Obserwuj w Google News

Horoskop słowiański na 2023 rok. Sprawdź, co przyniesie przyszłość

4 min. czytania
07.11.2022 15:15
Zareaguj Reakcja

Horoskop słowiański opiera się na wierzeniach naszych przodków. Zobacz, co chcą ci teraz przekazać ich bóstwa. Jeśli posłuchasz ich rady, 2023 rok upłynie ci bez żadnych przeszkód.

Horoskop słowiański na 2023 rok
fot. Shutterstock

Horoskop słowiański na 2023 rok podpowie ci, co powinieneś zrobić, by nadchodzące miesiące przyniosły ci szczęście. Bogowie doradzą, czego lepiej unikać i jakie postawić sobie cele. Zobacz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie i jaką radę ma dla ciebie twój słowiański opiekun.

Zobacz także: Horoskop aztecki na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop słowiański na 2023 rok

Nasi przodkowie stworzyli horoskop słowiański, bo wierzyli w silną więź człowieka z naturą. W ich przekonaniu pora roku, w której się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na naszą osobowość i decyduje o przyszłości.

Poszczególne daty w słowiańskim kalendarzu były przypisane wybranym bogom. Darzyli oni opieką ludzi, którzy w tym czasie przyszli na świat. Przekonaj się, kto jest twoim patronem i jaką ma dla ciebie wskazówkę na nadchodzące miesiące. 

Horoskop słowiański na 2023 rok: Czarnobóg

Urodzeni 24 grudnia - 30 stycznia

Nie proś nikogo o pomoc, bo prędko tego pożałujesz. Druga strona wykorzysta twoje słabości przeciwko tobie. Może rozpowiedzieć wśród ludzi, jakie masz sekrety, a to wywoła przykre plotki. W tym roku musisz radzić sobie sam.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Weles

Urodzeni 31 stycznia - 21 marca

Miłość zapuka do twoich drzwi w momencie, w którym zupełnie nie będziesz się tego spodziewać. Podejmij ryzyko, bo pokocha cię bratnia dusza. Jeśli pokonasz strach i postarasz się utrzymać tę znajomość, za kilka miesięcy staniesz przed ołtarzem.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Dziewanna

Urodzeni 22 marca - 16 kwietnia

Nie wydawaj pieniędzy zbyt pochopnie, bo może się okazać, że nie starczy ci ich do końca roku. Pojawią się nieprzewidziane wydatki, a to zmusi cię do zaciągnięcia długów. Później możesz mieć trudności, by je spłacić.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Jarowit

Urodzeni 17 kwietnia - 14 maja

Zadbaj o relacje ze swoją rodziną. Nawet jeśli jeszcze o tym nie wiesz, jest ci ona teraz bardzo potrzebna. Dzięki jej wsparciu poradzisz sobie w tym roku z najgorszymi problemami. Zaufaj bliskim, gdy będą udzielać ci rady. Szybko okaże się, że mieli rację.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Lela

Urodzeni 15 maja - 2 czerwca

Twoja intuicja w tym roku wiele razy się pomyli. Nie zawsze powinieneś iść za głosem serca. Lepiej, byś słuchał zdrowego rozsądku i unikał szaleństw. Pozostań cierpliwy, zachowaj spokój i nie poddawaj się presji ze strony otoczenia. Wszystkie twoje sprawy ułożą się dobrze, jednak musisz na to trochę zaczekać.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Dodola

Urodzeni 3-12 czerwca

Czy masz pewność, że dobrze traktujesz ukochaną osobę? W tym roku może się okazać, że ma ona do ciebie wiele żalu. Zamiast iść w zaparte, przyznaj się do błędu i przeproś za swoje zachowanie. W przeciwnym wypadku stracisz partnera.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Łada

urodzeni 13 czerwca - 6 lipca (z wyjątkiem 21-22 czerwca)

Nie kłóć się z nikim, kto zachowuje się wobec ciebie agresywnie. Sytuacja może się bowiem wymknąć spod kontroli i zostaniesz poważnie skrzywdzony. Unikaj przykrych sytuacji, bo możesz mieć problemy. Lepiej, byś wycofywał się ze wszystkich konfliktów.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Kupało

Urodzeni podczas przesilenia letniego 21-22 czerwca

W tym roku możesz często wracać myślami do ukochanej osoby. Jeśli odeszła od ciebie w ubiegłym roku, masz jeszcze szansę, by ją odzyskać. Okazja do ponownego nawiązania kontaktu pojawi się późną wiosną. Wykaż się odwagą i zaproponuj spotkanie, a nie pożałujesz.

Redakcja poleca

Horoskop słowiański na 2023 rok: Mokosz

Urodzeni 7 lipca - 1 sierpnia

Nie wychodź z inicjatywą i zaczekaj, aż ludzie sami do ciebie przyjdą. W ten sposób będziesz mógł się przekonać, komu naprawdę na tobie zależy. Masz w swoim otoczeniu fałszywych przyjaciół. Jeśli przestaniesz utrzymywać z nimi kontakt, znikną z twojego życia.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Perun

Urodzeni 2-28 sierpnia

Zdobędziesz serce osoby, której najbardziej pragniesz. Na początku może sprawiać wrażenie obojętnej, ale z czasem oszaleje na twoim punkcie. Nie zamartwiaj się pierwszymi niepowodzeniami i zaufaj losowi. Przed nadejściem jesieni stworzysz szczęśliwą relację.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Piatnica

Urodzeni 29 sierpnia - 13 września

Twoja praca zostanie doceniona. W ciągu kilku najbliższych miesięcy otrzymasz podwyżkę albo propozycję awansu. Później nie spoczywaj jednak na laurach, bo szef zacznie żałować swojej decyzji. Jeśli nie chcesz stracić swojego stanowiska, musisz się starać przez cały rok.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Swarożyc

Urodzeni 14-27 września

Ktoś może dać ci fałszywą nadzieję w sprawach uczuciowych. Nie bierz niczego za dobrą monetę i czekaj, aż ktoś udowodni swoje przywiązanie. Miłe słowa nie wystarczą, by budować wspólną przyszłość. Zanim zaangażujesz się w związek, przekonaj się, jakie są prawdziwe intencje partnera.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Simargł

Urodzeni 28 września - 25 października

Nie pozwalaj sobą manipulować i unikaj osób, które mijają się z prawdą. Jeśli przyłapiesz kogoś na kłamstwie, nie dawaj mu drugiej szansy. Szybko popełni ten sam błąd, a ty będziesz żałował swojej naiwności.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Marzanna

Urodzeni 26 października - 8 listopada

Podejmij ryzyko i zacznij podążać za swoimi marzeniami. Nie słuchaj niczyjej krytyki. Pokaż, na co cię stać. Dzięki pewności siebie zrealizujesz w tym roku nawet najbardziej szalone plany. Przestań wątpić we własne możliwości, a zamiast tego skup się na tym, jakie posiadasz zalety.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Żmij

Urodzeni 9-28 listopada

W tym roku ktoś zakocha się w tobie bez wzajemności. Uważaj, by nie bawić się uczuciami tej osoby. Jeśli to zrobisz, czekają cię przykre konsekwencje. Znajomi mogą się od ciebie odwrócić, bo zmienią zdanie na twój temat.

Horoskop słowiański na 2023 rok: Kostroma

Urodzeni 29 listopada - 26 grudnia

Naucz się otwarcie mówić o tym, czego pragniesz. W przeciwnym wypadku ludzie zaczną narzucać ci swoją wolę i nie będą interesować się twoimi uczuciami. Musisz pokazać, że masz do siebie szacunek. Wtedy nikt nie zyska nad tobą przewagi.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!