Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

23.01.2023 13:59

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Ciasteczko z wróżbą

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Baran

Barany muszą się zastanowić, czego naprawdę chcą. Być może nie są zadowolone ze swojej ścieżki kariery? Jeśli od dłuższego czasu rozmyślają nad zmianą pracy, właśnie teraz powinny zacząć rozsyłać CV. W środę lub czwartek uśmiechnie się do nich szczęście.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Byk

Byki odzyskają dobry nastrój dzięki wsparciu swojego zespołu. Wszyscy będą teraz w świetnym humorze, więc praca stanie się niemal przyjemnością. Taka atmosfera sprzyja osiąganiu sukcesów. Byki mogą się teraz o tym przekonać.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta dopadnie zniechęcenie. Nie będą miały ochoty pokazywać nikomu, na co je stać. Jeśli jednak zapomną o ważnym zobowiązaniu, mogą mieć problemy. Warto pamiętać o istotnych terminach.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Rak

Raki nie powinny kłócić się ze swoim szefem, bo nie przyjdzie im z tego nic dobrego. Nawet jeśli mają mu coś ważnego do powiedzenia, mogą zrobić to na spokojnie. Lepiej przedstawić mu argumenty w wyważony sposób. W przeciwnym wypadku stracą jego szacunek i zaufanie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Lew

Lwy będą zmęczone i niewyspane. Brak słońca coraz gorzej wpływa na ich układ nerwowy. Wystarczy jednak, że zaczną kłaść się do łóżka o godzinę wcześniej, a ich problemy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dzięki temu odzyskają motywację do działania.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Panna

Panny muszą zadbać o równowagę między pracą a życiem prywatnym. Kiedy ostatni raz zrobiły coś tylko dla siebie? Najwyższy czas trochę odpocząć. W przeciwnym wypadku niedługo poczują, że nie mają na nic energii.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Waga

Wagi powinny załatwić wszystkie sprawy, które od dawna odkładają na później. Teraz zapłacą za to o wiele mniej niż w nadchodzących miesiącach. Jeśli zabiorą się za to dopiero wiosną, będą pluły sobie w brodę. Szybko się zorientują, że kosztuje je to drożej niż powinno.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Skorpion

Skorpiony muszą uważać na własne myśli. Pesymizm w żaden sposób nie pomoże im w rozwiązaniu problemów finansowych. W tym tygodniu warto zainteresować się prawem przyciągania. Kiedy dowiedzą się, jak działa, zaczną spełniać swoje największe pragnienia.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Strzelec

Strzelce zauważą, że wydają coraz więcej pieniędzy na rzeczy, które wcale nie są im potrzebne. Jeśli w nadchodzących dniach przemyślą uważnie, jak rozplanować swój budżet, w lutym ich życie zauważalnie się zmieni. Przed nadejściem marca zgromadzą całkiem sporą sumkę i będą mogły przeznaczyć ją na przyjemności.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce nie powinny teraz szaleć z wydatkami, bo prędko tego pożałują. Może się okazać, że nie umieją zapanować nad swoim kaprysami. Zapragną poprawić sobie nastrój przed nadejściem wiosny, ale zamiast tego go sobie zepsują. Pozbędą się bowiem wszystkich oszczędności.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Wodnik

Wodniki uświadomią sobie, że mają na co oszczędzać. Jeśli ich marzeniem jest w tym roku daleka podróż, teraz zaczną coraz częściej o niej myśleć. Odkryją, że jest w ich życiu ktoś, z kim mogłyby się na nią wybrać. Wystarczy, że odłożą trochę pieniędzy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 stycznia 2023 roku - Ryby

Ryby będą miały szansę zawalczyć o premię lub podwyżkę. Ich inicjatywa w pracy zostanie doceniona - warto więc testować różne pomysły. Jeden z nich może się okazać strzałem w dziesiątkę. Przyniesie Rybom dumę i sporo satysfakcji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?