Zamknij

Horoskop partnerski dla Bliźniąt. Z tymi 3 znakami stworzą najbardziej udany związek

04.08.2020 15:27

Spodobała ci się osoba spod znaku Bliźniąt? A może sam jesteś Bliźniakiem i szukasz miłości? Przeczytaj horoskop partnerski dla Bliźniaka i zobacz, kto najbardziej pasuje do tego znaku!

zakochana para
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Bliźnięta w miłości potrafią być bardzo lojalni. Każdy, kto się z nimi zwiąże, przekona się, że nie rzucają słowa "kocham" ot tak. Ich miłość jest głęboka i trwała. Kogo mogą obdarzyć tym uczuciem, aby stworzyć szczęśliwy związek, a z kim przeżyliby rozczarowanie?

Horoskop partnerski dla Bliźniąt

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Bliźnięta i Baran

Baran i Bliźniak z całą pewnością będą się razem dobrze bawić. Szczególnie w sypialni! Warto jednak mieć na uwadze, że nie będzie to raczej zbyt poważna relacja. Porozumienie między nimi będzie intrygujące, jednak dosyć powierzchowne.

Bliźnięta i Byk

Byk z Bliźniętami to kiepski pomysł. Podczas gdy Byk potrzebuje okazywania sobie przywiązania i wielkiej lojalności, Bliźniak podkreśla niemal na każdym kroku, jaki jest niezależny. Często będą sprawiać sobie nawzajem przykrość przez zwykłe nieporozumienia.

Bliźnięta i Bliźnięta

Bliźniak z drugim Bliźniakiem to cudowna para! Choć w większości przypadków związki dwóch osób spod tego samego znaku się nie udają, akurat Bliźnięta - dzięki niezwykłemu porozumieniu intelektualnemu między nimi - mają nawet szansę wziąć ze sobą ślub. Szczęśliwe połączenie.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Bliźnięta i Rak

Rak jest raczej spokojnym typem domatora, a Bliźnięta lubią poszaleć. Nie będą sobie dotrzymywać towarzystwa, będą woleli spędzać czas inaczej. Bliźniak wiele razy zrani Raka swoim brakiem czułości dla niego. Niedobrana para.

Bliźnięta i Lew

Lew i Bliźniak mają w sobie wielką ciekawość i radość życia, co może spowodować, że wspólne spędzanie czasu będzie dla nich wielką przyjemnością. Jednak to, czy wypracują sobie głębsze porozumienie, zależy już tylko od nich.

Bliźnięta i Panna

Panna z Bliźniętami prędzej stworzy dwuosobową konferencję naukową niż spędzi romantyczny wieczór na randce. Nie będzie między nimi iskrzenia, co najwyżej w dyskusji. Całkowite niedopasowanie w sypialni.

Bliźnięta i Waga

Waga i Bliźniak jako dwa powietrzne znaki świetnie się ze sobą rozumieją i potrafią się do siebie dopasować. Kiedy są w sobie zakochani, to na zabój. Stworzą szczęśliwy związek na długie lata.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Bliźnięta i Skorpion

Skorpion i Bliźnięta nie zwrócą nawet na siebie uwagi, a jeśli już - to raczej przez przypadek, i szybko odwrócą wzrok. Niestety nie mają żadnych szans na stworzenie udanej relacji.

Bliźnięta i Strzelec

Charakter Strzelca jest dla Bliźniąt fascynujący. Bardzo cieszą się jego obecnością i nie chcą się rozstawać. Łączy ich ogromna więź, rozumieją się doskonale. Szczęśliwa para, której wszyscy zazdroszczą.

Bliźnięta i Koziorożec

Koziorożec i Bliźniak najczęściej zwyczajnie się nie lubią. Mogą łatwo wpadać w konflikty, bo nie zgadzają się w żadnej sprawie. Nic z tego nie będzie, lepiej też nie próbować na siłę. Bo skończy się dramatem!

Bliźnięta i Wodnik

Wodnik i Bliźniak to świetnie dobrana para dwojga ludzi, którzy inspirują siebie nawzajem i doskonale wiedzą, czego potrzebuje druga osoba.
Przez długie lata zostaną razem, a może nawet nigdy się nie rozstaną.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Bliźnięta i Ryby

Ryby i Bliźniak są z zupełnie różnych światów. Nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego i nic tego nie zmieni. Prawdopodobnie nawet się nawzajem nie zauważą.

Najlepiej dobrane znaki dla Bliźniąt to Bliźnięta, Wodnik i Waga. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Bliźniętami?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?