Horoskop miłosny na weekend 4-5 lutego 2023. Pełnia w Lwie przyniesie szczęście tym znakom zodiaku

03.02.2023 11:46

Horoskop miłosny na weekend 4-5 lutego 2023 przyniesie spore zaskoczenie dla części znaków zodiaku. Może się bowiem okazać, że spełnią się ich największe pragnienia.

Horoskop miłosny na weekend 4-5 lutego 2023 roku
fot. Shutterstock

Co czeka nas w miłości w nadchodzący weekend? Sobota 4 lutego i niedziela 5 lutego mogą okazać się dla nas wyjątkowe. Pod wpływem pełni Księżyca możemy się bowiem stać nerwowi i niespokojni. Brak cierpliwości sprawi, że ktoś nie wytrzyma i nareszcie wyjdzie z inicjatywą w miłości.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop miłosny na weekend 4-5 lutego 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Pełnia Księżyca w Lwie może wywołać małą rewolucję w naszym życiu uczuciowym. Wenus w Rybach pomoże nam skorzystać ze swojej intuicji i odkryć, jak powinniśmy się zachować wobec naszego wymarzonego partnera, by go w sobie rozkochać. Niektóre znaki zodiaku będą miały teraz szczególne powodzenie. Dzięki temu uda im się zdobyć upragnioną miłość.

Kto może liczyć na wyznanie uczuć i zaproszenie na randkę? Byki, Ryby i Lwy będą miały teraz największe szczęście w miłości. Mają szansę stworzyć miłosny związek tuż przed walentynkami.

Pełnia w Lwie przyniesie szczęście tym znakom zodiaku

Co czeka te znaki zodiaku w nadchodzący weekend? Oto ich horoskop miłosny:

Ryby

Ryby mają szansę zawrócić komuś w głowie dzięki miłosnej korespondencji. Teraz z łatwością dobiorą odpowiednie słowa, by zainteresować sobą drugą osobę. Ich rozmowa będzie trwała długo, a wymarzony partner sam zacznie fantazjować o stworzeniu szczęśliwego związku. Nie warto ukrywać przed nim swoich uczuć. Poczuje się zafascynowany, gdy przeczyta wyznanie miłosne. Dzięki temu sam może nabrać odwagi i przejąć inicjatywę w relacji. Może się okazać, że nieustanie marzy o wspólnym romantycznym wieczorze. 

Byk

Zodiakalny Byk otrzyma zaproszenie na randkę, która na długo zapadnie mu w pamięci. Jeśli tylko znajdzie czas na to spotkanie, przez resztę miesiąca będzie się czuł bardzo szczęśliwy. Pod wpływem wspomnień z tej miłosnej schadzki może się zakochać, a uczucie okaże się odwzajemnione. Warto podjąć ryzyko w sprawach miłosnych i rozpocząć nową historię w swoim życiu. Czas zapomnieć już o przeszłości. Horoskop miłosny dla Byków wyraźnie wskazuje, że od teraz mogą być szczęśliwe.

Lew

W życiu Lwa wiele może się teraz zmienić. Nic nie odbierze mu pewności siebie, więc zbierze się na odwagę, by pokazać komuś, że jest nim zainteresowany. Może to przynieść o wiele przyjemniejsze konsekwencje, niż mogłoby się wydawać. Nikt nie będzie bowiem w stanie oprzeć się miłosnemu czarowi Lwa. Wykorzysta wszystkie swoje moce, by rozkochać w sobie upragnionego partnera. Druga strona nawet się nie zorientuje, gdy całkowicie straci głowę. 

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.