Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy egipski na 20-26 listopada 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

3 min. czytania
17.11.2023 11:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop egipski opiera się na starodawnych wierzeniach ludności zamieszkującej okolice Nilu. Poznaj swoje bóstwo opiekuńcze i sprawdź, co ma ci teraz do przekazania. Horoskop tygodniowy na 20-26 listopada 2023 roku podpowie ci, czego powinieneś teraz unikać.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy starożytnych Egipcjan niesie przestrogi dla wszystkich znaków zodiaku. Każdy z nas powinien się czegoś wystrzegać, by móc osiągnąć to, na czym mu zależy. Przekonaj się, które egipskie bóstwo się tobą opiekuje i poznaj swoją radę na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy egipski na 20-26 listopada 2023 roku

Egipskie znaki zodiaku są inne niż te, które znamy z tradycyjnego podziału. Według wierzeń, obecnych przed wiekami w delcie Nilu, jesteśmy związani z określonym bóstwem egipskim w zależności od zależności od daty urodzenia. Oto horoskop egipski i występujący w nim bogowie. 

  • THOT dla urodzonych 15–31 stycznia
  • AMON dla urodzonych 1–14 lutego
  • HATHOR dla urodzonych 15 lutego–31 marca
  • SEBEK dla urodzonych 1 kwietnia–14 maja
  • OZYRYS dla urodzonych 15 maja–30 czerwca
  • PTAH dla urodzonych 1 lipca–15 sierpnia
  • HORUS dla urodzonych 16 sierpnia–15 września
  • NEFTYDA dla urodzonych 16 września–31 października
  • ANUBIS dla urodzonych 1 listopada–30 grudnia
  • IZYDA dla urodzonych 31 grudnia–14 stycznia

THOT dla urodzonych 15–31 stycznia. Znajdziesz się w trudnej sytuacji, bowiem poznasz czyjąś mroczną tajemnicę i przy okazji się zorientujesz, że ta osoba okłamuje wielu ludzi. Nie wtrącaj się do tych spraw, jeśli chcesz uniknąć kłopotów. W przeciwnym razie staniesz się ofiarą okrutnej zemsty. Pożałujesz, że chciałeś kogoś ostrzec.

AMON dla urodzonych 1–14 lutego. Nie próbuj na siłę nikogo zmieniać. Jeśli bliska osoba postępuje inaczej, niż tego od niej oczekujesz, może warto przemyśleć swoje wymagania? Postaw je komuś, kto potrafi je spełnić, a już nigdy więcej nie będziesz rozczarowany.

HATHOR dla urodzonych 15 lutego–31 marca. Możesz dodać komuś pewności siebie. Wystarczy, że wysłuchasz opowieści o jego problemach i zaproponujesz mu inny punkt widzenia niż dotychczas. Kiedy zobaczysz, jak dobrze to podziałało na tę osobę, nagle sobie uświadomisz, jak bardzo sam potrzebowałeś usłyszeć jedną z tych rad. Ty sam wiesz najlepiej, jak sobie pomóc.

SEBEK dla urodzonych 1 kwietnia–14 maja. Jeśli zaczniesz okłamywać kilka osób naraz, stracisz szansę na szczęście. Wcale nie dlatego, że zostaniesz przez kogoś przyłapany. Twoim problemem będzie zupełnie co innego. Stracisz umiejętność koncentrowania się na budowaniu szczerej więzi. Poczujesz się przez to samotny i niezrozumiany.

OZYRYS dla urodzonych 15 maja–30 czerwca. Dopadnie cię ból z przeszłości i przez kilka wieczorów z rzędu nie będziesz w stanie myśleć o niczym innym. Tym razem jednak uda ci się zrozumieć, dlaczego ta sytuacja wywołała u ciebie tak silne cierpienie. Rozwiążesz problem, który dręczył cię przez wiele miesięcy.

PTAH dla urodzonych 1 lipca–15 sierpnia. Nie poddawaj się na drodze do celu. Masz teraz świetne pomysły i doskonale wiesz, jak powinieneś postąpić, by zdobyć upragnioną sławę. Ludzie już teraz cię podziwiają, ale nie umieją się do tego przyznać. Działaj dalej!

HORUS dla urodzonych 16 sierpnia–15 września. Twój problem w relacjach z innymi polega na tym, że nie widzisz ich takimi, jakimi są. Zamiast dostrzec cechy, które próbują ci pokazać swoim zachowaniem, starasz się narzucić im własne wyobrażenia. W ten sposób nigdy nie uda ci się stworzyć wartościowej relacji. Czy jest ktoś, kogo naprawdę akceptujesz?

NEFTYDA dla urodzonych 16 września–31 października. Jeśli dopadną cię teraz chwile słabości, pomyśl o minionych latach swojego życia. Jak wiele zniosłeś do tej pory? Czy wydarzyło się cokolwiek, co było w stanie cię zniszczyć? Nikt nie przejął nad tobą władzy, bo jesteś o wiele silniejszy, niż się wydaje. Walcz o siebie.

ANUBIS dla urodzonych 1 listopada–30 grudnia. Kłamstwa i tajemnice mają to do siebie, że w każdej chwili mogą się wydać. Czy jesteś pewien, że możesz zaufać ludziom, którymi się otaczasz? Jeśli nie jesteś gotowy się do czegoś przyznać, nikomu się teraz nie zwierzaj.

 
IZYDA dla urodzonych 31 grudnia–14 stycznia. Zamiast rywalizować z innymi i za wszelką cenę starać się ich pokonać, spróbuj znaleźć kogoś, z kim możesz rozpocząć wartościową współpracę. Niedługo spotkasz osobę, która okaże się twoim prawdziwym przyjacielem, a jednocześnie postanowi cię wspierać w rozwoju talentu. Czas, byś się na to otworzył. Zaufaj swojemu przeznaczeniu.

Nie przegap
Psychotest: jakim krajem jesteś?
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock