Zamknij

Nadchodzący nów Księżyca będzie inny niż wszystkie. Lepiej wtedy uważaj

17.01.2023 09:17

W sobotę 21 stycznia 2023 roku na niebie wystąpi nów Księżyca. Astrologowie ostrzegają przed tym zjawiskiem - wystąpi bowiem na tle gwiazdozbioru Wodnika.

Nów Księżyca w sobotę 21 stycznia 2023 roku
fot. Shutterstock

Nów Księżyca w styczniu 2023 roku upłynie nam pod hasłem rewolucyjnych zmian. Wszystkie znaki zodiaku poczują na sobie wpływ Wodnika, czyli największego indywidualisty i buntownika w zodiaku. Dla części z nas może się to okazać wartościowym doświadczeniem, jednak większość postanowi... namieszać sobie w życiu. Jak wskazuje astrolożka Liliana w rozmowie z Radiem ZET, możemy niedługo żałować podjętych teraz decyzji.

Zobacz także: Przepowiednia jasnowidza Gabriela na 16-22 stycznia 2023 roku. "Kłamstwa wyjdą na jaw"

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Nów Księżyca 21 stycznia 2023 roku będzie dla nas przełomowym wydarzeniem. Każdy z nas postanowi wprowadzić wtedy rewolucyjne zmiany albo pożegnać coś, co już mu nie służy. Nie spodoba nam się taka myśl, by wszystkie sprawy pozostały takie same jak dotychczas. Zamiast tego dojdziemy do wniosku, że musimy przeprowadzić życiową rewolucję.

Wiele osób zrezygnuje teraz z dawno ustalonych planów na 2023 rok albo nagle straci zainteresowanie wobec czegoś, co wydawało się im wcześniej niezwykle istotne. Będziemy chcieli zamanifestować swoją niezależność wobec innych, a także oryginalność myślenia. Osoby, które na co dzień są zbyt nieśmiałe, mogą z tego skorzystać - właśnie teraz nastał czas na spełnianie swoich pragnień. Pozostali jednak mogą zbuntować się na pokaz.

Nie będzie to dobry czas dla naszych związków uczuciowych. Okazywanie emocji przestanie być naszą mocną stroną - dopadnie nas zawstydzenie, że zależy nam na kimś do tego stopnia, by go adorować. Teraz z tego zrezygnujemy. Zaczniemy się zachowywać tak, jakbyśmy nikogo nie potrzebowali.

Możemy zacząć okazywać chłód w relacjach miłosnych albo złościć się na partnera, że nas ogranicza. Każdy zacznie teraz walczyć o wolność - stwierdziła astrolożka Liliana.

Nadchodzący nów Księżyca będzie inny niż wszystkie. Lepiej wtedy uważaj

Horoskop na styczeń 2023 roku wskazuje, że najlepiej będzie przeczekać nadchodzący czas i nie angażować się w żadne poważne dyskusje. Po zakończeniu retrogradacji Merkurego planeta przez kilka tygodni pozostanie jeszcze "w cieniu", a to oznacza, że trudno będzie nam wyrazić, co naprawdę myślimy. Aby uniknąć nieporozumień, warto zachować cierpliwość aż do nadejścia lutego.

W sprawach zawodowych zapanuje chaos. Niektórzy postanowią wykorzystać swoje szalone pomysły i niespodziewanie osiągną sukces, a inni staną się nad wyraz kreatywni, ale nie będą chcieli podzielić się swoimi ideami. Oczekiwania szefa bądź klientów mogą się zmienić z dnia na dzień. Trudno też będzie przewidzieć efekty własnej pracy. Część znaków zodiaku doskonale się odnajdzie w tej sytuacji, ale innych dopadnie frustracja.

Jeśli mamy taką możliwość, powinniśmy teraz oszczędzać siły i odpoczywać. Za kilka tygodni wszystko się uspokoi. Teraz jednak z pewnością zapanuje szaleństwo - ostrzega Liliana.
loader

Zobacz także: Horoskop miesięczny miłosny na luty 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.