Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy indiański na 18-24 września 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
16.09.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy indiański na 18-24 września 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop indiański wymyślili szamani. Są oni przekonani o istnieniu głębokiego związku sił natury i cech osobowości człowieka urodzonego podczas danej pory roku. Wierzenia Indian są oparte na tym, że w każdym z nas jest uśpiona pierwotna moc ukazująca się pod postacią zwierzęcia. Horoskop indiański zawiera w sobie porady, które pomogą nam osiągnąć swój najwyższy potencjał. W każdym z nas drzemie siła, którą sami potrafimy rozbudzić. Sprawdź, jak to zrobić w tym tygodniu.

Zobacz, jaki jest twój znak w indiańskim horoskopie i przeczytaj swoją przepowiednię na 18-24 września 2023 roku.

Horoskop tygodniowy indiański na 18-24 września 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

W horoskopie indiańskim występuje 12 odcinków życia symbolizowanych przez tzw. zwierzęta mocy. Odpowiadają im znaki zodiaku:

Redakcja poleca

Horoskop tygodniowy indiański na 18-24 września 2023 roku

Poznaj horoskop na ten tydzień. Wybierz swój indiański znak zodiaku i przeczytaj przepowiednię dla siebie.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Ktoś z przeszłości nawiąże z tobą kontakt i da ci do zrozumienia, że pragnie dać znajomości kolejną szansę. Jeśli chcesz, by do tego doszło, musisz głęboko przemyśleć swój punkt widzenia. Musisz wiedzieć, co tak naprawdę masz do przekazania tej osobie. Nie mów: "Zobaczymy, co przyniesie czas".

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Prawdziwa miłość nigdy nie odejdzie z twojego życia, nawet jeśli będziesz przed nią uciekać na drugi koniec świata. Nie zapomnisz o tej osobie, która jest ci pisana. Uświadomisz sobie, że nie potrafisz bez niej funkcjonować. Postarasz się ocalić waszą relację.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Jeśli zbyt często wychodzisz z inicjatywą i nie zostaje to odwzajemnione, powiedz sobie prawdę na temat tej sytuacji. Jak długo zamierzasz jeszcze to znosić? Niezależnie od tego, czy chodzi o relację osobistą, czy wspólny projekt - druga strona powinna tego chcieć tak samo jak ty. Dopóki tak nie jest, postaraj się nie narzucać.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Przestań liczyć na to, że ktoś inny weźmie odpowiedzialność za twoje życie. Czeka cię spore rozczarowanie. Osoba, z którą wiążesz plany na przyszłość, za jakiś czas może cię zawieść. Okaże się, że nie jest taka, jak się spodziewałeś. Im szybciej się od niej uniezależnisz, tym lepiej dla ciebie.

Łosoś (22.07-21.08)

Wszechświat zaprasza cię do tego, byś rozpoczął kolejny etap życia i odważnie wyruszył na spotkanie swojej przyszłości. Ty jednak wciąż kurczowo trzymasz się tego, co znane. Odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy jest też dla ciebie dobre... Czy nie lepiej dać szansę czemuś innemu?

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Możesz otrzymać od kogoś radę, która cię zaboli. Chociaż jednak słowa drugiej osoby nie będą ci się zbytnio podobały, w rzeczywistości powinieneś wziąć je pod uwagę... Lepiej powiedzieć sobie prawdę i coś zmienić, niż żyć iluzjami. Tylko dzięki temu przejmiesz kontrolę nad własnym życiem.

Kruk (22.09. – 22.10.)

Nie próbuj przyspieszać realizacji celu. Nic nie zyskasz, jeśli w ciągu nadchodzących dni wygrasz bitwę. Zależy ci bowiem na wygraniu całej wojny, a to wymaga od ciebie cierpliwości. W tym tygodniu nie dawaj po sobie poznać, że zamierzasz o coś walczyć. Zmylisz tym samym czujność ludzi wokół.

Wąż (23.10. – 22.11.)

Chociaż czasem miewasz czegoś dosyć, twoje myśli powracają do tej sprawy niemal każdego dnia. Czas, byś przyznał przed sobą, jak bardzo ci na tym zależy. Kiedy to zrobisz, nabierzesz odwagi, by działać. Zrobisz coś, na co miałeś ochotę od wielu miesięcy.

Sowa (23.11. – 21.12.)

Nie bój się zaczynać niczego od zera. Nawet jeśli na początku będzie ci kiepsko szło, z biegiem czasu zyskasz nowe umiejętności i będziesz dumny z siebie. Ilekroć uczymy się czegoś, w pierwszej chwili mamy wrażenie, jakbyśmy zupełnie sobie z tym nie radzili. Kiedy jednak staje się dla nas łatwe, nabieramy pewności siebie.

Gęś (22.12. – 19.01.)

Czy akceptujesz swoich przyjaciół takimi, jakimi są? A może zamiast tego stawiasz im nierealne wymagania i ciągle liczysz na to, że będą w stanie je zrealizować? Daj sobie czas, by szczerze odpowiedzieć na te pytania. Dzięki nim uda ci się sporo zrozumieć.

Wydra (20.01. – 18.02.)

Nie zapominaj o tym, że masz wolną wolę i możesz samodzielnie decydować o sobie. Tylko ty rozumiesz, dlaczego pewne marzenia są dla ciebie ważniejsze od pozostałych. Zawalcz o nie teraz, a przed końcem roku twoje życie bardzo się zmieni. Nie pożałujesz, że podjąłeś ryzyko.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Zobaczysz teraz pierwsze efekty swojej intensywnej pracy. Zmieni się twój charakter i wygląd, a ludzie wokół zaczną się do ciebie odnosić z większym szacunkiem niż dotychczas. Nie będziesz już dłużej walczyć o to, by cię zauważyli. Sami poczują, że jesteś i potrzebny.

Nie przegap
Znaki zodiaku i seks. Który znak jest najlepszym kochankiem?
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock