Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Byki wpadną w kłopoty

07.11.2022 14:51

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Baran

Barany mogą zaskoczyć bliskich swoim zachowaniem. Zaczną trwonić pieniądze bez żadnego zastanowienia i będą sprawiały wrażenie, jakby cały czas chciały się tylko bawić. Jeśli nie chcą z tego powodu wpaść w kłopoty, powinny ustalić sobie limit wydatków.

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Byk

Byki muszą uważać na nieprzemyślane decyzje, bo będą one miały poważne konsekwencje. Wystarczy, że zapomną o istotnym zobowiązaniu, a stracą zaufanie współpracowników. Jeśli więc dostaną zaproszenie na imprezę w środku tygodnia, powinny odmówić. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną oszczędzać z myślą o przyszłym roku. Rodzina może jednak namawiać je na to, by już teraz wykupić wczasy w biurze podróży. Nie warto poddawać się presji. Wyjazd nie dojdzie do skutku.

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Rak

Raki nie powinny poświęcać obowiązków na rzecz miłości. Druga osoba tego nie doceni, a zamiast tego zacznie to wykorzystywać. Szef natomiast nie wykaże się wyrozumiałością. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Lew

Lwy mogą wiele się namęczyć, jeśli postanowią wprowadzić do swojego życia dyscyplinę. Działanie według ustalonego z góry grafiku z całą pewnością im teraz nie wyjdzie. Lepiej improwizować i każdego dnia przygotowywać nową listę zadań. To wyzwoli w Lwach kreatywność.

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Panna

Panny nie powinny się smucić, jeśli poczują się niedocenione. Pod koniec tygodnia ich sytuacja bardzo się zmieni. Nie warto dać się zwieść pozorom. Ktoś myśli o nich bardzo dobrze, ale na razie się z tym kryje. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Waga

Wagi mogą mieć spore trudności ze skoncentrowaniem się na pracy. Ktoś sprawi im przykrość i będą o tym myślały przez cały tydzień. Powinny jednak się zastanowić, czy problem rzeczywiście jest aż tak istotny. Obsesyjne zastanawianie się nad tą sytuacją to strata czasu. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Skorpion

Skorpiony mają szansę zyskać premię lub podwyżkę. Wystarczy, że w tym tygodniu zaczną dawać z siebie wszystko. Szef zwróci na to uwagę i pomyśli, że starania Skorpionów zasługują na nagrodę. To będzie miły tydzień.

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Strzelec

Strzelce poczują się potrzebne. W tym tygodniu zauważą, że są lubiane w zespole i wiele osób ceni sobie ich umiejętności. To najprostsza droga do awansu - gdy wszyscy będą chwalić ich pracę, wiadomość dotrze także do przełożonego.

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce zaczną się zastanawiać, czy mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Wpadnie im do głowy ciekawy pomysł, ale nie będą miały pewności, ile przyjdzie im zapłacić za jego realizację. Warto poprosić o radę przyjaciół. Oni będą wiedzieli, co robić. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Wodnik

Wodniki muszą uważać na składane obietnice, bo mogą ich teraz nie dotrzymać. Ktoś poczuje się rozczarowany ich zachowaniem i przestanie wierzyć ich słowom. Jeśli prędko nie usłyszy słowa "przepraszam", współpraca będzie zakończona. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 7-13 listopada 2022 roku - Ryby

Ryby powinny się wstrzymać z zimowymi zakupami, bo najlepsze pomysły przyjdą do nich dopiero pod koniec miesiąca. Jeśli trochę zaczekają, przed nadejściem grudnia spełnią swoje najskrytsze pragnienia. Warto więc to zrobić. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?