Zamknij

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku. Przekonaj się, co cię czeka

07.12.2022 13:25

8 grudnia 2022 roku zobaczymy na niebie pełnię Księżyca. Będzie miała miejsce w powietrznym znaku Bliźniąt. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Pełnia Księżyca
fot. Shutterstock

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są złymi matkami. Ich dzieci często zrywają z nimi kontakt

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku wypada na tle gwiazdozbioru Bliźniąt. Jest to znak należący do żywiołu Powietrza. Według astrologów w nadchodzących dniach czeka nas sporo rozczarowań - będziemy zmuszeni skonfrontować swoje marzenia z rzeczywistością. Sprawdź, co czeka poszczególne znaki zodiaku.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Baran

Barany do czwartku będą myślały o pewnej znajomości z ogromnym entuzjazmem. Zacznie im się wydawać, że zwróciły czyjąś uwagę lub odzyskały zainteresowanie wymarzonego partnera. Podczas pełni Księżyca uświadomią sobie jednak, że żyły złudzeniami. Ich rzeczywista sytuacja jest zupełnie inna.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Byk

Byki będą przepracowane, a relacje z ludźmi dostarczą im dodatkowego stresu. Odkryją, że nie wszyscy znajomi zasługują na to, by spędzać z nimi czas. Niektóre znajomości czeka teraz definitywny koniec. Chociaż może się to wydawać nieprzyjemne, w rzeczywistości poprawi Bykom humor.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały szansę na zbudowanie pięknej relacji miłosnej. Jeśli jednak porwie je flirt z kimś innym, na zawsze stracą ukochaną osobę. Niemal od razu dowie się o romansie i uzna, że nie potrafi zaufać tej znajomości. 

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Rak

Raki muszą uwolnić się od toksycznej relacji, bo w przeciwnym wypadku zaczną cierpieć na poważne problemy zdrowotne. Ich organizm nie poradzi sobie ze stresem i postanowi się zbuntować. Najwyższy czas zerwać kontakt z kimś, kto regularnie dostarcza im bólów głowy.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Lew

Lwy poczują się zmęczone i przytłoczone. Jeśli od wielu dni nie widziały niebieskiego nieba, mogą mieć wszystkiego dosyć. Tęsknota za słonecznymi promieniami zacznie je przygnębiać do tego stopnia, że stracą wiarę w swoje plany. Rozmowa z przyjacielem pomoże im odzyskać uśmiech i docenić grudniową atmosferę.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Panna

Panny nie powinny wpadać w przesadę. W najbliższym czasie zaczną myśleć o innych bardzo krytycznie. Nic nie będzie im się podobało. Mogą podejrzewać bliskich o kłamstwa i manipulacje, a także przypisywać im coraz to nowe wady. Pożałują, jeśli dadzą im to odczuć. Nie mają bowiem racji.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Waga

Wagi zaczną wątpić w swoją wartość. Nabiorą obawy, że ukochana osoba nie jest zaangażowana w relację w takim stopniu, w jakim by tego chciały. Jeśli jednak zachowają te przemyślenia dla siebie i znajdą sposób, by poprawić sobie nastrój, czeka je miła niespodzianka. Partner sam wyjdzie z inicjatywą.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony będą chciały poprosić kogoś o pomoc. Zanim jednak to zrobią, powinny pokazać tej osobie, że doceniają jej wcześniejsze starania. W przeciwnym wypadku może się obrazić i postawić wyraźną granicę. 

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce mogą czuć się niepewne swojej przyszłości. Podczas pełni dopadnie je zły nastrój i zaczną się zamartwiać o to, co je czeka. Szybko się jednak okaże, że nie mają ku temu powodu. Wszystkie ich sprawy ułożą się świetnie.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce czeka niespodziewany zastrzyk gotówki. Mogą otrzymać premię, zaległe wynagrodzenie albo dostać bon na zakupy. Dzięki temu będą mogły kupić sobie prezent mikołajkowy. Wiele osób niedługo im go pozazdrości.

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Wodnik 

Wodniki będą musiały podjąć decyzję dotyczącą swojego życia miłosnego. Interesują się nimi dwie różne osoby, które w nadchodzącym czasie zaczną się domagać deklaracji na przyszłość. Nadszedł czas, by wybrać którąś z nich. Odkładanie tej chwili na później przyniesie przykre konsekwencje. 

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku - Ryby

Ryby dostaną szansę, by się wykazać. Jeśli od dawna ukrywały przed światem swój największy talent, teraz powinny zebrać się na odwagę i pochwalić się tym, co potrafią. Przyniesie im to uznanie, ale nie tylko. Dzięki temu nawiążą znajomość z kimś, kto je zainteresuje.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?