Obserwuj w Google News

Numerologia na 20-26 listopada 2023 roku. Przekonaj się, co cię czeka

3 min. czytania
20.11.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Numerologia na listopad 2023 roku podpowie ci, na co powinieneś się przygotować. Sprawdź swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, co przyniesie przyszłość.

Horoskop tygodniowy - numerologia
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy numerologiczny na 20-26 listopada 2023 roku pomoże nam wkroczyć w nowy rok numerologiczny (8) z dobrą energią i zostawić za sobą stare wspomnienia. Co nam teraz najbardziej sprzyja, a czego lepiej unikać? Oto przepowiednia na nadchodzący tydzień.

Zobacz także: Numerologia partnerska - dopasowanie numerologiczne

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023 roku

Numerologia to starożytny sposób wróżenia, który opiera się na interpretowaniu znaczenia liczb. Każdy z nas ma przypisaną liczbę urodzeniową, obliczaną z sumy daty naszego przyjścia na świat. Jeśli chcemy ją poznać, powinniśmy zapisać swoją datę urodzenia i dodać wszystkie należące do niej cyfry. Osoba urodzona 1 października 1988 roku to urodzeniowa Jedynka:

1+ 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 8 = 28 = 2+8 = 10 = 1+0 = 1.

Wszyscy posiadamy swoją numerologiczną drogę życia, dzięki której mamy szansę poznać przyszłość. Co czeka nas w listopadzie 2023 roku? Poznaj swój horoskop tygodniowy:

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 1 (Jedynka)

Jedynki mogą poczuć się zmęczone wszystkimi swoimi dotychczasowymi zobowiązaniami. Jeśli nie zorganizują sobie chociaż chwili odpoczynku, będą miały wszystkiego dosyć. Zaczną przejmować się zachowaniem ludzi wokół aż do przesady. Mogą wywołać awanturę, której konsekwencje okażą się przerażające.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 2 (Dwójka)

Dwójki powinny wysprzątać i udekorować swój dom, a potem zaprosić do niego gości. Kiedy spędzą z nimi miłe chwile, ich nastrój poprawi się na stałe. Czas odmienić energię wszystkich pomieszczeń. Jeśli będzie radośniejsza, przyciągnie dobre przeżycia.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 3 (Trójka)

Trójki zyskają, dając szansę nowej znajomości. Chociaż wydaje im się ostatnio, że nie mają na nic czasu, poświęcenie kilku chwil na miłą rozmowę nie będzie ich zbyt wiele kosztować. Później same sobie uświadomią, że pragną przedłużyć spotkanie... 

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 4 (Czwórka)

Czwórki poczują, że ich priorytety zaczną się niedługo zmieniać. Coś, na czym im do tej pory zależało, niemal zupełnie straci na znaczeniu. Prawda na temat tej sytuacji okaże się bowiem zupełnie inna, niż mogłoby się wydawać. Czwórki wyciągną z tego wnioski i odejdą.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 5 (Piątka)

Piątki powinny się zastanowić, kogo mogą obdarzyć zaufaniem. Chociaż bowiem przyjemnie będzie się zwierzyć ze swoich spraw, niezbyt przyjemne okaże się konfrontowanie się z konsekwencjami tej krótkiej chwili szczerości. Nie wszyscy umieją trzymać język za zębami. Są i tacy, którzy nie umieją się powstrzymać przed rozpuszczaniem plotek.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 6 (Szóstka)

Szóstki mogą niespodziewanie otrzymać od kogoś miłosne wyznanie, które okaże się równocześnie kresem wieloletniej przyjaźni. Pewna osoba od dawna liczyła na coś więcej, ale nie umiała się do tego przyznać. Teraz pokaże, co tak naprawdę chodzi jej po głowie. I będzie miała przy tym zbyt wysokie oczekiwania...

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 7 (Siódemka)

Siódemki nie są jeszcze gotowe na to, by ich największe pragnienia się spełniły. Chociaż może im się wydawać, że doskonale wiedzą, co mają wtedy zrobić, w rzeczywistości tak nie jest. Lepiej ułożyć sobie plan na przyszłość i nie zdawać się na własne możliwości improwizacji. Mogą okazać się niewystarczające.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 8 (Ósemka)

Ósemki muszą się przygotować na pewne opóźnienia w realizacji celu. Sprawy będą posuwały się do przodu w żółwim tempie, przez co mogą stracić wiarę w to, że kiedykolwiek coś się zmieni. Niedługo w ich życiu zacznie się jednak wiele dziać. Warto być na to przygotowanym.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 20-26 listopada 2023: 9 (Dziewiątka)

Dziewiątki nie powinny się przejmować drobnymi niepowodzeniami. Zamiast zamartwiać się tym, że coś im nie wyszło, mogą zwyczajnie wyciągnąć wnioski z tej sytuacji. Jakiego błędu lepiej teraz nie powtarzać? Co można zrobić, by sprawy potoczyły się inaczej niż ostatnio?

Nie przegap
Nowy rok numerologiczny 2023/2024
9 Zobacz galerię
fot. Shutterstock