Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Panny zapłacą za swój błąd

24.10.2022 12:48

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Baran

Barany powinny się zastanowić, czy w ich relacjach z bliskimi panuje pełna równowaga i każdy płaci za siebie. A może ostatnio musiały ciągle wspomagać innych? Czas upomnieć się o lepsze traktowanie, bo w przeciwnym wypadku już zawsze będą musiały coś komuś fundować.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Byk

Byki zacznie kusić zmiana pracy. Jeśli od dawna czują, że ich obecne zajęcie nie przynosi im satysfakcji, powinny zdecydować się na odważny krok. Nie będą tego żałowały. W ciągu roku mogą bardzo się wzbogacić.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta poproszą kogoś o pomoc, a potem szybko tego pożałują. Osoba, którą darzą zaufaniem, rozpuści w firmie plotki na temat ich problemów. Wszyscy poznają ich słabości, a na dodatek ktoś postanowi je wykorzystać. Lepiej nikomu się teraz nie zwierzać i polegać tylko na sobie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Rak

Raki czeka niedługo wyjazd, który całkowicie odmieni ich stosunek do wykonywanej pracy. Może się okazać, że niektóre rozwiązania od dawna już nie działają - najwyższy czas poszukać nowych możliwości. Jeśli nie zostaną wprowadzone żadne ulepszenia, Raki mogą za jakiś czas stracić swoje stanowisko.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Lew

Lwy odzyskają pewność siebie i wpadną na wiele ciekawych pomysłów. Pod koniec tygodnia staną się nadzwyczaj kreatywne. Zostanie to docenione przez szefa, więc będą w świetnym nastroju.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Panna

Panny głęboko pożałują tego, że przez kilka ostatnich tygodni odkładały pewną ważną sprawę na później. Teraz już nie będą miały wyjścia - trzeba będzie się nią zająć, nawet jeśli poczują się tym wykończone. Jeśli nie przyłożą się do swojej pracy, popełnią spory błąd. To wyprowadzi ich szefa z równowagi.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Waga

Wagi nie powinny się zniechęcać brakiem podwyżki. Przełożony doskonale zdaje sobie sprawę z ich wysiłków i nagrodzi je przy pierwszej możliwej okazji. Jeśli się o to postarają, niedługo będą miały szansę na awans.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Skorpion

Skorpiony będą mogły pokazać, na co je stać. Jeśli zbiorą się na odwagę i zaprezentują swoje umiejętności, ich talent zostanie dostrzeżony przez kogoś, kto za pewien czas odmieni ich życie na lepsze. Warto zaryzykować i dać się ponieść natchnieniu.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Strzelec

Strzelce czeka miły tydzień. Ktoś podzieli się z nimi informacją, która poprawi im nastrój na długo. Nie powinny jednak nikomu jej przekazywać, bo może się okazać, że ktoś jest o nią bardzo zazdrosny. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce zaskarbią sobie sympatię współpracowników i dzięki temu zawsze będą mogły liczyć na ich pomoc. Skorzystają z niej jeszcze w tym tygodniu. Jeśli odważą się poprosić kogoś o wsparcie, odniosą sukces. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Wodnik

Wodniki będą miały w tym tygodniu mroczne sny, ale nie muszą się nimi martwić. Wcale się one nie spełnią. Warto jednak uważać, by nie przyciągnąć do siebie kłopotów. Negatywne myśli mogą teraz namieszać w ich życiu. Lepiej ich unikać - prawo przyciągania działa teraz o wiele silniej niż zazwyczaj.

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 roku - Ryby

Ryby zdobędą w tym tygodniu dodatkowe pieniądze i zapragną od razu je wydać. Nie należy tego robić przed weekendem - w ten sposób mogą stracić wszystkie swoje oszczędności. Warto zaczekać i wybrać się na zakupy dopiero w sobotę. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?