Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku. Barany czeka trudny czas

05.12.2022 15:29

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Baran

Barany będą próbowały z kimś rywalizować w miejscu pracy. Czeka je porażka. Lepiej więc, by nie przechwalały się wcześniej swoimi umiejętnościami. Później będą tego żałować.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Byk

Byki poczują się zmęczone swoimi obowiązkami. Bliska osoba okaże im jednak tyle wsparcia, że ze wszystkim sobie poradzą. Pod koniec tygodnia będą w świetnym nastroju - miłość doda im siły.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zapomną o obietnicy złożonej szefowi i nie znajdą sposobu, by się usprawiedliwić. Lepiej od razu przyznać się do błędu. Dzięki temu nie stracą zaufania przełożonego.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Rak

Raki będą musiały z czegoś zrezygnować, żeby spełnić swoje marzenia związane z karierą. Nie pożałują jednak tej decyzji. Jeśli otrzymają ofertę, powinny ją zaakceptować bez chwili wahania.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Lew

Lwy czeka nagroda za wiele miesięcy ciężkiej pracy. Otrzymane pieniądze wprawią je w dobry humor i dodadzą im motywacji na przyszłość. Nie powinny jednak od razu wydawać całej sumy. Niedługo im się przyda.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Panna

Panny na początku grudnia będą musiały przełamać swój największy lęk. Choć okaże się to stresujące, przyniesie im wiele satysfakcji. Dzięki temu zyskają szansę, by rozpocząć zupełnie nowy etap życia.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Waga

Wagi otrzymają atrakcyjną propozycję, ale będą musiały zaczekać kilka tygodni na jej realizację. Warto uzbroić się w cierpliwość. Ta sytuacja przyniesie im szansę na zdobycie bogactwa.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny podpisywać żadnych umów i zobowiązań, szczególnie jeśli obejmują one okres całego roku. Jeśli to zrobią, będą gorzko żałować. Stracą przez to mnóstwo czasu i pieniędzy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce nauczą się w tym tygodniu niezależności. Ktoś, kto wcześniej podpowiadał im, co mają zrobić, nie będzie obecny w pracy. Szybko okaże się jednak, że samodzielnie doskonale sobie radzą. W piątek otrzymają za to pochwałę.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce muszą zachować swoje sukcesy w tajemnicy. W przeciwnym wypadku znajomi od razu zaczną wypytywać je o pożyczkę. Jeśli chcą uniknąć niezręcznych sytuacji, powinny dochować sekretu.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki zyskają wsparcie od osoby, której by o to nie podejrzewały. Zyskają dzięki temu bliskiego przyjaciela. Warto się odwdzięczyć za jego życzliwość. Poczuje się doceniony.

Horoskop tygodniowy finansowy na 5-11 grudnia 2022 roku - Ryby

Ryby mogą zastanawiać się nad wzięciem kredytu. Nie jest to jednak najlepszy pomysł. Jeśli zrobią to przed końcem roku, zostaną oszukane. Lepiej więc wybrać się do banku w styczniu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?