Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy egipski na 5-11 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

3 min. czytania
06.06.2023 12:22
Zareaguj Reakcja

Horoskop egipski opiera się na starodawnych wierzeniach ludności zamieszkującej okolice Nilu. Poznaj swoje bóstwo opiekuńcze i sprawdź, co ma ci teraz do przekazania. Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku podpowie ci, czego powinieneś teraz unikać.

Horoskop tygodniowy egipski
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy starożytnych Egipcjan niesie przestrogi dla wszystkich znaków zodiaku. Każdy z nas powinien się czegoś wystrzegać, by móc osiągnąć to, na czym mu zależy. Przekonaj się, które egipskie bóstwo się tobą opiekuje i poznaj swoją radę na ten tydzień.

Zobacz także: Te znaki zodiaku w czerwcu będą miały szczęście w miłości. Trafi je strzała Amora

Horoskop tygodniowy egipski na 5-11 czerwca 2023 roku

Egipskie znaki zodiaku są inne niż te, które znamy z tradycyjnego podziału. Według wierzeń obecnych przed wiekami w delcie Nilu, jesteśmy związani z określonym bóstwem egipskim w zależności od zależności od daty urodzenia. Oto horoskop egipski i występujący w nim bogowie. 

  • THOT dla urodzonych 15–31 stycznia
  • AMON dla urodzonych 1–14 lutego
  • HATHOR dla urodzonych 15 lutego–31 marca
  • SEBEK dla urodzonych 1 kwietnia–14 maja
  • OZYRYS dla urodzonych 15 maja–30 czerwca
  • PTAH dla urodzonych 1 lipca–15 sierpnia
  • HORUS dla urodzonych 16 sierpnia–15 września
  • NEFTYDA dla urodzonych 16 września–31 października
  • ANUBIS dla urodzonych 1 listopada–30 grudnia
  • IZYDA dla urodzonych 31 grudnia–14 stycznia
Redakcja poleca

THOT dla urodzonych 15–31 stycznia

Nie słuchaj cudzych rad, bo sprowadzą cię na manowce. Inni nie potrafią zrozumieć, do czego tak naprawdę dążysz. Dlaczego więc zakładasz, że są w stanie ci cokolwiek podpowiedzieć? Jeśli posłuchasz tego, co mówią ci bliscy, zaczniesz realizować cudzy scenariusz. Weź odpowiedzialność za to, jak wygląda twoje życie.

AMON dla urodzonych 1–14 lutego

Odrzucona miłość nie umiera tylko wtedy, gdy obie strony decydują się zawalczyć o uczucie. W tym przypadku jednak ktoś robi wszystko, by jak najszybciej zakończyć znajomość. Na ten moment niewiele da się z tym zrobić. Więź objawi się ponownie dopiero pod koniec lata.

HATHOR dla urodzonych 15 lutego–31 marca

Możesz zostać zaatakowany bez żadnego powodu. Nie próbuj się przed tym bronić, bo druga strona zacznie postępować całkowicie nielogicznie. Zignoruj ją, nie reaguj na zaczepki i skup się na pracy. W ten sposób doprowadzisz do tego, że szybko zrobi jej się głupio.

SEBEK dla urodzonych 1 kwietnia–14 maja

Czasem lepiej jest coś pożegnać, zamiast trzymać się wyobrażenia o tym, czym mogłoby się stać. Jeśli od dawna nie udawało się osiągnąć tego celu, lepiej już nie wracać do tematu. Życie jest pełne innych możliwości. Kiedy nabierzesz odwagi, by je sprawdzić?

OZYRYS dla urodzonych 15 maja–30 czerwca

Zorientujesz się, że ktoś cię oszukał. Niepotrzebnie jednak stracisz energię na próbę zemsty - druga osoba nawet na to nie zareaguje. Czy potrafisz zupełnie odpuścić i skoncentrować się na własnym życiu? To twoja szansa na to, by zmienić bieg wydarzeń. Zmień listę swoich priorytetów.

PTAH dla urodzonych 1 lipca–15 sierpnia

Znajdziesz przyjaciół w miejscu, po którym byś się tego nie spodziewał. Pomogą ci w rozwoju kariery i przyczynią się do tego, że spełnisz jedno z największych marzeń. Im bardziej będziesz to doceniał, tym więcej życzliwych ludzi pojawi się na twojej drodze. Naucz się dziękować za to, co masz.

HORUS dla urodzonych 16 sierpnia–15 września

Odpowiedzią na wszystkie twoje obecne problemy są podróże. Od dawna tkwisz w tym samym miejscu i przez to trudno jest ci zmienić perspektywę. Spójrz na wszystko inaczej niż do tej pory, a zupełnie przestaniesz się martwić. Nie przywiązuj się do jednego konkretnego scenariusza.

NEFTYDA dla urodzonych 16 września–31 października

Otrzymasz niedługo pewną sumę pieniędzy, która pomoże ci uzyskać poczucie materialnego bezpieczeństwa. Jeśli jednak postanowisz natychmiast przepuścić te pieniądze, do twojego życia zakradnie się chaos. Czas zapanować nad swoimi kaprysami. Oszczędzaj.

ANUBIS dla urodzonych 1 listopada–30 grudnia

Spotkało cię odrzucenie w miłości? Zupełnie się tym nie przejmuj. Zachowanie drugiej osoby paradoksalnie wskazuje na to, jak bardzo jej się podobasz. Działasz na nią tak silnie, że nie potrafi ci się oprzeć. Próbuje sobie wmówić, że nie jest zainteresowana, jednak już niedługo się podda...
 
IZYDA dla urodzonych 31 grudnia–14 stycznia

To ważne, by akceptować przyjaciół dokładnie takimi, jakimi są. Oni też muszą jednak pokazać, że zależy im na przyszłości relacji. Jeśli zamiast tego rozładowują na drugiej stronie swoje negatywne emocje, postępują egoistycznie. W takiej sytuacji konieczne jest postawienie wyraźnej granicy. Nie warto na coś takiego pozwalać!

Zobacz także: Horoskop aztecki na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Czujesz, że nie pasuje do ciebie twój znak zodiaku? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę