,

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

23.03.2023 15:43

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy anielski
fot. Shutterstock

Horoskop anielski to rady i przestrogi dla każdego znaku zodiaku. Pomoże ci wybrać dla siebie odpowiednią drogę. Twoja wróżba na początek 2023 roku dostarczy ci wskazówek, jak postępować i czego unikać. Sprawdź, na co powinieneś się teraz przygotować.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop anielski podpowie ci, jak postępować w nadchodzącym tygodniu, by osiągnąć szczęście i uniknąć cierpienia. Aniołowie, którzy cię wspierają, pomogą ci przygotować się na nadchodzące dni. Jakie rady mają dla twojego znaku zodiaku na koniec marca i początek kwietnia 2023 roku? Oto wskazówki dla ciebie.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Baran

Barany nie powinny zamartwiać się o przyszłość. Żaden z czarnych scenariuszy, jakie snują w głowie, nie ma szans się zrealizować. Ich fantazja może podpowiadać teraz wiele głębokich obaw, ale wynika to z obecnego układu gwiazd. W rzeczywistości wszystkie ważne dla nich sprawy zmierzają w dobrym kierunku.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Byk

Byki mogą zignorować istotny problem, co wywoła spore nieporozumienia w bliskiej relacji. Pewna osoba poczuje się odrzucona lub źle potraktowana. Od dawna czeka bowiem na rozmowę, która stworzy możliwość wyjaśnienia trudnej kwestii. Byki popełnią błąd, jeśli będą uciekać przed konfrontacją. W ten sposób wyślą drugiej stronie sygnał, że zupełnie im nie zależy.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta muszą się zastanowić, czy przesadnie się dla kogoś nie poświęcają. Druga osoba zacznie wymagać od nich więcej, niż są w stanie jej dać. Dodatkowo odkryją, że wcale nie ma ochoty się za nic odwdzięczyć - jakby uważała, że wszystko jej się należy. Lepiej więc się od niej odsunąć i skupić na własnych sprawach.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Rak

Raki muszą uważać na nowe znajomości. Ktoś zacznie im się teraz wydawać spełnieniem marzeń, ale wiele straci już po kilku pierwszych spotkaniach. Chociaż bowiem potrafi budować sobie atrakcyjny wizerunek, regularnie kłamie. Raki w najbliższych dniach go na tym przyłapią i będą musiały zmienić zdanie na jego temat.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Lew

Lwy najlepiej zrobią, jeśli zdecydują się na przerwę od głębokich rozmyślań. Ostatnio bowiem rozważały wszystko nieustannie, przez co czują się teraz zestresowane i zmęczone. Zamiast usiłować wszystko kontrolować, w tym tygodniu powinny odrobinę odpuścić. Warto otworzyć się na to, co przyniesie los. Może się to okazać miłym zaskoczeniem.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Panna

Panny zaczną rozumieć, że ich sprawy toczą się tu i teraz. Nie ma sensu wracać do wspomnień i porównywać obecnej chwili z tym, co wydarzyło się kiedyś. Ludzie się zmieniają, więc z biegiem czasu zaczynają postępować inaczej. Jednak ci, którzy mają pozostać ważną częścią naszego życia, nigdy nie odchodzą na zawsze.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Waga

Wagi mogą czuć się zasmucone utratą kontaktu z osobą, która kiedyś była dla nich ważna. Nie powinny jednak z tego powodu rozpaczać. Ta znajomość nie miała przyszłości i właśnie dlatego się zakończyła. Lepiej poświęcić uwagę innym więziom w swoim życiu. One okażą się bardziej udane. Wiosna przyniesie Wagom miłe zaskoczenie.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Skorpion

Skorpiony otrzymają od kogoś propozycję, która niespecjalnie im się spodoba. Mimo to powinny dać temu szansę - jeśli wykażą się elastycznością, będą mogły czerpać inspirację na przyszłość. To dobry moment na to, by zrezygnować z rozwiązań, które od dawna nie działają. Lepiej skorzystać z nowych sposobów. Przyniosą upragnione efekty.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Strzelec

Strzelce mają wszystko, czego potrzebują, by osiągnąć swój najważniejszy cel. Popełnią błąd, jeśli zaczną wątpić we własne możliwości. W tym tygodniu mogą się zbliżyć do spełnienia jednego z największych marzeń. Wystarczy, że uwierzą w siebie i odważnie ruszą do przodu. Czas zapomnieć o dawnych porażkach. Teraz czas zdobywać szczyty.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Koziorożec

Koziorożce pomogą komuś bezinteresownie i nieświadomie przyczynią się tym samym do ogromnego przełomu w czyimś życiu. Ich wsparcie sprawi, że ktoś będzie mógł rozwiązać problem, który do niedawna spędzał im sen z powiek. Chociaż nie będą spodziewały się otrzymać niczego w zamian, po kilku dniach czeka je miła niespodzianka. Druga strona wykaże się ogromną wdzięcznością.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Wodnik

Wodniki będą mogły liczyć na swoich przyjaciół. Muszą jednak udowodnić, że są w stanie to docenić, bo w przeciwnym wypadku stracą czyjeś zaufanie. Warto pamiętać, że każda relacja trwa dzięki zaangażowaniu dwóch osób. Wodniki powinny pokazać, jak bardzo zależy im na utrzymaniu kilku bliskich znajomości.

Horoskop tygodniowy anielski od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Ryby

Ryby mogą mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Jeśli tylko zdecydują się spędzać wieczory poza domem, wiele razy się o tym przekonają. Zauważą, że ściągają na siebie wzrok wielu osób i wywołują uśmiechy na twarzach. Single poznają kogoś, z kim będą miały szansę stworzyć bliską relację. Osoby spod znaku Ryb, które są zajęte, muszą jednak uważać na zazdrość partnera.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się