Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy egipski na 18-24 września 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

3 min. czytania
18.09.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop egipski opiera się na starodawnych wierzeniach ludności zamieszkującej okolice Nilu. Poznaj swoje bóstwo opiekuńcze i sprawdź, co ma ci teraz do przekazania. Horoskop tygodniowy na 18-24 września 2023 roku podpowie ci, czego powinieneś teraz unikać.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy starożytnych Egipcjan niesie przestrogi dla wszystkich znaków zodiaku. Każdy z nas powinien się czegoś wystrzegać, by móc osiągnąć to, na czym mu zależy. Przekonaj się, które egipskie bóstwo się tobą opiekuje i poznaj swoją radę na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy egipski na 18-24 września 2023 roku

Egipskie znaki zodiaku są inne niż te, które znamy z tradycyjnego podziału. Według wierzeń, obecnych przed wiekami w delcie Nilu, jesteśmy związani z określonym bóstwem egipskim w zależności od zależności od daty urodzenia. Oto horoskop egipski i występujący w nim bogowie. 

  • THOT dla urodzonych 15–31 stycznia
  • AMON dla urodzonych 1–14 lutego
  • HATHOR dla urodzonych 15 lutego–31 marca
  • SEBEK dla urodzonych 1 kwietnia–14 maja
  • OZYRYS dla urodzonych 15 maja–30 czerwca
  • PTAH dla urodzonych 1 lipca–15 sierpnia
  • HORUS dla urodzonych 16 sierpnia–15 września
  • NEFTYDA dla urodzonych 16 września–31 października
  • ANUBIS dla urodzonych 1 listopada–30 grudnia
  • IZYDA dla urodzonych 31 grudnia–14 stycznia
Redakcja poleca

THOT dla urodzonych 15–31 stycznia

Nie zamartwiaj się teraz swoimi sprawami. Wszystkie ułożą się zgodnie z twoim życzeniem, ale stanie się tak dopiero za jakiś czas. Zamiast próbować je przyspieszać, powinieneś dać sobie chwilę na odpoczynek. Pomyśl, co możesz dla siebie zrobić, by zyskać pewność siebie. Niedługo będziesz musiał ją okazać.

AMON dla urodzonych 1–14 lutego

Czy masz odwagę podążać za swoim sercem? Istnieje możliwość, że od dawna przed nim uciekasz, ignorując każdą emocję. Chociaż przez pewien czas uchodziło ci to na sucho, teraz uświadomisz sobie, że sam przyczyniasz się do własnego cierpienia. Teraz się to jednak zmieni, a decyzję podejmiesz pod wpływem impulsu.

HATHOR dla urodzonych 15 lutego–31 marca

Zachowaj w życiu równowagę pomiędzy dawaniem i braniem, bo w przeciwnym razie wpadniesz w kłopoty. Przesadne dbanie o czyjeś zadowolenie i poświęcanie własnych potrzeb dla jego satysfakcji nie przyniesie ci nic dobrego. Jak najszybciej zadbaj o to, by w tej relacji zapanowała równowaga.

SEBEK dla urodzonych 1 kwietnia–14 maja

Ktoś zna twoje tajemnice, ale nie chce się do tego przyznać. Wyczuwasz jednak, że wie na twój temat o wiele więcej, niż sam mu powiedziałeś. Ta osoba zacznie cię teraz przyciągać jak magnes, a zagadkowa atmosfera między wami wywoła u ciebie dreszcze. Czy jednak odważysz się podjąć ryzyko i porozmawiać otwarcie?

OZYRYS dla urodzonych 15 maja–30 czerwca

Nie wpadaj jeszcze w rutynę ani jesienną depresję. Czeka cię przygoda, która zmieni bieg roku i nada twojemu życiu nowy sens. Chociaż więc możesz czuć, że męczy cię marazm, znajdź w sobie jeszcze trochę energii. Nadchodzące przeżycia wywołają u ciebie dużą ekscytację.

PTAH dla urodzonych 1 lipca–15 sierpnia

Jeśli pozostaniesz konsekwentny w pracy nad swoim wyglądem i charakterem, do końca roku zmienisz się nie do poznania. Ludzie nie będą mogli się na ciebie napatrzeć, a każda osoba, która ostatnio cię zraniła, zacznie tego żałować... Nie poddawaj się i walcz o swoje. Wszechświat ci sprzyja.

HORUS dla urodzonych 16 sierpnia–15 września

Zbyt często koncentrujesz się na tym, co cię zasmuca. Przestań to robić i przypomnij sobie o wszystkich sprawach, za które czujesz się wdzięczny. Możesz wtedy poczuć, że twoje życie jest o wiele lepsze, niż ostatnio sobie wmawiałeś. Odpowiedz sobie na pytanie, skąd u ciebie ostatnio taki pesymizm. Czy zadajesz się z toksycznymi osobami?

NEFTYDA dla urodzonych 16 września–31 października

Odzyskasz wiarę w swoją przyszłość od razu po tym, gdy postanowisz odrobinę zorganizować własne życie. Porządki i plany - to będzie dla ciebie teraz najważniejsze. Dzięki intensywnej pracy nad tym, by oczyścić swoją przestrzeń, możesz się pozbyć nawet najczarniejszych myśli.

ANUBIS dla urodzonych 1 listopada–30 grudnia

Daj sobie szansę i zawalcz o własne marzenia. Nie wmawiaj sobie, że nie jesteś na to gotowy, tylko po to, by odkładać wszystkie działania na później. Już teraz możesz zdziałać bardzo wiele - pod warunkiem, że się zmotywujesz. Wprowadź odpowiednie nawyki, a sukces będzie w zasięgu ręki. Spróbuj!

IZYDA dla urodzonych 31 grudnia–14 stycznia

Jeśli zdradzisz swoje marzenia, próbując oszukać cały świat, że ich nie posiadasz, sam będziesz sobie winny. Nikt inny nie odpowiada za to, czy uda ci się je spełnić, czy nie. To od ciebie zależy, jakie będziesz miał teraz priorytety. Czyżbyś zamierzał po raz kolejny oszukać swoje serce?

Nie przegap