Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Wodniki mogą stracić oszczędności

10.10.2022 20:00

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Baran

Barany nie powinny myśleć teraz o zakładaniu własnej firmy. Trudno będzie im znaleźć kogoś, kto nawiąże z nimi uczciwą współpracę. Jeśli nie chcą zostać oszukane, muszą teraz unikać podpisywania umów. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Byk

Byki nie będą musiały się martwić o pieniądze. Choć z pozoru ich sprawy wyglądają inaczej, w rzeczywistości mają teraz sporo szczęścia. Prawdziwe problemy cały czas je omijają. Na dodatek już niedługo mogą otrzymać niespodziewaną premię.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta pokażą, na co je stać. Jeśli znajdą w sobie odwagę, by zaryzykować, zaskoczą współpracowników swoimi umiejętnościami. Szef wpadnie na pomysł, jak można je wykorzystać i zadbać tym samym o powodzenie ważnego projektu.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Rak

Raki nie powinny tracić nadziei. Ich szanse na zdobycie wymarzonego stanowiska teraz wydają się niewielkie, jednak już niedługo w firmie będą miały miejsce spore zmiany. Wtedy pojawi się okazja, by zawalczyć o swoje marzenia.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Lew

Lwy muszą opracować plan na kolejne miesiące. Układ planet wskazuje, że dzięki wypracowaniu rutynowych działań i wprowadzeniu ich do swojego grafiku mogą błyskawicznie zwiększyć swoją efektywność. Wcześniejsze pobudki, zdrowe śniadania i poranny trening mogą teraz całkowicie odmienić ich życie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Panna

Panny mają teraz szansę sporo zaoszczędzić. Jeśli uporządkują swoje codzienne sprawy i zadbają o samodyscyplinę, do końca roku mogą odłożyć nawet kilka tysięcy złotych. Dzięki temu na początku przyszłego roku będą mogły rozpocząć remont albo zaplanować wymarzoną podróż.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Waga

Wagi będzie korciło, by wybrać się na zakupy i zaopatrzyć się w nowe ubrania. Powinny jednak z tym zaczekać do następnego tygodnia. W nadchodzących dniach nie będą umiały się powstrzymać przed zrealizowaniem szalonych pomysłów. Lepiej niczego teraz nie kupować.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Skorpion

Skorpiony mogą źle obliczyć wydatki na ten tydzień, przez co zabraknie im pieniędzy. Szybko jednak się zorientują, że problem da się łatwo rozwiązać. Będą z siebie dumne, że wykazały się zdrowym rozsądkiem. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny prosić nikogo o pomoc. Ktoś może wyświadczyć im niedźwiedzią przysługę. Dopóki nie zyskają pewności, czy mogą komuś ufać, muszą unikać ryzyka. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce czeka w tym tygodniu miła niespodzianka. Ich sytuacja finansowa znacznie się poprawi, choć nic tego wcześniej nie zapowiadało. Okaże się, że dzięki swoim dotychczasowym staraniom wypracowały sobie czyjeś uznanie. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Wodnik

Wodniki powinny wystrzegać się nieodpowiedzialnych zachowań. Jeśli w tym tygodniu postanowią popisać się przed znajomymi, szybko tego pożałują. Będzie ich to kosztowało tak wiele, że stracą wszystkie zgromadzone oszczędności. Mogą mieć przez to kłopoty pod koniec roku.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 października 2022 roku - Ryby

Ryby mogą czuć się nieco zmartwione swoją sytuacją. Nie ma jednak powodów do paniki - wszystkie ich problemy rozwiążą się przed nadejściem grudnia. Zamiast się denerwować, muszą teraz pracować nieco sumienniej niż zazwyczaj. To wystarczy, by uniknąć problemów. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?