Obserwuj w Google News

Horoskop partnerski. Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary

4 min. czytania
03.12.2020 15:19
Zareaguj Reakcja

Horoskop partnerski opowiada nam o dopasowaniu znaków zodiaku. Poszczególne znaki zodiaku w miłości zachowują się inaczej, a ich preferencje w sypialni także bywają zupełnie różne. Jednak niektóre pary są dobrane niemal idealnie! Zobacz, które znaki najbardziej do siebie pasują.

Zakochana para
fot. Shutterstock

Dopasowanie znaków zodiaku to temat wzbudzający wielkie zainteresowanie. Coraz więcej osób interesuje się astrologią właśnie z tego powodu - odkrywają, że ich relacje z innymi osobami są w dużej mierze uzależnione od tego, kiedy przypada data ich urodzin. Są znaki zodiaku, które nigdy nie znajdą między sobą porozumienia. Jednak w całym horoskopie jest kilka doskonale dobranych par. Kto najbardziej pasuje do twojego znaku? Sprawdź!

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop partnerski. Dopasowanie znaków zodiaku - najlepiej dobrane pary

Baran

Kobieta i mężczyzna Baran w miłości pokazują, co to znaczy ognisty temperament. Mają impulsywny charakter, bywają gwałtowni i zaborczy. Często robią ogromne wrażenie na płci przeciwnej. Są świadomi tego, że wzbudzają zainteresowanie. Szukają partnerów, którzy będą zmysłowi, pewni siebie i otwarci na szaloną przygodę.

Najlepiej dobrane znaki dla Barana to Lew, Waga i Strzelec.  

Byk

Byki są uważane za najbardziej lojalnych partnerów w całym zodiaku. Oni z pewnością nie rzucają słowa "kocham" na wiatr. Bardzo długo się decydują, zanim postanowią związać się z kimś na stałe. Jednak kiedy już kogoś pokochają, ich uczucie jest głębokie i trwałe. Chcą być z kimś, kto potrafi myśleć zdroworozsądkowo, ale mają też w sobie potrzebę czułości.

Najlepiej dobrane znaki dla Byka to Skorpion, Koziorożec i Panna.

Zobacz także: Fazy Księżyca mają wpływ na twoje życie miłosne i... seksualne! Będziesz zaskoczony, co może się zdarzyć

Bliźnięta

Bliźnięta potrafią zaangażować się w romans tylko wtedy, kiedy opiera się on na więzi intelektualnej. Jednocześnie ich partner musi być równie szalony i energiczny jak oni. Marzą o tym, by spotkać kogoś, kto myśli nietuzinkowo i jest ciekawy świata. Nie są zbyt czułe, ale doskonale sobie radzą w sypialni.

Najlepiej dobrane znaki dla Bliźniąt to Wodnik, Strzelec i Panna.

Rak

Kobieta i mężczyzna Rak przez całe życie szukają prawdziwej miłości. Nie wstydzą się tego, że są romantykami. Są pełni ciepła, wyróżniają się pośród ludzi wielką wrażliwością i empatią. Szukają partnera, który wierzy w możliwość połączenia dusz. Chcieliby związać się z kimś, kim będą mogli się zaopiekować.

Najlepiej dobrane znaki dla Raka to Ryby, Skorpion i Byk.

Lew

Lwy mają wielkie serce i bardzo się angażują w każdą swoją miłosną relację. Chociaż lubią mieć powodzenie, nie przepadają za przelotnymi flirtami. Kobieta i mężczyzna Lew to silne osobowości, jednak w miłości zawsze starają się iść na kompromis. Ich marzeniem jest stworzenie związku z najlepszym przyjacielem.

Najlepiej dobrane znaki dla Lwa to Strzelec, Byk i Waga. 

Redakcja poleca

Panna

Kobieta i mężczyzna Panna w miłości mają swoje zasady. Bezwzględnie wymagają od innych szacunku i nie interesują się mrzonkami. Twardo stąpają po ziemi. Od swojego partnera oczekują prawdomówności i kierowania się zdrowym rozsądkiem. Cenią sobie domową atmosferę, więc zamiast imprezy na mieście wybiorą wspólny wieczór pod kocem.

Najlepiej dobrane znaki dla Panny to Byk, Waga i Koziorożec. 

Waga

Wagi bywają kapryśne i czasem gubią się w swoich uczuciach. Potrzebują partnera, który nie będzie ich łapał za słówka - chcą być z kimś, kto wyczuje zmiany ich nastroju i będzie wiedział, jak się do nich dopasować. Żadna zodiakalna Waga nie wytrzyma presji w sprawach miłosnych. Potrzebuje swobody, więc najlepiej czuje się w towarzystwie najbardziej "szalonych" znaków zodiaku - tych, dla których życie jest dobrą zabawą. 

Najlepiej dobrane znaki dla Wagi to Bliźnięta, Lew i Strzelec.  

Skorpion

Skorpiony w miłości są pełne pasji i potrafią zaintrygować swoją tajemniczością. Mają bardzo silny charakter, a w związku najczęściej dążą do dominacji. Niektórzy uważają, że Skorpion jest najlepszym kochankiem spośród wszystkich znaków zodiaku. Mimo to ma swoje wady - często kontroluje partnera lub partnerkę i bywa obsesyjny. Nie wszystkie znaki zodiaku wiedzą, jak sobie z tym poradzić.

Najlepiej dobrane znaki dla Skorpiona to Rak, Bliźnięta i Byk.

Strzelec

Kobieta i mężczyzna Strzelec są z natury bardzo aktywni i uwielbiają towarzystwo. Mimo to trudno zdobyć ich zaufanie, bo ukrywają swoje prawdziwe uczucia. Kochają życie, więc marzą o tym, by związać się z kimś równie wesołym. Nie chcą wiązać się z nikim, kto ma skłonność do melancholii.

Najlepiej dobrane znaki dla Strzelca to Lew, Baran i Bliźnięta.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Koziorożec

Kobieta i mężczyzna Koziorożec sprawiają wrażenie niedostępnych, ale w rzeczywistości marzą o prawdziwym uczuciu. W miłości doskonale wiedzą, czego chcą i otwarcie to komunikują. Nie są romantykami, jednak cenią sobie ciepło i oddanie. Potrzebują partnera, któremu będą mogli zaufać.

Najlepiej dobrane znaki dla Koziorożca to Byk, Lew i Wodnik. 

Wodnik

Wodniki są indywidualistami i często uchodzą za samotników. Nie dopuszczają do siebie zbyt wielu osób. Wynika to z tego, że wierzą w możliwość stworzenia z kimś głębokiego porozumienia, opartego na więzi duchowej i umysłowej. Trudno im się do tego przyznać, więc otwierają się tylko przed osobami, które postrzegają jako wyjątkowe. 

Najlepiej dobrane znaki dla Wodnika to Bliźnięta, Waga i Koziorożec.

Ryby

Kobieta i mężczyzna Ryby w miłości odznaczają się o wiele większą wrażliwością niż inne znaki. Ktokolwiek był z nimi w związku, ten wie, co to znaczy być rozumianym i akceptowanym. Nie znoszą konfliktowych sytuacji, są łagodne i bardzo źle czują się pod presją. To czyni je wymarzonymi partnerami dla tej części znaków, które cenią sobie spokój w życiu.

Najlepiej dobrane znaki dla Ryb to Byk, Rak i Skorpion. 

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod danego znaku zodiaku? Te rady mogą cię zaskoczyć

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!