Te znaki zodiaku będą miały teraz pecha w miłości. Spędzą walentynki samotnie

13.02.2023 23:01

Horoskop na walentynki w 2023 roku nie jest zbyt łaskawy dla części znaków zodiaku. Wszystko wskazuje, że nie będzie to dla nich szczęśliwy dzień. Prawdopodobnie spędzą go w samotności. Jest jednak coś, czym będą mogły poprawić sobie nastrój.

Horoskop na walentynki w 2023 roku
fot. Shutterstock

14 lutego 2023 roku to data, która często wzbudza niepokój u zakochanych. W tym przypadku nie będzie wcale inaczej - część z nas uświadomi sobie, że ich uczucie nie jest odwzajemnione i druga osoba nie ma ochoty spędzić tego dnia w naszym towarzystwie.

Walentynki czasem pokazują nam, że obiekt naszych westchnień nie jest dla nas odpowiednim partnerem. Część znaków zodiaku niedługo boleśnie się o tym przekona.

Horoskop miłosny na 14 lutego dla wszystkich znaków zodiaku

Byk, Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, a może Ryby? Które znaki zodiaku mogą mieć w tym roku poczucie, że 14 lutego wcale nie jest szczęśliwym dniem? Baran, Waga i Koziorożec nie będą miały wtedy dobrego nastroju. Walentynki upłyną im inaczej, niż by tego pragnęły. Wenus będzie wtedy sprzyjała innym znakom zodiaku.

Te znaki zodiaku spędzą walentynki samotnie

Co czeka Barany, Wagi i Koziorożce 14 lutego 2023 roku? Oto powód, dla którego prawdopodobnie będą musiały spędzić walentynki samotnie:

Baran

Baran może się przekonać, że traktował czyjeś obietnice zbyt poważnie. Druga osoba dawała mu nadzieję, ale nie składała żadnych deklaracji na przyszłość. Jeśli fantazjował na temat tego, co może się wydarzyć, i nie przyjrzał się swojej realnej sytuacji, w walentynki czeka go bolesne zaskoczenie.

Waga

Zodiakalna Waga uświadomi sobie, że nie jest jedyną osobą w życiu swojego wymarzonego partnera. W rzeczywistości ma dla niego o wiele mniejsze znaczenie, niż sądziła. Istnieje możliwość, że od dawna jest zakochany w kimś innym. To właśnie do tej osoby będzie wzdychał 14 lutego.

 

Koziorożec

Koziorożec będzie w lutym w dość konfliktowym nastroju. Sam może doprowadzić do tego, że pokłóci się z bliską osobą i spędzi walentynki z dala od niej. Jeśli nie przeprosi za swoje zachowanie, będzie musiał ponieść konsekwencje.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.