Zamknij

Horoskop partnerski dla Barana. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

29.07.2020 12:26

Pełen Ognia, impulsywny Baran marzy o miłosnych porywach. Nie chce spokoju i z pewnością nie wyznaje zasady 5 randek. Z którymi znakami jest mu najbardziej po drodze? Sprawdź!

zakochana para
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Baran w miłości pokazują, co to znaczy ognisty temperament. Są zmysłowi, pewni siebie, robią ogromne wrażenie na płci przeciwnej. Ich niezwykła pomysłowość potrafi zamienić wieczorną randkę w prawdziwą, szaloną przygodę. Które znaki zodiaku potrafiłyby się w tym odnaleźć, a dla których byłoby to zdecydowanie za dużo? Przeczytaj horoskop miłosny dla Barana!

Horoskop partnerski dla Barana

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Baran i Baran

Baran i Baran to pełno ognia, co w sypialni może być bardzo ekscytujące. Jednak oznacza to też długie, bardzo nerwowe kłótnie. Żadne z was nie będzie chciało odpuścić przy nawet najmniejszej różnicy zdań. Sąsiedzi nie wytrzymają tych hałasów. A czy wy dacie radę?

Baran i Byk

Byk jest zbyt spokojny i flegmatyczny, żeby reagować na ilość bodźców, jakiej dostarcza Baran. Baran szybko zacząłby się czuć ignorowany. Do tego oboje mają bardzo silne poczucie dumy i dążą do tego, by dominować w relacjach. Kiepski pomysł na związek.

Baran i Bliźnięta

Bliźniak lubi Barana za jego energię, ale przeszkadza mu jego emocjonalność. Kiedy Baran reaguje zgodnie ze swoimi odczuciami, Bliźniak ma ogromny problem z tym, by je zrozumieć. Chciałby przeanalizować sprawę... I nie jest w stanie pojąć, że Baran nie zawsze kieruje się logiką.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Baran i Rak

Rak wstydzi się przed Baranem swojej wrażliwości i delikatności. Będzie udawać, że jest silniejszą osobowością, niż naprawdę jest. A potem wreszcie nie wytrzyma i zaleje Barana falą romantycznych wyznań, przed którymi ten ucieknie w popłochu.

Baran i Lew

Bardzo udany związek dwóch mocnych osobowości. Lew i Baran trochę ze sobą rywalizują, jednak nakręca ich to do życia. Pomagają sobie nawzajem stać się najlepszą wersją siebie. 

Baran i Panna

Panna ma zbyt poważny stosunek do relacji uczuciowych, żeby ci dwoje mogli w ogóle zacząć randkować. Baran nie będzie miał cierpliwości do zasadniczej Panny, a ta nigdy nie będzie chciała mu zaufać. Będą się trzymać daleko od siebie.

Baran i Waga

Waga i Baran to doskonałe dopasowanie, bo emocje i rozsądek znajdują się tu w idealnych proporcjach. Waga ma cierpliwość do wybryków Barana, a Baran zawsze znajdzie w sobie siłę, by zwalczyć jej wątpliwości. Fascynują się nawzajem każdego dnia.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Baran i Skorpion

Skorpion i Baran w sypialni to materiał na bestsellerową powieść erotyczną. W życiu codziennym mogą się porozumiewać trochę gorzej. Baran lubi cieszyć się życiem, a Skorpion interesuje się tym, co ciemne i tajemnicze. Rozejdą się po czasie albo zaczną się nawzajem uzupełniać.

Baran i Strzelec

Charakter Strzelca sprawia, że byłaby to jedna z szczęśliwszych i najbardziej szalonych par w całym zodiaku. Nie byłoby dla nich rzeczy niemożliwych, ruszyliby razem na koniec świata. Są sobą zachwyceni nawet wtedy, kiedy się o coś kłócą. Mogą wylądować na ślubnym kobiercu!

Baran i Koziorożec

Koziorożec to równie mocna osobowość, jednak twardo stąpająca po ziemi. Spędzaliby czas bardzo aktywnie, ale Koziorożec nie zawsze miałby ochotę na szaleństwa. Czasem chciałby spokojnie posiedzieć w ciszy. W takich momentach Baran mógłby być dla niego bardzo irytujący - jeśli nie uszanowałby tej potrzeby.

Baran i Wodnik

Oboje są kreatywni, ale to nie wystarcza. Chłodny Wodnik nie wie, jak zareagować na płomień Barana. Brakuje mu spontaniczności, żeby dotrzymać Baranowi kroku. Coraz częściej w tej relacji będzie się wycofywać i szukać samotności.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Baran i Ryby

Ryby w tej relacji nie mają wystarczająco dużo odwagi, żeby się otworzyć i pokazać, jakimi są. Baran działa na nie przytłaczająco. Jest zbyt głośny, nie ma skłonności do refleksji. Wrażliwa Ryba wyczuje, że lepiej nie dzielić się przemyśleniami o uczuciach i zamknie swoje serce ze strachu, że Baran przewracałby oczami słuchając jej zwierzeń.

Najlepiej dobrane znaki dla Barana to Lew, Waga i Strzelec. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Baranami?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?