Zamknij

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

16.01.2023 15:34

Horoskop anielski na 16-22 stycznia 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku
fot. Shutterstock

Horoskop anielski to rady i przestrogi dla każdego znaku zodiaku. Pomoże ci wybrać dla siebie odpowiednią drogę. Twoja wróżba na początek 2023 roku dostarczy ci wskazówek, jak postępować i czego unikać. Sprawdź, na co powinieneś się teraz przygotować.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop anielski podpowie ci, jak postępować w nadchodzącym tygodniu, by osiągnąć szczęście i uniknąć cierpienia. Aniołowie, którzy cię wspierają, pomogą ci przygotować się na nadchodzące dni. Jakie rady mają dla twojego znaku zodiaku w styczniu 2023 roku? Oto wskazówki dla ciebie.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Baran

Barany muszą uważać na słowa. Jeśli nie znajdą sposobu na to, by powiedzieć drugiej osobie prawdę i jej nie zranić, powinny zrezygnować z rozmowy z nią. W przeciwnym wypadku skrytykują ją tak ostro, że doprowadzą do zerwania znajomości.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Byk

Byki będą miały miłosny dylemat. Chociaż zaczną wzbudzać duże zainteresowanie u płci przeciwnej, stracą ochotę na randki. Odkryją, że cały czas tęsknią za kimś, kogo pokochały w przeszłości. Teraz mają szansę odzyskać kontakt z tą osobą. Powinny zebrać się na odwagę i zadzwonić.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą usilnie się starać, by przekonać kogoś do zmiany zdania w ważnej sprawie. Szybko jednak zrozumieją, że druga osoba zamierza iść w zaparte. Wystarczy jednak, by przestały wywierać na nią presję, a sama dojdzie do ciekawych wniosków. Warto dać jej kilka dni do namysłu.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Rak

Raki zaczną rozmyślać o przeszłości. W nadchodzących dniach mogą sobie uświadomić, że myliły się w czyjejś sprawie. Poznają teraz prawdę na temat tej osoby i poczują się sfrustrowane tym, jak długo je oszukiwała. Nie powinny jednak dążyć do konfrontacji. Może być bardzo przykra.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Lew

Lwy poczują się niezależne i nabiorą dzięki temu swobody w kontaktach z innymi. Teraz z łatwością przyjdzie im zrobienie czegoś, co jeszcze niedawno wydawało im się zbyt trudne. Nawiążą ważną relację, która w niedalekiej przyszłości może zmienić ich życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Panna

Panny zapomną o czymś, przez co od początku roku miały gorszy humor. Nagle uznają, że ta kwestia nie ma dla nich większego znaczenia. W nadchodzącym czasie wydarzy się bowiem to, na co od dawna czekały. Od tego dnia nie będą mogły przestać się uśmiechać.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Waga

Wagi w tym tygodniu mają szansę załatwić wszystkie sprawy, które od dawna odkładały na później. Przyniesie im to ogromną ulgę. Poczują się spokojniejsze o przyszłość i przestaną odczuwać wyrzuty sumienia z powodu wcześniejszych zaniedbań.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Skorpion

Skorpiony staną się opiekuńcze wobec kogoś, kto tego potrzebuje. Druga osoba będzie im za to bardzo wdzięczna i z chęcią to okaże. To pozytywnie wpłynie na atmosferę w relacji, a także zwiększy wzajemne zaufanie. Odbędzie się ważna rozmowa, w trakcie której obie strony zaczną snuć wspólne plany.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Strzelec

Strzelce popełnią błąd, jeśli nie posłuchają rady jednego z członków rodziny. Ta osoba o wiele szybciej zauważy problem, z którego nie zdają sobie sprawy. Lepiej jej zaufać i nie podejmować ryzyka. W sobotę będzie już wiadomo, że miała rację.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce wpadną w irytację, kiedy uświadomią sobie, że ktoś doskonale zna ich tajemnice. Nie będą wcale chciały się tłumaczyć ze swoich życiowych wyborów. Druga osoba postanowi je jednak do tego zmusić. To sprawi, że wybuchną i powiedzą, co myślą naprawdę.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Wodnik

Wodniki mogą wpaść w panikę. Zaczną mieć wrażenie, że ich znajomi od początku roku osiągnęli wiele sukcesów, podczas gdy im nic się nie udaje. Nie powinny poddawać się takiemu myśleniu. Ich czas nastanie już niedługo.

Horoskop tygodniowy anielski na 16-22 stycznia 2023 roku - Ryby

Ryby muszą się zastanowić, czy nie spędzają zbyt wiele czasu w sieci. Jeśli internetowa rzeczywistość zaczyna przesłaniać im to, co dzieje się wokół nich, powinny zdecydować się na detoks. Wystarczy kilka dni, by zyskały zupełnie nowy ogląd sytuacji, w jakiej się znajdują.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?