Horoskop tygodniowy anielski na 23-29 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

23.01.2023 13:03

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku
fot. Shutterstock

Horoskop anielski to rady i przestrogi dla każdego znaku zodiaku. Pomoże ci wybrać dla siebie odpowiednią drogę. Twoja wróżba na początek 2023 roku dostarczy ci wskazówek, jak postępować i czego unikać. Sprawdź, na co powinieneś się teraz przygotować.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop anielski podpowie ci, jak postępować w nadchodzącym tygodniu, by osiągnąć szczęście i uniknąć cierpienia. Aniołowie, którzy cię wspierają, pomogą ci przygotować się na nadchodzące dni. Jakie rady mają dla twojego znaku zodiaku w styczniu 2023 roku? Oto wskazówki dla ciebie.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Baran

Barany będą zachęcane do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Jeśli jednak rady ze strony bliskich ich nie przekonują, mają prawo ich nie stosować. Warto się zastanowić, kto potrafi zaakceptować ich dokładnie takimi, jakimi są.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Byk

Byki przeprowadzą z kimś ważną rozmowę na temat przyszłości. Snucie wspólnych planów pomoże im dostrzec, że mają obok siebie prawdziwą bratnią duszę. Chociaż nieśmiałość czasem nie pozwala im wyrazić swoich uczuć, druga strona będzie wiedziała, jak poprawić im humor.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny rozglądać się za flirtami, jeśli mają w pobliżu osobę, z którą mogłyby stworzyć związek. W nadchodzącym czasie pojawi się szansa, by umocnić tę miłosną więź. Kiedy jednak przeszkodzą w tym romanse z innymi osobami, bezpowrotnie ją stracą.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Rak

Raki mogą czuć się zestresowane. Ich plany na styczeń nie zostały zrealizowane, więc zaczną wątpić w swoją intuicję. Teraz jednak wreszcie uda im się usłyszeć swój wewnętrzny głos. Pomoże im w tym zwrócenie uwagi na znaczenie snów.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Lew

Lwy w ostatnim czasie dręczyła niepewność. Powinny jednak zauważyć, że w rzeczywistości narzucają pośpiech sprawom, które muszą rozwijać się własnym rytmem. Brak cierpliwości powoduje, że nie umieją cieszyć się tym, co mają. Warto zaczekać, aż zmiany przyjdą same.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Panna

Panny nakłonią kogoś do tego, by rozważył ich punkt widzenia, a potem szybko tego pożałują. Okaże się bowiem, że wcale nie miały racji. Zamiast udzielać innym dobrych rad, same muszą teraz zmienić perspektywę. Najlepiej będzie, jeśli powstrzymają się od komentarzy przez cały najbliższy tydzień.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Waga

Wagi dostaną ważną wiadomość. Dzięki niej dowiedzą się rzeczy, nad którymi zastanawiały się przez cały ubiegły miesiąc. Zrozumieją, że ich sprawy zmierzają w dobrym kierunku - nawet jeśli jeszcze tego nie widać. Odzyskają teraz nadzieję na przyszłość i zaczną częściej się uśmiechać.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny narzekać na samotność. Wystarczy, że wyjdą z inicjatywą, a uda im się zbudować wiele wartościowych relacji. Doskonałym pomysłem będzie zapisanie się do grupy, która zrzesza ludzi o podobnych zainteresowaniach. Tam Skorpiony poznają kogoś bliskiego.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Strzelec

Strzelce czeka dobry tydzień. One same będą we wspaniałym nastroju, ale tylko pod warunkiem, że postarają się unikać towarzystwa toksycznych osób. Warto pomyśleć, z kim naprawdę mają ochotę spędzać czas. Wnioski mogą je zaskoczyć.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny zadbać o zdrowie. Wykonanie badań kontrolnych nie zajmie im dużo czasu, a jest prawdopodobne, że odkryją u siebie poważne niedobory. Jeśli zrobią to teraz, w lutym będą mogły sobie pomóc. Przed nadejściem wiosny będą już jak nowo narodzone.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Wodnik

Wodniki nareszcie znajdą czas dla siebie. Zamiast skupiać się na zmartwieniach, powinny teraz zatroszczyć się o swoje samopoczucie. Pomogą im w tym joga i medytacja. Jeśli poświęcą temu nawet kilkanaście minut dziennie, szybko nabiorą sił.

Horoskop anielski na 23-29 stycznia 2023 roku - Ryby

Ryby poczują, że w ich życiu miłosnym wszystko zmienia się na lepsze. Dzięki wsparciu Wenus od piątku zaczną wywoływać coraz większe zainteresowanie u płci przeciwnej. Powinny jednak zaczekać z umawianiem się na randki. Najbardziej udane okażą się te, które odbędą się na początku stycznia. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?