,

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

27.05.2023 12:00

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop anielski to rady i przestrogi dla każdego znaku zodiaku. Pomoże ci wybrać dla siebie odpowiednią drogę. Twoja wróżba na wiosnę 2023 roku dostarczy ci wskazówek, jak postępować i czego unikać. Sprawdź, na co powinieneś się teraz przygotować.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop anielski podpowie ci, jak postępować w nadchodzącym tygodniu, by osiągnąć szczęście i uniknąć cierpienia. Aniołowie, którzy cię wspierają, pomogą ci przygotować się na nadchodzące dni. Jakie rady mają dla twojego znaku zodiaku na maj 2023 roku? Oto wskazówki dla ciebie.

Zobacz także

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Baran

Barany nie powinny się do niczego zmuszać. Dopóki nie poczują, że nadszedł czas na pewne działania, lepiej, by ich nie podejmowały. Gdy zbyt wcześnie wystartują z realizacją planów, mogą stracić szansę na sukces. Lepiej uważnie obserwować sytuację i spokojnie zaczekać na odpowiedni czas. To zagwarantuje Baranom szanse na wygraną.

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Byk

Byki popełnią błąd, jeśli zaczną odkładać pewną rozmowę na później. Ktoś czuje, że jest trzymany w niepewności, jednak one się wcale nie spieszą z wyjaśnieniami. Chociaż dla nich samych jest to wygodne, druga strona ma wrażenie, że jest oszukiwana... Czas zmobilizować się do tego, wy wszystko jej wytłumaczyć. Jeśli Byki tego nie zrobią, stracą jej zaufanie.

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta muszą uważać na fałszywe osoby w swoim otoczeniu. Szczególnie w pracy mogą mieć styczność z kimś, kto nie ma szczerych intencji. Chociaż często się uśmiecha i wypowiada komplementy, lepiej mu nie ufać. Tak naprawdę bowiem szuka sposobu, by wykorzystać czyjąś słabość i przejąć władzę nad otoczeniem...

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Rak

Raki będą miały niedługo szansę się wzbogacić. Kiedy tylko postanowią podjąć ryzyko i nauczyć się czegoś nowego, zyskają możliwość, by zarobić sporą sumę. Lepiej jednak nie wydawać jej od razu. Zamiast tego warto oszczędzać na wakacyjną podróż. Ona przyniesie Rakom najwięcej radości.

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Lew

Lwy przełamią lęk, który był dla nich paraliżujący od dawna. Teraz zupełnie nagle poczują, że się od niego uwolniły. Nabiorą większej pewności siebie, dzięki czemu pokonają strach przed nieznanym. To doświadczenie pozwoli im poczuć się lżej i przyniesie dużo satysfakcji. Lwy zaczną myśleć, że są w stanie pokonać wszystkie przeszkody.

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Panna

Panny powinny uważnie obserwować zachowanie pewnej osoby. Jeśli coś im obiecała i nie dotrzymuje słowa, lepiej dłużej nie czekać na to, aż zmieni swoje zachowanie. Kiedy dostanie kolejną szansę, popełni błąd kolejny raz. Panny nie muszą jednak brać tego personalnie. Zachowanie drugiej strony wynika z jej niedojrzałości.

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Waga

Wagi czeka miła niespodzianka. Ktoś zaproponuje im spotkanie, po którym wcale nie będą sobie zbyt wiele obiecywać, a jednak okaże się, że przyniosło im ogromną radość. Może to być początek więzi mającej przetrwać długie lata. Dzięki niej Wagi zaczną się nieustannie uśmiechać. Nie będą już chciały spędzać czasu w towarzystwie toksycznych osób.

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Skorpion

Skorpiony nie muszą cały czas oszczędzać. Jeśli będą to robiły, zupełnie stracą radość życia i będą nieustannie zamartwiać się o swoje wydatki. Aby tego uniknąć, powinny chociaż raz zaszaleć. Później będą mogły znowu odkładać pieniądze na przyszłość. Będą jednak miały przy tym o wiele lepszy nastrój.

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Strzelec

Strzelce, które jakiś czas temu obiecały komuś pomoc i wsparcie, nie powinny teraz o tym zapominać. Stracą czyjąś przyjaźń, kiedy zlekceważą potrzeby tej osoby. Uzna, że nie ma sensu przywiązywać zbytniej wagi do ich słów, bo zupełnie nic nie znaczą. Istnieje też możliwość, że się obrazi. Niestety będzie miała rację...

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Koziorożec

Koziorożce będą musiały z kimś rywalizować, jeśli nie chcą stracić upatrzonego celu. Równie dobrze mogą jednak wycofać się z tej sytuacji, by poczuć spokój i nie musieć się zamartwiać o najbliższą przyszłość. Świat daje nam mnóstwo możliwości, więc nie musimy ciągle koncentrować się na tym, co wydaje nam się niedostępne. Może za rogiem czeka coś o wiele lepszego?

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Wodnik

Wodniki poczują, że ktoś staje im się coraz bliższy. Choć w ostatnim czasie trudno było im się otworzyć na zbudowanie z kimś głębokiej więzi, teraz odkryją, jak silne pojawiło się porozumienie. Nie będą dłużej chciały się przed nim zamykać. Same wyjdą z inicjatywą i pokażą, jak bardzo zaczyna im na kimś zależeć. Nigdy nie pożałują tego, że to zrobiły.

Horoskop tygodniowy anielski od 29 maja do 4 czerwca 2023 - Ryby

Ryby nie powinny uzależniać poczucia własnej wartości od tego, co myślą o nich inni. Ludzie bywają zawistni i często krytykują nas dlatego, że nam czegoś zazdroszczą... Lepiej więc nie brać sobie ich słów do serca, gdy wypowiadają przykre komentarze. Dopóki Ryby dobrze się czują ze sobą i swoim życiem, nie muszą się nikomu tłumaczyć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się