkładać wszystko na później. Jeśli zaczniesz to robić, będziesz mieć spore zaległości. Nie poradzisz sobie z nimi i przez to ludzie zaczną cię uważać za nieodpowiedzialną osobę. Zastanów się, czy chcesz, żeby tak było.

Gęś (22.12. – 19.01.)

Ktoś, kogo wcześniej o to nie podejrzewałeś, może teraz sprawić ci dużą przykrość. Twoją siłą jest jednak niezależność - nie pozwolisz, by przeciwności losu cię przytłaczały. Zachowaj uśmiech na twarzy, a ludzie szybko zrozumieją, że nie można z tobą pogrywać.

Wydra (20.01. – 18.02.)

Osoba, którą stawiasz na piedestale, zupełnie na to nie zasługuje. Przypisujesz jej cechy, jakich tak naprawdę nie posiada. Jeśli będziesz robić to nadal, za jakiś czas bardzo się rozczarujesz. Lepiej już teraz zdjąć różowe okulary i zobaczyć kogoś takim, jakim jest.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Ktoś zada ci w tym tygodniu trudne pytanie. Choć w pierwszym odruchu zapragniesz przed nim uciec, w rzeczywistości może bardzo ci pomóc w rozwoju. Kiedy skonfrontujesz się ze swoimi słabościami, pokonasz ogromny lęk. Od tej pory przestanie cię on paraliżować.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2023 rok. Co czeka nas w roku Królika?

loader
Co wiesz o znakach zodiaku? [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]

Co wiesz o znakach zodiaku? [QUIZ]

Który znak zodiaku jest najlepszym sportowcem?

Logo radiozet Dzieje się