Zamknij

Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

01.09.2022 00:01

Przeczytaj horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jaki będzie ten miesiąc. 

Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten miesiąc i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop miesięczny na wrzesień 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop Wodnik Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nabiorą teraz nieco więcej dystansu do siebie i innych. Nie będziecie już tak łatwo angażować się w nowe znajomości, co sprawi, że może wam też być trudniej znaleźć teraz miłość. Postarajcie się zachować w tym równowagę.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych możesz liczyć teraz na nowe rozdanie i liczne zmiany. Gwiazdy mówią, że możesz na nich wiele skorzystać, jeśli tylko się na nie otworzysz.

Zdrowie:  Nawracające dolegliwości żołądkowe mogą być objawem poważniejszych problemów z układem pokarmowym. Postaraj się nie odkładać tematu na później i jak najszybciej skonsultować się z gastrologiem.

Horoskop Ryby Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach będą w tym miesiącu cieszyć się wyjątkową harmonią w relacji z partnerem. Będziecie rozumieć się bez słów i patrzeć wspólnie w tym samym kierunku. Single z kolei będą zaliczać mnóstwo nieudanych randek. Nie zrażajcie się tym jednak i szukajcie dalej.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardziej intensywny czas. Wszystko będzie działo się tak szybko, że będziesz miał wrażenie, że żyjesz w nieustannym kołowrotku. Może już czas zwolnić tempo?

Zdrowie: Nie zawieszaj aktywności fizycznej tylko dlatego, że słonecznych i ciepłych dni będzie teraz nieco mniej. Staraj się nadal utrzymać wypracowaną latem formę. Dobrze ci to zrobi.

Horoskop Baran Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Barany w tym miesiąc skupią się na sprawach rodzinnych i poprawią swoje relacje z bliskimi. Dzięki temu będziecie mieć jeszcze silniejszą więź z osobami, które kochacie, i będziecie mogli liczyć na ich wsparcie.

Praca i finanse: Wrzesień może przynieść ci brak motywacji do działania i słabszą energię. Nie panikuj jednak. To tylko przejściowe trudności. Gwiazdy mówią, że w połowie miesiąca odzyskasz swój dawny wigor.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie będziesz miał na co narzekać. Będziesz czuł się dobrze i nie będziesz odczuwał żadnych dolegliwości. Warto wolny czas wykorzystać aktywnie, zwłaszcza jeśli pogoda pozwala jeszcze na aktywności na zewnątrz.

Horoskop Byk Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Byki życie zmusi do podjęcia decyzji, które od dawna odkładały na później. Teraz nie będzie już czasu na zastanawianie się nad tym, co zrobić. Będziecie musieli zacząć działać.

Praca i finanse: Wrzesień przyniesie ci wiele okazji do samorozwoju i zdobywania nowych kompetencji. Warto skorzystać z tego, co zsyła ci los, bo wiedza i umiejętności zawsze są w cenie.

Zdrowie: Uważaj teraz na swoje zdrowi, bo w twoim znaku silny wpływ ma Mars, który może przynieść liczne, choć na szczęście nie zbyt poważne kłopoty ze zdrowiem. Nie mniej jednak warto trzymać rękę na pulsie.

Horoskop Bliźnięta Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźniętom wrzesień przyniesie spokój i stabilizację we wszystkich sprawach prywatnych, również w miłości. Będziecie czuć się naprawdę szczęśliwi i nic nie będzie w stanie tego zepsuć.

Praca i finanse: Warto pomyśleć teraz o większych zmianach w swoim życiu zawodowym. Szukając nowych wzywań zawodowych, rozejrzyj się za granicą. Tam znajdziesz nie tylko lepsze wynagrodzenie, lecz także inne benefity.

Zdrowie: Korzystaj z ostatnich promieni słońca i naładuj porządnie baterie energetyczne przez nieuchronnie zbliżającą się jesienią. Gdy pogoda się pogorszy, odczujesz coroczny spadek nastroju.

Horoskop Rak Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Raki w związkach czeka teraz trudu czas pełen rozterek i wątpliwości. Zanim podejmiecie jakiekolwiek decyzje, zastanówcie się nad ich skutkami. Single z kolei będą mieć dobry czas w sprawach sercowych. Liczne randki mogą zaowocować związkiem.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych lepiej teraz nie stawiać wszystkiego na jedną kartę, bo możesz wiele stracić. Zamiast tego lepiej przygotuj sobie kilka wariantów swojego plany i dopasowuj go elastycznie do sytuacji.

Zdrowie: zadbaj o swój kręgosłup. Jeśli twoja praca wymaga spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej, koniecznie zatroszcz się o to, by mieć wygodne krzesło i biurko.

Horoskop Lew Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy powinny przygotować się na wiele zmian, które przygotował dla nich los. Nie będziecie z nich zbytnio zadowoleni, ale też niewiele będziecie mogli zrobić, by im zapobiec. Nie wszystko będzie zależeć od was.

Praca i finanse:  Wrzesień w pracy zacznie się dla ciebie dobrze, ale z każdym kolejnym dniem będziesz coraz bardziej sfrustrowany z powodu obietnic, które złożył ci szef, a których nie dotrzymał. Na koniec miesiąca warto z nim o tym porozmawiać.

Zdrowie: Na jesienie możesz zauważyć u siebie pierwsze objawy nietrzymania moczu. Nie ma się czego wstydzić, zwłaszcza w pewnym wieku. Idź do lekarza i porozmawiaj o tym, jak można rozwiązać ten problem.

Horoskop Panna Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Panny powinny postępować w sposób pragmatyczny, również w kwestii uczuć. Nie będzie to wprawdzie łatwe, ale uchroni was przed złamanym sercem i miłosnymi rozczarowaniami.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych nie pozwól, by ktoś podcinał ci skrzydła. Doskonale znasz swoją wartość. Pokaż ją teraz innym i bezkompromisowo walcz o swoje. Gwiazdy będą cię w tym wspierać.

Zdrowie: Twoje zdrowie w tym miesiącu poprawi się, ale ty będziesz czuł się tak sprawny jak nastolatek. To zasługa przychylnego układu planet na twoim niebie. Wykorzystaj ten czas.

Horoskop Waga Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi muszą przygotować się teraz na sercowe rozczarowania. Nie wszystko, co sobie wyobrażaliście o kimś, będzie takie w rzeczywistości. Będziecie musieli pogodzić się z tym, że nie ma ideałów.

Praca i finanse: Ten miesiąc przyniesie ci wiele okazji do poznawania nowych ludzi z twojej branży. Nawiązane kontakty i dobre relacje mogą niebawem ci się przydać w rozwijaniu twojej kariery zawodowej.

Zdrowie: Zwróć większą uwagę na swoje nerki. Częste oddawanie moczu może być objawem pierwszych kłopotów z tym narządem. Nie zwlekaj i skonsultuj się ze specjalistą.

Horoskop Skorpion Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Dla Skorpionów w związkach wrzesień będzie miesiącem intensywnej pracy nad swoją relacją z ukochaną osobą. Macie przed sobą sporo trudności do pokonania. Singlom zaś jesień przyniesie nowe okazje do poznania swojej drugiej połówki.

Praca i finanse: Wrzesień przyniesie ci sporo kłopotów zawodowych. Twoje sprawy mocno się skomplikują, a ty nie będziesz widział rozwiązania tej sytuacji. Warto zapytać o radę przyjaciół.

Zdrowie: W sprawach związanych ze zdrowiem nie odkładaj niczego na później. Jeśli coś cię niepokoi, od razu umów się na wizytę u lekarza. Lepiej nie zwlekać, by potem nie żałować.

Horoskop Strzelec Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce odkryją teraz bolesną prawdę o kimś, na kim i zależy. Będziecie musieli zdecydować, czy chcecie nadal brnąć w tę relację, mają taką widzę, jak teraz. Gwiazdy mówią, że to nie byłoby zbyt rozsądne.

Praca i finanse: To dobry moment na to, by zacząć rozwijać swój biznes, o którym myślisz od dawna. Nie czekaj, aż czasy będą bardziej sprzyjające i nie szukaj wymówek. Możesz odnieść sukces już teraz.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci większych kłopotów. Gwiazdy będą czuwać nad tym, by nie dokuczały ci żadne poważne dolegliwości. Będziesz mógł w pełni korzystać z każdego dnia.

Horoskop Koziorożec Wrzesień 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożcom wrzesień przyniesie wiele rodzinnych obowiązków, które sprawią, że inne sprawy będą musiały zejść na dalszy plan. Przez to może ucierpieć waza relacja z kimś, na kim wam zależy.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych zapowiada się intensywny okres. Sprawy, które od dawna leżały nietknięte, teraz nabiorą tempa, a ty będziesz musiał się w nie mocniej zaangażować. Będziesz miał ręce pełne roboty.

Zdrowie: Ostatnie dni lata będą dla ciebie łaskawe pod względem zdrowia, ale pierwsze dni jesieni przyniosą osłabioną odporność i liczne przeziębienia, które będą nękać cię w drugiej połowie września.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris