Horoskop tygodniowy anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

30.01.2023 12:02

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy anielski
fot. Shutterstock

Horoskop anielski to rady i przestrogi dla każdego znaku zodiaku. Pomoże ci wybrać dla siebie odpowiednią drogę. Twoja wróżba na początek 2023 roku dostarczy ci wskazówek, jak postępować i czego unikać. Sprawdź, na co powinieneś się teraz przygotować.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop anielski podpowie ci, jak postępować w nadchodzącym tygodniu, by osiągnąć szczęście i uniknąć cierpienia. Aniołowie, którzy cię wspierają, pomogą ci przygotować się na nadchodzące dni. Jakie rady mają dla twojego znaku zodiaku na początku lutego 2023 roku? Oto wskazówki dla ciebie.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Baran

Barany przez cały tydzień będą czekały na wiadomość od drugiej osoby. Może się jednak okazać, że jej nie otrzymają. Zamiast się z tego powodu zamartwiać, powinny się zająć innymi sprawami. Wszystko wyjaśni się w połowie miesiąca.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Byk

Byki mają w swoim otoczeniu kogoś, kto jest ich przyjacielem na dobre i na złe. Ta osoba akceptuje je bez zastrzeżeń, jednak czuje się ostatnio zaniedbywana. Warto zadzwonić i zapytać, co u niej słychać. To sprawi jej dużą przyjemność.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny odkładać na później wizyty u lekarza. Jeśli teraz zaniedbają zdrowie, długo nie odzyskają dobrego samopoczucia. Czas wykonać wszystkie istotne badania i sprawdzić, jak zadbać o organizm pod koniec zimy.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Rak

Raki powinny unikać powrotów do przeszłości. Okażą się one błędem. Chociaż będą mieć teraz wrażenie, że mogą przynieść im satysfakcję, w rzeczywistości staną się źródłem stresu. Lepiej więc nie rozpamiętywać tego, co było, i skupić się na chwili obecnej.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Lew

Lwy podczas pełni Księżyca zyskają zupełnie nowy ogląd na ważną dla nich sprawę. Zamiast słuchać rad znajomych, powinny zaczekać, aż poznają prawdę na temat tej sytuacji. Jest zupełnie inna, niż im się dotąd wydawało. Warto pozostać cierpliwym.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Panna

Panny dopadnie smutek związany z zakończeniem pewnego etapu w życiu. Niedługo będą miały jednak okazję zobaczyć, że w rzeczywistości jest on początkiem o wiele lepszego okresu. Wszystko, co jest im pisane, zaczyna już zmierzać w ich kierunku. Czas na optymizm!

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Waga

Wagi mogą poczuć skutki upływającego czasu. Zaczną mieć wrażenie, że się postarzały. W rzeczywistości jednak są po prostu odwodnione i niewyspane. Wystarczy, by zadbały o swoje podstawowe potrzeby, a znów poczują się atrakcyjne.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Skorpion

Skorpiony czeka przyjemny tydzień. Problemy, które wcześniej spędzały im sen z powiek, rozwiążą się w korzystny sposób. Warto to docenić i zacząć okazywać wdzięczność tym, którzy je wspierają. Dzięki temu zyskają oddanych przyjaciół.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Strzelec

Strzelce poczują się zniecierpliwione zimową aurą, przez co wszystko zacznie je irytować. Podczas pełni Księżyca mogą z tego powodu nakrzyczeć na bliską osobę. Będzie tym zawiedziona, bo od dawna liczy na poprawę atmosfery w relacji. Może więc warto potraktować ją dobrze?

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce nie powinny zbyt wiele sobie obiecywać po swoim obecnym wielbicielu. W nadchodzącym czasie mogą zauważyć, że łatwo traci zapał i rzuca słowa na wiatr. Zanim jednak powiedzą mu, co o tym myślą, dowiedzą się czegoś ważnego. Warto zaczekać, aż uzyskają tę informację. Ich punkt widzenia się wtedy zmieni.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Wodnik

Wodniki zaczną unikać konfrontacji. Ktoś bardzo chce z nimi porozmawiać, jednak wolą mu się wymykać. Niedługo mogą pożałować tego, że przyjęły taką postawę. Jeśli ktoś jest dla nich ważny, nie powinny ignorować jego uczuć.

Horoskop anielski od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Ryby

Ryby za sprawą Wenus w swoim znaku mogą poczuć się niepewnie. Wystarczy jednak, że porozmawiają z kimś bliskim. Dzięki temu odzyskają nadzieję i motywację do działania. Nie muszą radzić sobie ze wszystkim same - w ich życiu jest wiele życzliwych osób.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?