Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Wodniki mogą zostać zdradzone

31.10.2022 15:39

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Baran

Barany czeka spory zysk, ale pod warunkiem, że pozbędą się wszystkiego, co je ogranicza. Kiedy zastosują nowe rozwiązania, będą mogły pochwalić się dużymi osiągnięciami. Jeśli chcą komuś zaimponować, muszą podjąć ryzyko.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Byk

Byki nie powinny zbyt wiele obiecywać. Mogą mieć tendencję do roztaczania wspaniałych wizji, ale zabraknie im ochoty, by je zrealizować. W ten sposób mogą rozczarować wiele osób, które będą na nich liczyć.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą unikać flirtów w miejscu pracy, bo w przeciwnym wypadku staną się bohaterami skandalu. Plotki na ich temat rozejdą się po całej firmie, a szef straci do nich szacunek. Jeśli nawiążą romans z osobą, która żyje w związku małżeńskim, będą musiały wziąć na siebie całą odpowiedzialność.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Rak

Raki powinny wstrzymać się z planowanymi zakupami. W nadchodzących dniach mogą wydać sporą kwotę i szybko tego pożałować. Lepiej przez jakiś czas oszczędzać pieniądze i w połowie przyszłego miesiąca zapolować na przeceny. 

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Lew

Lwy mogą zauważyć u siebie spadek energii. Przez wzgląd na zmianę czasu staną się senne i powolne. Jeśli chcą odzyskać siłę do działania, powinny zadbać o regularne uprawianie sportu. Nawet pół godziny ćwiczeń w ciągu dnia wystarczy, by znów stanęły na nogi.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Panna

Panny zostaną docenione. Ktoś wreszcie postanowi wynagrodzić ich starania. Mogą odkryć, że mają szansę na premię lub podwyżkę, a nawet awans. Muszą jednak zatrzymać te obserwacje dla siebie. Jeden nieostrożny ruch sprawi, że stracą uznanie szefa.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Waga

Wagi będą bujać w obłokach. Zamiast skupić się na pracy, zaczną wyobrażać sobie odległą przyszłość i snuć plany na przyszły rok. Jeśli nie chcą mieć z tego powodu kłopotów, powinny wywiązywać się ze swoich zobowiązań, a dopiero później uciekać w świat fantazji. W przeciwnym wypadku poniosą karę.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Skorpion

Skorpiony w połowie tygodnia ucieszy wiadomość, która w jednej krótkiej chwili pozbawi je wszystkich zmartwień. Nagle się okaże, że niepotrzebnie obawiały się o swoją przyszłość. Wszechświat nad nimi czuwa i mogą liczyć na jego wsparcie. To, co najgorsze, mają już za sobą.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Strzelec

Strzelce dostaną zlecenie służbowe, które sprawi, że na dłuższy czas oddalą się od ukochanej osoby. Układ gwiazd wskazuje, że dopadnie je zazdrość - poczują się niepewnie w swojej relacji i zaczną podejrzewać partnera o zdradę. Jeśli będą z tego powodu zbytnio rozkojarzone, zaczną popełniać błędy w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce zyskają uznanie ze strony swoich przełożonych. W tym tygodniu odkryją, że od dawna były bacznie obserwowane. Ich starania są stawiane innym za wzór, więc mogą być z siebie zadowolone.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny przywiązywać zbytniej wagi do cudzych obietnic. Źle się to dla nich skończy. Może się okazać, że cudza życzliwość była jedynie udawana i są wykorzystywane od dawna. W najbliższym czasie lepiej radzić sobie bez niczyjej pomocy.

Horoskop tygodniowy finansowy od 31 października do 6 listopada 2022 roku - Ryby

Ryby czeka bardzo przyjemny tydzień. Ich sytuacja jest stabilna, a na dodatek niedługo w ich życiu pojawią się dobre perspektywy na przyszłość. To pomoże im zapomnieć o problemach i odzyskać optymizm. Udane relacje z innymi pracownikami zapewnią im uśmiech na twarzy. Przestaną się martwić, a zamiast tego nabiorą motywacji do działania.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?