Zamknij

Horoskop na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

24.01.2023 15:47

Horoskop roczny dla Lwa na 2023 rok to przepowiednia dotycząca wszystkich najważniejszych sfer życia. Miłość, praca i finanse, zdrowie - co czeka ten znak zodiaku w ciągu nadchodzących 12 miesięcy? Oto przepowiednia na cały rok dla zodiakalnego Lwa.

Horoskop na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku - Lew
fot. Shutterstock

Horoskop dla Lwa na 2023 rok zawiera w sobie wskazówkę, co powinno być teraz priorytetem dla tego znaku zodiaku. Które miesiące mu sprzyjają, a które okażą się wyjątkowo trudne? Przeczytaj horoskop i sprawdź.

Zobacz także: Te znaki zodiaku znienawidzą 2023 rok. Będzie najgorszym okresem w ich życiu

Horoskop na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lew świętuje urodziny pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia. Ten znak zodiaku znajduje się pod opieką Słońca, dzięki czemu zawsze pozostaje optymistycznie nastawiony do życia. Ma duże poczucie humoru, co zjednuje mu wielu przyjaciół. Zdarza się jednak, że onieśmiela ludzi w swoim otoczeniu - bywa bowiem zbyt pewny siebie. Zodiakalny Lew niczego się nie boi, ale gdy zaczyna się do kogoś przywiązywać, pokazuje wrażliwą stronę swojego charakteru. Chociaż bowiem ma spore powodzenie u płci przeciwnej, w rzeczywistości marzy o prawdziwym połączeniu dusz. Kiedy się zakocha, jest wierny i oddany.

Jaki będzie dla niego 2023 rok? Oto horoskop roczny dla zodiakalnego Lwa.

Horoskop na 2023 rok - Lew

Co czeka zodiakalnego Lwa w ciągu najbliższych 12 miesięcy?

Miłość

Osoby spod tego znaku powinny szukać partnera, który okaże się dla nich najlepszym przyjacielem. Według astrologów właśnie to będzie receptą na sukces w sprawach miłosnych. Romanse z niedostępnymi emocjonalnie ludźmi okażą się nudne i rozczarowujące. Lwy wcale nie będą miały teraz ochoty na polowanie. Zamiast tego postanowią znaleźć w swoim otoczeniu kogoś, z kim poczują się bezpiecznie. Jeśli ktoś zdobędzie ich serce, w tym roku może zaproponować ślub. Szczęśliwym miesiącem okaże się czerwiec.

Praca i finanse

Lwy mogą w tym roku zawalczyć o podwyżkę albo awans. Będą zdeterminowane i pokażą, że mają ogromny talent. Stanie się tak dzięki temu, że nawet na chwilę nie spoczną na laurach. Ciągle będą stawiały przed sobą nowe, ciekawe wyzwania. Warto zadawać jak najwięcej pytań, a także wybierać się na szkolenia i kursy. To pomoże zyskać nowe umiejętności, dzięki którym Lwy zaczną się wyróżniać na tle innych.

Zdrowie

Jeśli tylko Lwy zatroszczą się o siebie na początku roku, przez wiele następnych miesięcy nie znajdą powodów do narzekania. Warto umówić wszystkie wizyty kontrolne na marzec. Dzięki temu będzie można poprawić stan zdrowia na długo przed tym, zanim organizm dopadnie jakakolwiek choroba. Jest prawdopodobne, że konieczna okaże się zmiana diety, ale Lwy wcale jej nie pożałują. Do lata zyskają wymarzoną sylwetkę.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.