Horoskop partnerski dla Lwa. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

11.08.2020 09:24

Wpadła ci w oko osoba spod znaku Lwa? A może sam nim jesteś i szukasz miłości? Sprawdź swoje zodiakalne dopasowanie!

para z kotem
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Lew mają wielkie serce i jeśli naprawdę kogoś kochają, chcą przychylić mu nieba. Mają jednak swoje wymagania... Nie każdy potrafi się porozumieć z tymi dumnymi kotami. Kto pasuje do Lwa?

Horoskop miłosny dla Lwa

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Lew i Baran

Baran i Lew mogą zakochać się w sobie niemal od razu. Stworzą związek pełen pasji, w którym jednak trudno będzie dochować wierności partnerowi. Te dwa ogniste znaki razem to dobry pomysł... ale na krótko.

Lew i Byk

Byk i Lew są z natury bardzo lojalni i chcą stabilnych, pewnych relacji. Jeśli się do siebie przywiązują, to mocno. Ale na co dzień oboje są bardzo uparci i rzadko dążą do kompromisu. Pojawi się między nimi próba sił.

Lew i Bliźnięta

Bliźniak w obecności Lwa zaczyna się czuć niepewnie i maskuje to złośliwościami albo stawianiem siebie na pierwszym miejscu. Lew w pierwszej chwili tego nie zrozumie i będzie mu bardzo przykro. Kiedy zobaczy, że to po prostu z zazdrości, już zawsze będzie trzymał Bliźniaka na dystans.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Lew i Rak

Rak i Lew mają, wbrew pozorom, podobną wrażliwość - urodzili się niemal w tym samym czasie. Jest w nich wiele ciepła i mają ochotę się nim obdarzać. Mogą się o siebie troszczyć, jednak to Lew będzie w pełni dominował w tej relacji. 

Lew i Lew

Lew i Lew to królewska para, która będzie rządzić całą dżunglą. Pod warunkiem, że oboje są na tyle dojrzali, żeby ze sobą nie rywalizować. To jednak jeden z najlepiej dobranych związków w całym zodiaku.

Lew i Panna

Panna narzuca ograniczenia, które doprowadzają Lwa do szału. Nie będzie się jej słuchał i niemal codziennie będzie miał do niej żal, że wymaga od niego brania pod uwagę przyziemnych spraw, nawet takich jak... oszczędzanie. Panna będzie musiała zrozumieć, że pouczała króla. I przeprosić.

Lew i Waga

Waga patrząc na Lwa czuje zachwyt i chętnie go wyraża. Lew z zadowoleniem przyjmuje jej podziw i w ten sposób rodzi się radosna, pełna harmonii relacja. Waga staje się dla Lwa najważniejszym powiernikiem i doradcą.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Lew i Skorpion

Skorpion reaguje na Lwa tylko w jeden sposób: chce go kontrolować i nim rządzić. Coś go prowokuje, żeby walczyć z nim o władzę. Lew się broni. Pazurami.

Lew i Strzelec

Charakter Strzelca to dla Lwa wielka przyjemność. Oboje kochają życie i chcą się nim cieszyć. Mogą stworzyć radosną parę na długie lata i nawet na starość będą się razem bawić jak dzieci.

Lew i Koziorożec

Koziorożec i Lew mają podobne ambicje, a przede wszystkim tę samą energię - chcą zdobywać; mają cele, a nie skromne marzenia. Jednak Koziorożec może się okazać dla Lwa odrobinę zbyt chłodny. Opiera się swoim uczuciom i to mu uniemożliwia adorowanie Lwa. A Lew uznaje to za tzw. "kosza".

Lew i Wodnik

Wodnik i Lew to całkowite przeciwieństwa. Coś będzie ich do siebie ciągnęło, mogą czuć się sobą zafascynowani. Jednak przy bliższym poznaniu odkryją, że nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Lew i Ryby

Ryby rozczulają Lwa swoją łagodnością i tym, jak głęboko wyczuwają potrzeby innych ludzi. Ale jemu chwilami będzie brakowało delikatności i Rybka poczuje, że nic z tego nie będzie: Lew za bardzo się rządzi, zamiast się nią opiekować.

Najlepiej dobrane znaki dla Lwa to Strzelec, Byk i Waga. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Lwem?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?