Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku. Raki muszą się liczyć ze stratą

28.11.2022 15:20

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Baran

Barany nie będą umiały się powstrzymać przed przechwałkami. Zaczną się popisywać i zwracać na siebie uwagę w towarzystwie. Ich współpracownicy poczują się tym zirytowani. Ktoś wpadnie na pomysł, by rozpuścić plotki. Konsekwencje tej sytuacji mogą się okazać bardzo niemiłe.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Byk

Byki powinny w tym tygodniu odpuścić. Nie można bez przerwy pracować od rana do nocy. Ostatnie dni listopada to najlepszy czas na to, by zadbać o swoje zdrowie. Bliska osoba od dawna czeka na zaproszenie na randkę. Lepiej jej nie zaniedbywać.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się przytłoczone wszystkimi sprawami, za które muszą brać odpowiedzialność. Szybko okaże się, że jest ich po prostu za dużo. Powinny ustalić swoje priorytety i z czegoś zrezygnować. W przeciwnym wypadku stres da im się we znaki.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Rak

Raki podejmą w tym tygodniu ważną życiową decyzję. Choć wpłynie ona pozytywnie na ich przyszłość, może je zasmucić. Muszą bowiem definitywnie się z czymś pożegnać. Czas zostawić toksyczną przeszłość za sobą i zacząć jeszcze raz.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Lew

Lwy na początku grudnia powinny obliczyć, ile są w stanie zaoszczędzić w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Będą zdziwione, jak dużo mogą uzbierać. Są szanse, że w 2023 roku uda im się zrealizować jeden z ważnych życiowych celów. Lepiej nie wydawać teraz pieniędzy na zachcianki.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Panna

Panny czeka spokojny tydzień. Choć niemal wszyscy ich współpracownicy będą się wydawali zestresowani, nie powinny się tym przejmować. Nie spotkają ich teraz żadne trudności. Mogą skoncentrować się na odpoczynku.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Waga

Wagi mogą przez przypadek podsłuchać, że w ich firmie szykują się zwolnienia. Same będą bezpieczne, ale ktoś inny znajdzie się w trudnej sytuacji. Nie powinny na ten temat plotkować, bo informacja natychmiast dotrze do szefa. Wtedy uzna, że musi się poważnie zastanowić, czy warto darzyć je zaufaniem.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny przyznawać się nikomu do swoich słabości. W ich otoczeniu jest ktoś, kto chętnie zrobi użytek z tej informacji. Nie jest to życzliwa osoba. Od dawna pragnie odebrać komuś stanowisko.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce uświadomią sobie, że stały się ważną częścią zespołu, w którym pracują. Ich umiejętności i zaangażowanie zostaną docenione. Na początku roku mogą dzięki temu zyskać szansę na premię lub podwyżkę. Muszą zachować jeszcze tylko trochę cierpliwości.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce muszą uważać, by nie wydać pieniędzy zbyt lekkomyślnie. W tym tygodniu nie warto wybierać się na zakupy. Towar okaże się wadliwy, ale odkryją to dopiero po powrocie do domu. Może się jednak okazać, że zwrot nie zostanie przyjęty.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki najwięcej osiągną dzięki miłości. Wsparcie bliskiej osoby doda im wiary we wszystko, co robią. Jeśli nie mają nikogo do pary, powinny spędzić trochę czasu z rodziną. Już po kilku godzinach odzyskają nadzieję na przyszłość.

Horoskop tygodniowy finansowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Ryby

Ryby nie powinny przechwalać się swoim majątkiem, bo ktoś im go ukradnie. W tym tygodniu lepiej nie mówić o sobie zbyt wiele. Wokół jest mnóstwo zazdrośników, którzy mają kłopoty finansowe. Niedługo stracą panowanie nad podejmowanymi działaniami, a wtedy staną się zagrożeniem dla innych.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?