Obserwuj w Google News

Horoskop partnerski dla Panny. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

3 min. czytania
11.08.2020 10:48
Zareaguj Reakcja

Wpadła ci w oko osoba spod znaku Panny? A może to ty nią jesteś i szukasz miłości? Sprawdź swoje zodiakalne dopasowanie!

zakochana para
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Panna w miłości są dosyć zasadniczy. Nie dla nich romantyczne mrzonki, oni twardo stąpają po ziemi. Ktokolwiek się w nich zakocha, ten powinien umieć z nimi stworzyć umysłową więź. Kto pasuje do Panny?

Horoskop miłosny dla Panny

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Panna i Baran

Baran i Panna to niezbyt udane połączenie - dla Panny popisy Barana będą irytujące, a dla Barana Panna to nudziara. Nie będą mieli sposobu, żeby się porozumieć. Nie znajdą w sobie nic fascynującego.

Panna i Byk

Byk ma podobne podejście do życia, jest równie pracowity i umie narzucić sobie dyscyplinę. Pod tym względem doskonale się z Panną rozumieją. A że Byk doda do tej relacji trochę romantyzmu... To się może skończyć na ślubnym kobiercu!

Panna i Bliźnięta

Bliźniak jest intelektualistą i z pewnością będzie chciał Pannie zaimponować. W końcu ona też należy do najmądrzejszych znaków zodiaku. Jednak częstotliwość, z jaką zmienia zdanie, sprawi, że Panna nie będzie traktowała go poważnie. Także w uczuciach.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Panna i Rak

Rak i Panna mają tę cechę wspólną, że potrzebują i chcą poświęcać się dla innych ludzi. Oboje mogą o siebie zadbać i każde skupi się przy tym na innych aspektach związku. Dzięki temu będzie on bardzo udany i trwały. Mogą zostać ze sobą do końca.

Panna i Lew

Lew nie będzie w stanie znieść ciągłej krytyki ze strony Panny i będzie uważał, że go ogranicza. Nie ma szans, by zechciał to kiedykolwiek tolerować na stałe. Raczej ucieknie. 

Panna i Panna

Panna i Panna to relacja, w której obie strony pozornie się wspierają, jednak tak naprawdę na każdym kroku wskazują swoje najdrobniejsze nawet słabości. Jedno ciągle chce zmieniać to drugie.

Panna i Waga

Waga lubi Pannę z wzajemnością, dobrze się porozumiewają szczególnie na poziomie intelektu. Kiedy Waga oswoi i ośmieli Pannę, mogą stworzyć bardzo udany i zgodny związek.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Panna i Skorpion

Skorpion chce kierować Panną, na co ta nigdy się nie zgodzi - tym bardziej, że większość jego argumentów uważa za nielogiczną i emocjonalną paplaninę. Nie będą w stanie ze sobą wytrzymać.

Panna i Strzelec

Strzelca nie da się w żaden sposób uspokoić, a jego dziecinne zachowanie dla Panny bywa odrobinę męczące. Nie jest im ze sobą po drodze, to raczej relacja zmęczonej matki i rozrabiającego dziecka.

Panna i Koziorożec

Koziorożec i Panna są znakami z tego samego żywiołu i zdecydowanie mają szansę na bycie parą. Warunkiem jest jednak to, aby Koziorożec wspierał Pannę i się nią zaopiekował. Jego sukcesy ją onieśmielają.

Panna i Wodnik

Wodnik i Panna to dobry pomysł w pracy, ale nie w życiu. Ich porozumienie intelektualne jest duże, jednak emocjonalne - niewielkie. Trudno im będzie się nawet zaprzyjaźnić.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Panna i Ryby

Ryby dla Panny to materiał jedynie na przyjaźń. Trzeba też od razu zaznaczać, że Panna codziennie w tej relacji będzie wygłaszać kazania o tym, że nie wolno bujać głową w chmurach.

Najlepiej dobrane znaki dla Panny to Byk, Waga i Koziorożec. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Panną?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!