Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Skorpiony czeka miła niespodzianka

22.08.2022 15:23

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Baran

Barany muszą kontrolować swoje zachowanie w środowisku pracy. Jeśli poczują, że mają ochotę się przed kimś popisać, powinny się powstrzymać i jak najszybciej przestać zwracać na siebie uwagę. Za sprawą Urana mogą publicznie powiedzieć coś, czego będą bardzo żałować.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Byk

Byki nie powinny milczeć, jeśli na czymś im zależy. Ukrywanie swojego zainteresowania konkretnym projektem w żaden sposób nie pomoże im w uzyskaniu czyjegoś przyzwolenia na to, by do niego dołączyć. Najwyższy czas odsłonić karty i pokazać, z kim tak naprawdę chce się pracować.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą zachować czujność, bo otacza ich wielu fałszywych przyjaciół. Jeśli będą się zwierzać każdej osobie, z którą teraz rozmawiają, szybko tego pożałują. Pod koniec tygodnia mogą odkryć, że wszyscy znajomi z firmy znają ich tajemnice.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Rak

Raki czeka wspaniały tydzień, pod warunkiem, że uda im się zdecydować, czego naprawdę chcą. W przeciwnym wypadku przez kilka następnych dni będą nerwowo rozważać
"za" i "przeciw" w danej sytuacji. Bez pomocy przyjaciół nie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Warto poprosić o radę.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Lew

Lwy otrzymają w tym tygodniu wiadomość, która sprawi im przyjemność. Ktoś dostrzeże ich talent i bezinteresownie wyrazi swój podziw. Może zaproponować też udział w ciekawym projekcie. Warto skorzystać z tej oferty.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Panna

Panny mogą zwątpić w swoją wartość, bo będzie im się wydawało, że zostały przez kogoś odrzucone. Jeśli jednak przyjrzą się swojej sytuacji odrobinę dokładniej, zauważą, że ta osoba skrycie je podziwia i brakuje jej śmiałości, by powiedzieć to wprost. W przyszłości muszą wziąć to pod uwagę. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Waga

Wagi za żadne skarby nie powinny teraz wychodzić z inicjatywą w jakiejkolwiek sprawie. Układ gwiazd sugeruje, by w ciągu kilku następnych tygodni cierpliwie czekały na zaproszenia od innych, zamiast proponować im spotkania. Uda im się nawiązać współpracę tylko z osobami, które same to zaproponują.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony po raz pierwszy od dawna poczują się naprawdę docenione. W nagrodę za swoją pracę otrzymają teraz premię, podwyżkę albo awans. Szef nareszcie zwróci uwagę na ich starania i głośno wyrazi swój podziw. To przyniesie im mnóstwo powodów do radości.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce powinny powiedzieć komuś wprost, co o nim myślą, zamiast w milczeniu go obserwować. Ta osoba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ktoś śledzi każdy jej ruch, i staje się podejrzliwa. Warto wreszcie nawiązać z nią kontakt i wyjaśnić tę sytuację.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce będą zadowolone ze swoich osiągnięć. W tym tygodniu będą miały okazję sobie uświadomić, jak wiele udało im się dokonać od początku tego roku. W czwartek warto przygotować sobie listę celów na następne miesiące. Teraz będzie im najłatwiej ułożyć sobie dobry plan.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny składać obietnic bez pokrycia, bo ludzie przestaną wierzyć im na słowo. W tym tygodniu będą czuły się tak rozkojarzone, że nie uda im się dopilnować terminów. Lepiej od razu powiedzieć współpracownikom, że wspólne plany należy przełożyć na początek września.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 sierpnia 2022 roku - Ryby

Ryby będą miło zaskoczone atmosferą panującą w pracy. Nikt im się nie przeciwstawi, a one nie będą miały powodu, by protestować przeciwko czyimś pomysłom. Jeśli chcą utrzymać ten stan harmonii, powinny unikać plotkarzy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?