Zamknij

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku. Przekonaj się, co cię czeka

22.12.2022 09:55

Które znaki zodiaku czekają radosne święta, a którym będzie w tych dniach szczególnie trudno? Przeczytaj swój horoskop na Boże Narodzenie w 2022 roku i sprawdź, na co powinieneś się przygotować.

Boże Narodzenie 2022
fot. Shutterstock

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób magiczny okres. Czasem się jednak zdarza, że spotykają nas wtedy przykrości, które wywołują smutek i poczucie rozgoryczenia. Zobacz, jakie będą twoje święta w 2022 roku.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może się spodziewać udanych świąt Bożego Narodzenia, a dla kogo koniec grudnia okaże się nieprzyjemny? Przeczytaj swój horoskop na święta 2022 roku i sprawdź!

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Baran

Barany powinny się poważnie zastanowić, komu wyślą w tym roku życzenia. Może się bowiem okazać, że ich sympatia w stosunku do pewnej osoby będzie nieodwzajemniona. Aby uniknąć rozczarowania, lepiej zaczekać, aż to druga strona wyśle im wiadomość.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Byk

Byki w Wigilię usłyszą wiele miłych słów, ale mogą nie docenić tych, które będą najważniejsze. Ktoś poczuje się przez nie odrzucony i postanowi wycofać się z relacji. Jeśli szybko nie naprawią swojego błędu, później będą tego bardzo żałować.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta przez całe święta Bożego Narodzenia nie będą chciały rozstać się z telefonem. Nagle zaczną mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej i postanowią z tego skorzystać. Żadna z tych znajomości jednak nie rozwinie się tak, jakby tego chciały, a rodzina jeszcze długo będzie obrażona za wysyłanie wiadomości przy stole.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Rak

Raki powinny uważać na rodzinne konflikty. Nawet jeśli wcale nie będą miały na nie ochoty, inni domownicy mogą być w bojowym nastroju. Lepiej nie wysłuchiwać niczyich zwierzeń, bo zostanie to odebrane jako opowiedzenie się po jednej ze stron.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Lew

Lwy będą chciały odpocząć i postanowią przez kilka dni nie ruszać się z domu. Ich bliscy nie wyrażą jednak na to zgody i zaczną zasypywać je propozycjami. Warto skorzystać z tej, która sprawi im największą przyjemność. Z pozoru zwyczajne spotkanie przyniesie niezapomniane wspomnienia. 

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Panna

Panny w okresie świąt Bożego Narodzenia będą smutne i rozgoryczone. Okaże się bowiem, że spędzą je zupełnie inaczej, niż by tego chciały. Ktoś, na kim im zależy, nie wyśle życzeń 24 grudnia. Czas zapomnieć o tej osobie.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Waga

Wagi odkryją z zaskoczeniem, że ktoś od dawna myślał o nawiązaniu z nimi bliższego kontaktu. W dniu Wigilii nastąpi przełom w relacji i obie strony wyznają sobie, że marzą o stworzeniu bliskiej więzi uczuciowej. Warto umówić się na randkę jeszcze przed sylwestrem. 

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Skorpion

Skorpiony będą miały szansę zakopać topór wojenny z jednym z członków rodziny. Jeśli skorzystają z tej okazji, zrzucą z serca ogromny ciężar. Wystarczy na chwilę zapomnieć o dumie i przeprosić. Druga strona odpowie wtedy tym samym.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Strzelec

Strzelce czekają radosne chwile. Do ich życia powróci osoba, za którą tęskniły od dawna. Tym razem uda się zbudować relację na trwałych fundamentach i zaplanować wspólną przyszłość. Obie strony będą tym uszczęśliwione.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce spędzą święta Bożego Narodzenia w poczuciu, że są kochane dokładnie takimi, jakimi są. Zauważą, że otaczają je bliscy ludzie, którzy naprawdę je doceniają. Nadchodzące dni upłyną w spokoju i harmonii.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Wodnik

Wodniki pod koniec roku przyjmą zamkniętą postawę i nie będą chciały dopuszczać do siebie nawet najbliższych. Innym będzie trudno to zrozumieć. Jeśli Wodnikom trzeba teraz ciszy i spokoju, warto wyraźnie to zakomunikować. W przeciwnym wypadku komuś może się zrobić przykro.

Horoskop na Boże Narodzenie 2022 roku - Ryby

Ryby otrzymają propozycję miłosną, która będzie od nich wymagała szybkiego podjęcia decyzji. Może ona dotyczyć planów sylwestrowych. Sugestia drugiej strony może się wydawać ciut szalona, ale w rzeczywistości stanowi doskonały plan na spędzenie ostatniej nocy w roku. Ryby nie będą żałować, jeśli podejmą ryzyko.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?