Wenus w Rybach w styczniu 2023 roku. Te znaki zodiaku będą miały teraz szczęście w miłości

23.01.2023 11:34

Jak wskazuje horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 roku, niedługo czeka nas spora zmiana w relacjach uczuciowych. Wszystko za sprawą Wenus, planety miłości, która przesunie się ze znaku Wodnika do zodiakalnych Ryb. Co to dla nas oznacza? Jak wskazują astrologowie, niejedna osoba zyska teraz powodzenie u płci przeciwnej.

Zakochani
fot. Shutterstock

Szukasz miłości? Marzysz o znalezieniu partnera? Jeśli tak, to przygotuj się na nadchodzące dni. Wenus w znaku Ryb przyniesie nam wiele zaskakujących okazji do tego, by zbudować szczęśliwą relację miłosną. Przez kilka nadchodzących tygodni często będziemy mieli wrażenie, że druga połówka czeka na nas tuż za rogiem. Przestaniemy się ukrywać i wyjdziemy naprzeciw swojemu przeznaczeniu.

Horoskop miłosny wskazuje, że układ planet będzie sprzyjał szczególnie 3 znakom zodiaku. Kto będzie miał teraz największe powodzenie u płci przeciwnej? Sprawdź, czy jesteś na liście.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 roku. Wenus w znaku Ryb

Na początku roku mogło nam doskwierać poczucie samotności. Osoby, które nie znalazły jeszcze partnera, doświadczały smutku i beznadziei. Wydawało im się, że straciły już szansę na znalezienie miłości. Wenus przebywała wtedy na tle gwiazdozbioru Wodnika - jednego z największych samotników w zodiaku. Trudno było nawiązać z kimś więź, która pozwoliłaby na zbudowanie relacji uczuciowej.

Przejście Wenus do znaku Ryb 27 stycznia 2023 roku zmieni nasze nastawienie. Zauważymy, że płeć przeciwna znowu zaczyna się nami interesować. Na dodatek wszystkie rozmowy i flirty nabiorą teraz głębi. Każdy ze znaków zodiaku zyska większą wrażliwość, przez co nabierzemy chęci stworzenia prawdziwego porozumienia z drugą osobą. Niektórzy będą mieli nawet szansę nawiązania telepatycznej komunikacji z potencjalnym partnerem. Warto zwrócić uwagę na swoje sny albo zainteresować się praktyką medytacji.

Ryby, Byki i Panny przez kilka nadchodzących tygodni mogą przeżyć wiele pięknych chwil. Wydarzenia, które pojawią się w ich życiu, okażą się cudownymi niespodziankami. Dzięki nim te znaki zodiaku odzyskają wiarę w miłość.

Wenus w Rybach - styczeń i luty 2023 roku. Te znaki zodiaku będą miały szczęście w miłości

Horoskop miłosny dla Ryb, Byków i Panien przynosi im teraz nadzieję na prawdziwe uczucie:

Ryby

Ryby zbudują teraz porozumienie, o jakim im się nie śniło. Druga osoba zacznie spełniać wszystkie ich potrzeby, chociaż nie zdążą nawet o to poprosić. Uświadomią sobie, że zawsze mogą na nią liczyć. Jeśli okażą za to wdzięczność, zyskają jej uczucie na stałe.

Byk

Byki będą miały sny o głębokim symbolicznym znaczeniu. Od razu po przebudzeniu przeczują intuicyjnie, czego dotyczą te wizje. Chociaż do tej pory nie wiedziały, jak stworzyć z kimś trwałą i autentyczną więź, teraz odkryją to niemal od razu. Warto zebrać się na odwagę i podjąć ryzyko.

Panna

Panny postanowią teraz skupić się przede wszystkim na pracy. Zrealizują postanowienia noworoczne, a także wprowadzą do swojego życia dyscyplinę. Z pozoru nic nie będzie zapowiadało, że miłość zbliża się do ich drzwi. Ktoś jednak od dawna uważnie je obserwuje. W najbliższym czasie postanowi wyjść z inicjatywą i zaproponować im związek.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.