Obserwuj w Google News

Horoskop na Black Friday 2023. Te 4 znaki zodiaku będą miały szczęście

3 min. czytania
23.11.2023 10:57
Zareaguj Reakcja

Black Friday 2023 to dla wielu wyczekiwana data - promocje i wyprzedaże w sklepach znanych marek pozwalają kupić rzeczy, na które na co dzień nas nie stać. Eksperci ostrzegają jednak przed fałszywymi promocjami. Część znaków zodiaku może stać się ich ofiarą, ale pozostali nie dadzą się oszukać. Które znaki będą miały szczęście do zakupów? Sprawdź, czy jesteś na liście.

Black Friday 2023
fot. Shutterstock

Czarny Piątek wypada w tym roku 24 listopada, tuż po kwadraturze Słońce/Saturn i na kilka dni przed pełnią w Bliźniętach. Dla części znaków zodiaku nie jest to dobra informacja - one powinny unikać zakupów w tym szczególnym dniu, a nawet powstrzymać się przed wydawaniem pieniędzy aż do pełni Księżyca.

Te znaki, które dadzą się oszukać podczas Black Friday, mogą wpaść w pułapkę przez wzgląd na wpływ Saturna. Inni jednak odczują go zupełnie inaczej, przez co będą mieli niebywałe szczęście do promocji i rabatów. Niejeden znak zodiaku może nawet  przyciągnąć do siebie pieniądze! Przekonaj się, o kogo chodzi. Może to właśnie ty jesteś tym szczęśliwcem?

Horoskop na Black Friday 2023. Te 4 znaki zodiaku będą miały szczęście

Które znaki zodiaku mogą się teraz spodziewać dobrej passy w finansach? Oni będą mieli udany Black Friday:

Skorpion. Skorpion upoluje teraz świetne ubrania, ale powinien unikać promocji związanych z urządzaniem domu. Kupowanie nowych sprzętów też nie będzie teraz dobrym pomysłem. Kiedy nadejdą promocje z okazji świąt Bożego Narodzenia, zorientuje się, że mógł kupić wszystko o wiele taniej... W przypadku zakupów w sklepach odzieżowych podobne błędy wcale mu nie grożą. Doskonale wyczuje, ile coś jest warte. Na dodatek będzie miał duże szczęście do rabatów!

Lew. W życiu Lwa w ostatnim czasie panowała pewna rutyna, jeśli chodzi o ubrania i stylizacje. Nosił tylko to, co się dobrze sprawdzało, i nie miał ochoty na eksperymenty. Black Friday pozwoli mu zainspirować się nowym stylem, a jednocześnie wcale za to nie przepłacić. Warto zrobić sobie rajd po butikach i pozwolić sobie na drobne szaleństwo przy mierzeniu strojów. Nagle może się okazać, że Lew wygląda w czymś zniewalająco, chociaż wcześniej nawet by mu to do głowy nie przyszło...

Waga. Waga, podobnie jak Lew, w Czarny Piątek będzie zachwycona swoimi zakupami - ale pod warunkiem, że nie zrobi ich w internecie. Jako znak zodiaku, który jest niezwykle wyczulony na kolory i to, czy do siebie pasują, powinna wybierać ubrania, kosmetyki czy dekoracje do domu na żywo. Jeśli w piątek wybierze się do galerii, trafi prawdziwą perełkę.

Byk. Ten znak zodiaku będzie miał doskonałe wyczucie co do tego, którą promocją warto się zainteresować. Może teraz stworzyć całą zimową stylizację, dobrać do niej nowe perfumy i dodatki, a za wszystko razem zapłaci bardzo niewiele. Jego siłą podczas Black Friday będzie wrodzona cierpliwość. Dzięki temu, że Byk z niczym się nie spieszy, wybierze najlepszą okazję dla siebie.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Psychotest: jakim krajem jesteś?
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock