Horoskop tygodniowy indiański na 20-26 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

17.03.2023 16:03

Horoskop tygodniowy indiański na 20-26 marca 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop indiański wymyślili szamani. Są oni przekonani o istnieniu głębokiego związku sił natury i cech osobowości człowieka urodzonego podczas danej pory roku. Wierzenia Indian są oparte na tym, że w każdym z nas jest uśpiona pierwotna moc ukazująca się pod postacią zwierzęcia. Horoskop indiański zawiera w sobie porady, które pomogą nam osiągnąć swój najwyższy potencjał. W każdym z nas drzemie siła, którą sami potrafimy rozbudzić. Sprawdź, jak to zrobić w tym tygodniu.

Zobacz, jaki jest twój znak w indiańskim horoskopie i przeczytaj swoją przepowiednię na 6-12 marca 2023 roku.

Zobacz także: Horoskop na Wenus w Baranie w marcu 2023 roku. Te znaki zodiaku mogą się teraz zakochać

Horoskop tygodniowy indiański na 20-26 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

W horoskopie indiańskim występuje 12 odcinków życia symbolizowanych przez tzw. zwierzęta mocy. Odpowiadają im znaki zodiaku:

Horoskop indiański na 20-26 marca 2023 roku

Poznaj swój horoskop na ten tydzień. Wybierz swój indiański znak zodiaku i przeczytaj swoją przepowiednię.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Nie musisz być akceptowany przez wszystkich, z którymi się spotykasz. Czasem ktoś nie będzie się z tobą zgadzał. Zamiast walczyć o jego uznanie lub na siłę próbować go przekonać do zmiany zdania, poszukaj osób podobnych do siebie. W ich towarzystwie bez żadnego wysiłku stworzysz atmosferę, jakiej nigdy nie doświadczysz z ludźmi różnymi od siebie.

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Ostatnio potrzebowałeś samotności, ale teraz przestała ci służyć. Skontaktuj się z bliską ci osobą i opowiedz jej o swoich przeżyciach. Jeśli brakuje ci odwagi, by umówić się z nią na żywo, zadzwoń. Nie pożałujesz tego, że się na to zdecydowałeś. Rozmowa tchnie w ciebie energię, jakiej od dawna ci brakowało. Tak działa na nas kontakt z bratnimi duszami.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Twoje zwierzę mocy podpowie ci w tym tygodniu, co powinieneś zrobić. Postaraj się często spędzać czas na łonie natury, by móc je spotkać. Przyniesie ci symboliczne znaczenie, które zrozumiesz niemal od razu. Nie będziesz miał wątpliwości, czego dotyczy ten znak. Podążaj za nim, a już za kilka tygodni spotkasz swoje przeznaczenie.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Aby zwrócić na siebie czyjąś uwagę, przestań się o to starać. Zwróć się do własnego wnętrza i poznaj samego siebie. Kiedy usłyszysz wewnętrzny głos, daj się mu prowadzić. Zacznij pisać pamiętnik, rysować, śpiewać lub tańczyć. Twoja kreatywność sprawi, że staniesz się pociągający dla płci przeciwnej. Ktoś poczuje się zafascynowany tym, jaką głębię w sobie skrywasz.

Łosoś (22.07-21.08)

Zakończysz poszukiwania inspiracji na nadchodzący czas. W tym tygodniu zrozumiesz, co powinno być dla ciebie naprawdę ważne. Poznasz to po tym, że natychmiast zyskasz energię do działania i nie będziesz miał ochoty przerywać pracy nad wprowadzeniem zmian. Ekscytacja będzie tak silna, że trudno będzie ci zasnąć. Czeka cię teraz mnóstwo radości.

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Nie wpadaj w pułapkę. Kiedy po raz kolejny pomyślisz, że twoja wartość zależy od statusu materialnego albo ceny ubrań, porzuć te złudzenia i poważnie się zastanów. Jeśli zaczniesz w tym tygodniu myśleć częściej o serduszkach na Instagramie, niż o swoich prawdziwych relacjach, będzie to dla ciebie sygnał, by coś zmienić. W przeciwnym wypadku poczujesz się nieszczęśliwy.

Kruk (22.09. – 22.10.)

Z łatwością teraz zauważysz, kto w twoim towarzystwie goni za złudzeniami. Możesz wskazać błędy w myśleniu tej osoby i po chwili odkryć, jaka jest prawda. Mimo to nie dziel się swoimi obserwacjami. Zachowaj je dla siebie i wyciągnij wnioski. To twoja lekcja. Pozwól drugiej stronie, by zrozumiała wszystko sama.

Wąż (23.10. – 22.11.)

Powiedz komuś, że chcesz mu zaoferować związek na całe życie. Jeśli w twoim sercu naprawdę jest taka potrzeba, bądź szczery i podziel się tym, co jest w tobie prawdziwe. Druga osoba poczuje się tym wzruszona. Z pewnością rozważy tę propozycję i potraktuje cię z szacunkiem. Ty natomiast będziesz wiedział, że zawalczyłeś o własne szczęście.

Sowa (23.11. – 21.12.)

Zacznij czerpać wiedzę z książek i przestań oglądać telewizję. Sięgnij po klasyczną pozycję z literatury albo dzieło napisane kilkadziesiąt lat temu. Znajdziesz w nim mądrość, dzięki której rozwiążesz wszystkie swoje obecne problemy. Nie usłyszysz jej teraz od nikogo ze znajomych. Warto więc, być poświęcił czas na lekturę.

Gęś (22.12. – 19.01.)

Największym problemem w twoich relacjach jest teraz brak komunikacji. Możesz wejść w rolę mediatora i zadbać o to, by to naprawić. Odkryjesz, że druga osoba nie dzieliła się swoimi myślami z obawy przed oceną. Kiedy okażesz jej wyrozumiałość, postanowi się otworzyć i wszystko sobie wyjaśnicie.

Wydra (20.01. – 18.02.)

W tym tygodniu możesz mieć sen, w którym ktoś wyzna ci miłość. Nawet jeśli będziesz tym zdziwiony albo uznasz, że ta wizja nie miała żadnego znaczenia, przyjrzyj się jej uważniej. Powinna dać ci do myślenia. Dowiesz się o czymś, czego wcześniej nie podejrzewałeś.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Przestań oceniać swoją sytuację po pozorach i bądź bardziej dociekliwy. Ludzie są o wiele bardziej skomplikowani, niż nam się wydaje. Zamiast żyć fantazjami, znajdź w sobie cierpliwość do tego, by zaczekać na dalsze efekty swoich działań. Posiałeś już ziarna. Możesz ze spokojem wypatrywać wiosny.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2023 rok. Co czeka nas w roku Królika?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?