Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

02.02.2023 13:44

5 lutego 2023 roku zobaczymy na niebie pełnię Księżyca. Będzie miała miejsce w ognistym znaku Lwa. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Horoskop na pełnię Księżyca
fot. Shutterstock

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej zniosą nadchodzącą pełnię Księżyca. Lepiej ich nie prowokuj

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Co przyniesie nam Śnieżny Księżyc? Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku wypada na tle gwiazdozbioru Lwa. Jest to znak należący do żywiołu Ognia. Według astrologów w nadchodzących dniach zaczniemy zachowywać się nerwowo i impulsywnie. Sprawdź, co czeka poszczególne znaki zodiaku.

Śnieżny Księżyc. Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Baran

Barany będą tego dnia wściekłe na każdego. Może się jednak tak zdarzyć, że rozładują negatywne emocje na zupełnie niewinnej osobie. Jeśli chcą tego uniknąć, powinny zadbać o spokój. Pomoże im medytacja albo krótki spacer.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Byk

Byki nie powinny się angażować w dramatyczne spory. Ktoś będzie chciał wyjaśnić z nimi trudną sprawę. Kiedy jednak zauważą, że nie ma szans, by zrobić to na spokojnie i w dojrzały sposób, będą miały pełne prawo wycofać się z tej sytuacji. Ich spokój jest najważniejszy.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą teraz wiele zmienić. Jeśli chcą porzucić złe nawyki i zadbać o to, by ich życie stało się lepsze, właśnie mogą wypowiedzieć taką intencję. Są duże szanse na to, że się ona spełni. W przypadku wątpliwości powinny zgłosić się do zaprzyjaźnionych Lwów. Dostaną od nich pocieszenie, jakiego im trzeba.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Rak

Raki będą pragnęły się na kimś zemścić, jednak te starania mogą szybko się obrócić przeciwko nim. Najwięcej teraz osiągną, jeśli zachowają dobre intencje. Warto potraktować kogoś po przyjacielsku. Odwdzięczy się za to.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Lew

Lwy jako jedyne będą tego dnia w doskonałym nastroju. Pełnia Księżyca w ich znaku doda im energii i pomoże spełnić marzenia. Znajdą się teraz w centrum zainteresowania, dzięki czemu zwrócą na siebie uwagę płci przeciwnej. W ten weekend warto umówić się na randkę.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Panna

Panny popełnią błąd, jeśli zaczną narzekać. Podczas pełni Księżyca mogą w ten sposób przyciągnąć kłopoty. Zamiast tego warto skupić się na praktyce wdzięczności. Wtedy prawo przyciągania zadziała na korzyść Panien.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Waga

Wagi podczas pełni Księżyca powinny unikać zodiakalnych Bliźniaków. Mogą się z nimi poważnie pokłócić, bo doświadczą wielu nieporozumień. Lepiej przeczekać ten czas i odezwać się dopiero później. Skutki nieudanej rozmowy mogą być bowiem odczuwalne jeszcze długo.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Skorpion

Skorpiony sformułują cel na 2023 rok i będą miały spore szanse na jego realizację. Mogą liczyć na wsparcie ze strony ludzi w swoim otoczeniu. Niedługo poczują się docenione za wszystko, co do tej pory zrobiły. Nabiorą wiary w to, że mogą spełnić marzenia.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Strzelec

Strzelce mogą sporo się nauczyć od wiele młodszej osoby. Ktoś przekaże im wskazówkę, która pomoże im rozwiązać wszystkie problemy. Będą zadziwione, że same na to nie wpadły. Czasem warto przypomnieć sobie, jak to było być dzieckiem.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce będą miały okazję nawiązać sekretny romans. Jeśli jednak dowie się o tym ktoś w pracy, powstaną bardzo nieprzyjemne plotki. Kiedy dotrą do szefa, może nagle zmienić zdanie na temat dalszej współpracy. Czy warto tak ryzykować?

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Wodnik 

Wodniki muszą uważać na kłamstwa. Każdy przejaw fałszu w ich wypowiedzi zostanie teraz dostrzeżony przez innych. Szczerość i bezpośredniość będą natomiast docenione. Ktoś od dawna czeka na wyznanie, które pomoże oczyścić atmosferę w relacji.

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku - Ryby

Ryby mogą poczuć się przytłoczone nagłą zmianą pogody. Najlepiej zrobią, jeśli postawią teraz na odpoczynek i zadbają o sprawienie sobie przyjemności. Nie muszą cały czas spełniać cudzych oczekiwań. Warto postawić na siebie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?