Zamknij

Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

06.07.2020 15:35

Skorpion w miłości jest pełen pasji i potrafi zaintrygować swoją tajemniczością. Jednak nie każdy znak zodiaku do niego pasuje. Z kim Skorpion stworzyłby szczęśliwą parę, a z kim nie ma na to najmniejszych szans?

horoskop miłosny skorpiona
fot. Shutterstock

Kiedy poszukujemy miłości, czasem trudno odpowiedzieć sobie na pytanie, czy osoba, którą właśnie poznaliśmy, jest dla nas stworzona. Wystarczy jednak zapytać ją o znak zodiaku, żeby odkryć, co mają o niej do powiedzenia gwiazdy. Jesteś zodiakalnym Skorpionem? Sprawdź, z kim może cię połączyć uczucie!

Horoskop miłosny Skorpiona

Skorpion i Baran

Choć w sypialni można się spodziewać fajerwerków, poza nią zderzenie tych dwóch indywidualności może się okazać zbyt intensywne. Każde z nich będzie chciało postawić na swoim i szybko zaczną się awantury. Najbardziej prawdopodobne, że po krótkim, burzliwym romansie rozejdziecie się w swoją stronę.

Skorpion i Byk

Te dwa przeciwne znaki uzupełniają się nawzajem w ogromnym stopniu - zmysłowy Byk i pragnący duchowej więzi Skorpion równie dobrze mogą stworzyć głębokie połączenie, jak i uznać, że nie mają ze sobą nic wspólnego. Wszystko zależy od ich otwartości i skłonności do kompromisu.

Skorpion i Bliźnięta

Na pierwszych randkach może być między nimi chemia, jednak tylko pod warunkiem, że nie będą ze sobą rozmawiać. Powietrzny Bliźniak postrzega świat przez pryzmat intelektu, a Skorpion - emocji. Mają odmienne zdanie we wszystkich sprawach. Tak bardzo się od siebie różnią, że prawdopodobnie uznają, że nie warto nawet się ze sobą kłócić.

Skorpion i Rak

Jest szansa na stworzenie związku pełnego zaangażowania - Skorpion i Rak rozumieją się naprawdę dobrze. Poza zaufaniem i intymnością z całą pewnością pojawi się między nimi jednak zazdrość, a razem z nią silne emocje. Mogą się bardzo pokochać, ale potrafią się mocno zranić.

Skorpion i Lew

Namiętność między nimi jest tak duża, że mogą pomylić ją z miłością. W związku, po kilku wybuchowych kłótniach, będą żyć obok siebie, niemal zupełnie się sobą nie interesując. W rozmowie nie słuchają się nawzajem i nie szanują swoich uczuć. Gorący romans, chłodny związek.

Skorpion i Panna

Jeśli Skorpion byłby skłonny zrezygnować ze swoich sensualnych potrzeb, w tej relacji czeka go świetne intelektualne porozumienie. Z Panną może porozmawiać o wszystkim i zawsze miło spędzą czas. W łóżku, jak na jego standardy, jest jednak pełna zahamowań.

Skorpion i Waga

Waga może być dla Skorpiona fascynująca - ale kiedy tylko odkryje jej skłonność do flirtów, zazdrość przesłoni wszystkie inne uczucia. Skorpionie, ciesz się tą relacją, jednak nie traktuj jej jak coś poważnego. Ten związek byłby bardzo niespokojny.

Skorpion i Skorpion

Podobieństwa między wami mogą pomóc w stworzeniu trwałej więzi tylko pod warunkiem, że nie zaczniecie się nawzajem kontrolować i narzucać temu drugiemu własnego punktu widzenia. Nie jesteście tacy sami, ale możecie się dopasować. Jeśli to zrozumiecie, będziecie dla siebie bardzo bliscy.

Skorpion i Strzelec

Strzelec jest wolnym duchem i z pewnością nie po drodze mu z żadnym znakiem stałym. Skorpion potrzebuje powiedzieć w związku: "jesteś mój/moja", a w tym przypadku jest to prawie niemożliwe. Dla Strzelca miłość to przygoda, która w każdej chwili może się skończyć.

Skorpion i Koziorożec

Cechująca obie znaki ambicja, którą można zaobserwować w przeciwnych sferach życia, pozwala potraktować związek Skorpiona i Koziorożca jak kolejny projekt do zrealizowania - on po prostu musi się udać! Zdeterminowany i twardo stąpający po ziemi Koziorożec pomoże Skorpionowi utrwalić ich wzajemne zafascynowanie.

Skorpion i Wodnik

Zmienność Wodnika nigdy nie przypadnie Skorpionowi do gustu. Będzie uważał tę cechę za bardzo męczącą. Szczególnie wtedy, gdy odkryje, że Wodnika nie da się zmusić do tego, żeby pozostał przy jednym zdaniu. Skorpion zareaguje silnymi emocjami, których Wodnik nie będzie w stanie pojąć. Rozejdą się bardzo szybko.

Skorpion i Ryby

Ich więź jest oparta na wspólnej tajemnicy, silnych emocjach i nocnych głębokich rozmowach. Przez jakiś czas mogą twierdzić, że są sobie przeznaczeni. Kiedy jednak trzeba będzie przenieść ten związek do rzeczywistości i pojawi się proza życia, wielka miłość magicznie zniknie. Jeśli stworzycie wtedy przyjaźń, uczucie wróci - i będzie o wiele silniejsze. 

Wierzycie w horoskopy i charakterystykę znaków zodiaku?

loader

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku!

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?