Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Raki mogą zostać zdradzone

17.10.2022 14:49

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Baran

Barany nie powinny rozpamiętywać wcześniejszych porażek, tylko skupić się na swoim obecnym celu. Jeśli się teraz odpowiednio postarają, mają szansę sporo zyskać. Ktoś obserwuje ich poczynania od dłuższego czasu i może niedługo zaproponować dobrze płatną posadę. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Byk

Byki osiągną wiele, ale pod warunkiem, że nauczą się współpracować z innymi. Ktoś może mieć lepszy pomysł na rozwiązanie obecnych problemów. Warto na chwilę schować dumę do kieszeni i się z nim zgodzić. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta stracą czyjeś zaufanie. Jeśli od dłuższego czasu ukrywały przed kimś swoje przewinienia, teraz wyjdzie to na jaw. Lepiej nie próbować się tłumaczyć - to tylko pogorszy sytuację. Zwykłe "przepraszam" wystarczy. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Rak

Raki nie powinny teraz przyjmować żadnych obietnic na przyszłość. Osoba, która zachęca je do podjęcia współpracy, ma nieczyste intencje. Może wykorzystać zdobyte informacje przeciwko nim. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Lew

Lwy muszą pamiętać, że brak promieni słonecznych wywiera silny wpływ na ich samopoczucie. Powinny zacząć suplementować witaminę D i kłaść się spać o godzinę wcześniej. Unikną w ten sposób poważnych kłopotów ze zdrowiem. Zyskają też energię do pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Panna

Panny popełnią błąd, jeśli zaczną uzależniać poczucie własnej wartości od tego, co myśli o nich jeden ze współpracowników. Ta osoba nie będzie miała żadnego wpływu na przebieg ich kariery. Jej zdanie nie ma znaczenia. Po co więc przejmować się złośliwościami?

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Waga

Wagi zaczną zarabiać o wiele więcej niż bliska im osoba. Chociaż będą chciały się tym pochwalić, muszą uważać, by nie wzbudzić jej zazdrości. W przeciwnym wypadku wybuchnie awantura, która będzie miała wiele nieprzyjemnych konsekwencji. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Skorpion

Skorpiony niespodziewanie zyskają sporą sumę pieniędzy. Ktoś postanowi je obdarować albo nagrodzić ich ciężką pracę. Jeśli postanowią zaoszczędzić tę kwotę, podwoi się przed końcem grudnia. Dzięki temu na początku 2023 roku Skorpiony będą mogły kupić coś, o czym od dawna marzyły. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Strzelec

Strzelce mają prawo cieszyć się swoimi sukcesami, ale nie powinny z tym przesadzać. Może się bowiem okazać, że przez roztargnienie przegapią ważny termin i nie zdążą się z niego wywiązać. Ktoś przejmie ich zadanie, a to przyniesie mu rozgłos. Od tej pory zacznie się nieprzyjemna rywalizacja. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny odrobinę odpocząć. Ich sytuacja w nadchodzących dniach niewiele się zmieni, więc warto teraz naładować baterie. Dzięki temu o wiele lepiej poradzą sobie z problemami, które czekają wszystkie znaki zodiaku podczas zaćmienia Słońca 25 października.

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Wodnik

Wodniki muszą odpowiadać na wiadomości, jeśli nie chcą podpaść komuś ważnemu. Może się bowiem okazać, że szef postanowi skontaktować się z nimi ważnej sprawie, ale przez cały dzień nie otrzyma odpowiedzi. Czas zacząć sprawdzać swoją skrzynkę mailową.

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23 października 2022 roku - Ryby

Ryby czeka przyjemny tydzień. Zauważą, że ich sprawy powoli zaczynają układać się tak, jak tego pragnęły. To dobry czas na to, by zacząć snuć plany na listopad. Może warto zaplanować krótki urlop?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?