Zamknij

To nie będzie dobry tydzień dla polityków i szefów firm. Astrologowie ostrzegają

17.10.2022 11:14

Czy horoskop na nadchodzący tydzień może być zapowiedzią zmian w rządzie? Istnieje taka możliwość. Jedno jest pewne - przywódcy znajdą się teraz pod presją.

Sejm RP
fot. Shutterstock

Jak podaje astroserwis.com, w ciągu kilku najbliższych dni zostaną podjęte ważne decyzje, które mogą mieć związek z osobami sprawującymi władzę. Warto więc śledzić wiadomości na temat życia politycznego w kraju.

Zobacz także: W tych dniach lepiej uważać na wydatki. Możemy stracić wszystkie oszczędności 

Horoskop tygodniowy na 17-23 października 2022 roku

Według zapowiedzi astrologów nadchodzący tydzień może przynieść wiele niespodziewanych wydarzeń. Czeka nas niezwykle emocjonalny czas, a wiele osób przestanie panować nas swoimi odruchami.

Zbliżające się zaćmienie Słońca w Skorpionie może sprawić, że ze wszystkich stron posypią się oskarżenia, które doprowadzą do niezwykle gwałtownych reakcji. Wszystko wskazuje na to, że wielu ludzi może teraz pokazać swoją prawdziwą twarz. Dotyczy to szczególnie osób znajdujących się na pozycji autorytetu lub sprawujących władzę nad innymi. Poczują na sobie ogromną presję, bowiem zostaną ocenione za swoje dotychczasowe działania.

Na konkretnym poziomie zapadną przełomowe decyzje, zwłaszcza w zakresie relacji, partnerstwa, umów, handlu i transportu. Aktualny stan rzeczy i istniejące umowy zostaną poddane weryfikacji w celu sprawdzenia, czy została zachowana równowaga między dawaniem a braniem. W innych przypadkach wyraźnie zobaczymy, że najwyższa pora pożegnać się ze starym, aby zrobić miejsce dla nowego - czytamy na astroserwis.com.

Co ciekawe, w połowie tygodnia wiele znaków zodiaku zapragnie działać w nieskrępowany sposób. Niektórzy zaczną robić to, co im się podoba, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Zapragną zrzucić z siebie jarzmo czyjejś kontroli i podążą za instynktem.

To nie będzie dobry tydzień dla polityków i szefów firm. Astrologowie ostrzegają

Politycy, władcy i szefowie powinni mieć się teraz na baczności - szczególnie, jeśli mają sobie coś do zarzucenia. Przewinienia, za które nie zostali do tej pory ukarani, ponownie wyjdą na światło dziennie. Każdy zostanie teraz sprawiedliwie osądzony. Niektórzy więc będą musieli przyznać, że nie zasługują już na swoje stanowisko.

Autorytety oraz osoby sprawujące władzę zostaną teraz skonfrontowane z konsekwencjami swojego zachowania w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Okaże się, czyj wysiłek i zaangażowane były opłacalne, a kto chybił celu i musi dokonać zmiany kursu. W niektórych przypadkach chodzi o to, żeby znaleźć sposób zakończenia trwającego procesu i przekazać władzę - podaje astroserwis.com.

Czy to może oznaczać zmiany w rządzie? Na tę chwilę trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Możemy jednak się domyślać, że w najbliższych dniach przyjdzie nam obserwować narastające napięcie w ośrodkach władzy.

Ci, którzy świadomie dokonają wyboru i wyciągną konsekwencje, pozostaną u steru, ci, którzy odmówią - ryzykują utratę kontroli i upadek albo inne destrukcyjne konsekwencje - czytamy.

Spodziewaliście się tego?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?