Horoskop partnerski dla Ryb. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

21.07.2020 15:36

Jesteś spod znaku Ryb i chcesz się dowiedzieć, z kim masz szansę stworzyć szczęśliwy związek? A może spodobała ci się Ryba i nie wiesz, czy do siebie pasujecie? Przeczytaj horoskop miłosny dla Ryb i przekonaj się, jakie jest ich astrologiczne dopasowanie.

zakochana para
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Ryby w miłości odznaczają się o wiele większą wrażliwością niż inne znaki. Z nimi naprawdę masz szansę być w związku, w którym będziesz rozumiany i akceptowany. Nie znoszą konfliktowych sytuacji, są łagodne i bardzo źle czują się pod presją. To czyni je wymarzonymi partnerami dla części znaków, jednak w innych przypadkach zapowiada prawdziwy koszmar. Sprawdź, kogo zapisały dla nich gwiazdy - kto pasuje do Ryb?

Horoskop partnerski dla Ryb

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Ryby i Baran

Baran uwielbia stawiać na swoim i zawsze z wielką chęcią się o to pokłóci. Dla Ryb jego zachowanie będzie zasmucające i sprawi im ogromny ból. Nie powstanie między nimi więź oparta na szczerej rozmowie, bo nie znajdą wspólnych tematów.

Ryby i Byk

Zmysłowy Byk może zachwycić się rozmarzoną Rybą, bo oboje pomogą sobie nawzajem cieszyć się życiem i czerpać z niego przyjemności. Wzajemna fascynacja może sprawić, że obdarzą się zaufaniem i stworzą szczęśliwy związek.

Ryby i Bliźnięta

Dla Bliźniaka osoby spod znaku Ryb są zupełnie z innego świata. Ten powietrzny znak postrzega świat przez pryzmat logiki, więc nie umie pojąć emocjonalności Ryb. Trudno im będzie stworzyć nawet koleżeńską relację.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Ryby i Rak

Wrażliwość Raka i Ryb doskonale się uzupełniają. Rak zapewniłby w tym związku poczucie bezpieczeństwa, a Ryby wniosłyby odrobinę fantazji. Jeśli się w sobie zakochają, ich uczucie z biegiem czasu będzie się wzmacniać, zamiast gasnąć.

Ryby i Lew

Lwu może nie wystarczyć delikatności, żeby odpowiednio zachowywać się w relacji z Rybami. W ich odczuciu ryczy trochę za głośno, w despotyczny sposób rządzi każdą randką i w ogóle nie słucha, kiedy to drugie wyznaje mu coś ważnego. Gdyby znajomość zaczęła się od przyjaźni, mieliby pewne szanse - o ile Ryba się postawi.

Ryby i Panna

Panna reaguje przerażeniem na chaos, w jakim żyje roztrzepana Ryba. Jak można tak o wszystkim zapominać i ciągle coś gubić? Będzie pouczać Rybę na każdym kroku, aż w końcu ta odpłynie jak najdalej od Panny.

Ryby i Waga

Osoba spod znaku Wagi ma zupełnie inne oczekiwania od miłości i ceni sobie swobodę zamiast porozumienia dusz. Kiedy Ryby zaangażowałyby się w ten romantyczny układ, odkryłyby ze smutkiem, że dla Wagi to był tylko artystyczny performance.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Ryby i Skorpion

Skorpion i Ryby to tak głębokie połączenie, że zwykli śmiertelnicy nie umieliby go zrozumieć. Ten związek byłby najbardziej szaloną rzeczą w życiu Ryb i z pewnością pomógłby im się otworzyć na własną zmysłowość. Z biegiem czasu Rybę zmęczyłyby obsesyjne zachowania Skorpiona.

Ryby i Strzelec

Strzelca z Rybami łączy z pewnością optymizm i miłość do ludzi. Te dwa znaki potrafią cieszyć się życiem, doceniają to, co spotykają na swojej drodze i traktują to jak szansę do wykorzystania. Jednak frywolność Strzelca mogłaby sprawić, że Ryba wyszłaby z tej relacji zraniona.

Ryby i Koziorożec

Koziorożec jest dla Ryby zbyt pragmatyczny i jego materialistyczne nastawienie do świata stoi w całkowitej sprzeczności do tego, jak postrzega go Ryba. Gdy ona zastanawia się nad jego tajemnicami, Koziorożec stwierdza, że to zupełne bzdury. Nie uda im się wypracować kompromisu.

Ryby i Wodnik

Wodnik nigdy nie przyznaje się do własnych uczuć i z tego powodu w oczach Ryby byłby niedostępnym, niekochającym partnerem. Ten powietrzny znak komunikuje się w zbyt chłodny i tajemniczy sposób, by Ryba kiedykolwiek mogła poczuć się przy nim bezpiecznie.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Ryby i Ryby

Ryby i Ryby, przy wypracowaniu odpowiedniego kompromisu, mogłyby nawet skończyć na ślubnym kobiercu. Ale jeśli nie popracują nad tym związkiem, oboje wyjdą z niego ogromnie zagubieni.

Najlepiej dobrane znaki dla Ryb to Byk, Rak i Skorpion. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Rybami?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?