Horoskop partnerski dla Raka. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

07.08.2020
Aktualizacja: 07.08.2020 15:25

Wpadła ci w oko osoba spod znaku Raka? A może sam nim jesteś i poszukujesz swojej drugiej połówki? Sprawdź swój horoskop partnerski i zobacz, z kim czeka cię szczęście w miłości!

zakochana para
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Rak w miłości są bardzo ciepłymi, oddanymi osobami. Wierzą w romantyczność i połączenie dusz. Nie dla nich chłodne kalkulacje - oni chcą się zakochać naprawdę, oddając komuś całe swoje serce. Z kim może im się to udać, a kto nie jest im pisany?

Horoskop partnerski dla Raka

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Rak i Baran

Baran jest zbyt szybki i intensywny, żeby refleksyjny Rak był w stanie za nim nadążyć. Jego zachowanie prędko stanie się dla Raka męczące i niezrozumiałe. Nie będą mieli możliwości, by się porozumieć.

Rak i Byk

Byk jest bardzo lojalny i marzy o tym samym, o czym marzy Rak - o założeniu rodziny. Oboje chcą takiego związku, w którym będą mogli czuć się tak, jakby tworzyli dom. Ich podobna wrażliwość sprawi, że przez długie lata będą chcieli pracować nad tym, co ich łączy. 

Rak i Bliźnięta

Bliźniak patrzy na Raka jak na przybysza z innej planety. Nie zainteresują się sobą nawzajem, bo mają tak odmienne potrzeby, że trudno będzie im znaleźć powód, żeby się spotykać. Ponadto cięty język Bliźniaka bardzo łatwo może zranić wrażliwego Raka.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Rak i Rak

Rak z drugim Rakiem to może być niebo na ziemi - pod warunkiem, że nie poddadzą się smutkowi! Jeśli przynajmniej jedno z nich będzie dbało o to, żeby w związku nie było zbyt wiele melancholii, a zamiast tego będzie się starać o to, by dodawać sobie nadziei - mogą być razem do samego końca.

Rak i Lew

Lew i Rak to niezbyt ciekawe połączenie. Dla słonecznego i pełnego optymizmu Lwa częste zamyślenia Raka są jak blokada, która ogranicza każdy jego ruch. Chociaż początkowo jego ciepło bardzo Lwa rozczuli, z biegiem czasu wszystkie inne cechy Raka zaczną go irytować.

Rak i Panna

Panna z Rakiem to szansa na piękny i szczęśliwy związek, jednak będzie on wymagał pracy. Łączy ich skromność i oddanie dla bliskich, chęć tworzenia relacji opartych na zaufaniu. Ale Panna będzie musiała czasami zrezygnować ze swojego zdrowego rozsądku i podążyć za emocjami.

Rak i Waga

Waga i Rak mają zbyt odmienne podejście do bliskich relacji, aby to się mogło udać. Wagi raczej nie interesują poważne zobowiązania i chce zachować jak najwięcej swobody. Może złamać Rakowi serce, bo sporo naobiecuje, a w rzeczywistości już będzie się szykować na kolejny romans.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Rak i Skorpion

Skorpion i Rak mogą stworzyć ze sobą tak silną i głęboką więź, o jakiej nikomu się nie śniło. Są w stanie czytać sobie w myślach i pojmują najskrytsze, najdziwaczniejsze sekrety. Nie będą musieli ustalać zasad związku, bo porozumieją się w tej sprawie intuicyjnie. I zostaną ze sobą na długo.

Rak i Strzelec

Charakter Strzelca jest dla Raka męczący. Jego wieczny optymizm i nieokiełznana chęć przygód nie zawsze pasuje do Raka, który miewa melancholijne wieczory. Kiedy jedno będzie chciało szaleć na mieście, drugie poprosi, żeby zostać w domu. Szybko im się to znudzi.

Rak i Koziorożec

Koziorożec i Rak, choć są pozornie całkowicie odmienni, mają jedną cechę wspólną - marzy im się stabilizacja. Jeśli ich wrażliwości będą się uzupełniały, mogą nawet się postarać o to, żeby założyć rodzinę. Są z natury wierni i lojalni, a to stworzy bardzo silny fundament dla tego związku. 

Rak i Wodnik

Wodnik i Rak bardzo się od siebie różnią. Rakowi w tej relacji będzie brakowało romantyczności, a Wodnikowi intelektualnych dyskusji. Raczej nie stworzą związku, bo nie będą mieli okazji do tego, żeby odkryć w sobie coś wartościowego. Zamiast tego zaczną sobie działać na nerwy.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Rak i Ryby

Ryby i Rak to może być miłość od pierwszego wejrzenia! Są znakami z tego samego żywiołu Wody i to może sprawić, że porozumienie pomiędzy nimi objawi się niemal natychmiast. Okaże się tak głębokie, że ich związek przetrwa długie lata.

Najlepiej dobrane znaki dla Raka to Ryby, Skorpion i Byk. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Rakiem?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?