Te znaki zodiaku w weekend czeka niespodzianka w miłości. Usłyszą miłosne wyznanie

27.01.2023 15:11

Horoskop miłosny na weekend 28-29 stycznia może przynieść spore zaskoczenie dla części znaków zodiaku. Może się bowiem okazać, że ktoś wyzna im uczucie.

Horoskop miłosny na weekend
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku będą miały teraz największe szczęście w miłości? Jak twierdzą astrologowie, część z nas wyraźnie odczuje przejście Wenus do znaku Ryb. Czekają nas miłe niespodzianki w uczuciach.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop miłosny na weekend 28-29 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Planeta miłości, Wenus, wywiera wpływ na nasze związki uczuciowe. Ponieważ wędruje po orbicie wokół Słońca, zmienia swoje położenie względem gwiazdozbiorów. Przechodzi z jednego znaku zodiaku do drugiego, przez co "przejmuje" od nich różne jakości. Gdy przez kilka ostatnich tygodni przebywała w Wodniku, znaku miewającym tendencję do izolacji, mogliśmy zauważać spore utrudnienia w relacjach z innymi. Ktoś unikał rozmów, a inna osoba miała wątpliwości w sprawie przyszłości związku... Czy teraz się to zmieni? Zdecydowanie tak.

Wenus w Rybach doskonale się bowiem czuje. To planeta związana z mityczną Afrodytą, która przecież... zrodziła się z morskiej piany. Malarze przedstawiają ją na swoich obrazach jako piękną kobiecą postać w muszli. Już samo to stanowi zapowiedź, że zyskamy teraz na atrakcyjności i zaczniemy na powrót czuć się dobrze w swoim ciele. O wiele łatwiej będzie nam też tworzyć harmonijne relacje, komunikować się z innymi, a nawet nawiązywać telepatyczne więzi. W nadchodzącym czasie wszystkie znaki zodiaku powinny zwrócić baczną uwagę na swoje sny. Mogą mieć symboliczny wymiar albo okazać się prorocze.

Planeta Wenus znalazła się w znaku Ryb 27 stycznia 2023 roku. Są 3 znaki zodiaku, które odczują jej wpływ niemal od razu. Oto, co przepowiada im horoskop na weekend.

Te znaki zodiaku w weekend czeka niespodzianka w miłości. Usłyszą miłosne wyznanie

Ryby, Byki i Panny będą miały teraz największe szczęście w sprawach uczuciowych. W sobotę i w niedzielę mogą doświadczyć miłych niespodzianek.

Ryby

Ryby niemal z dnia na dzień uświadomią sobie, że jest w ich życiu ktoś, kto potrafi rozmawiać z nimi bez użycia słów. Połączenie okaże się tak silne, że obie strony będą tym zaskoczone. Od tej pory jednak relacja raz na zawsze się zmieni. Para zakochanych zamieni się w dwie bratnie dusze.

Byk

Byki w ostatnim czasie mogły się wahać - część z nich musi wybierać między kilkoma miłosnymi relacjami, a inni odczuwają zniechęcenie i wolą nie umawiać się na randki. Podczas nadchodzącego weekendu będą miały jednak znaczący sen, który podpowie im, co powinny zrobić. Niedługo później uświadomią sobie, że druga osoba też o nich śniła. Wtedy zrozumieją, że to przeznaczenie.

 

Panna

Panny przez kilka ostatnich tygodni miały wrażenie, że ktoś je lekceważy. Mogło to być dla nich bolesne. W nadchodzących dniach uświadomią sobie jednak, że w rzeczywistości było zupełnie inaczej. Druga strona cały czas się im przygląda, jednak brakuje jej odwagi do działania. Teraz postanowi jednak wyjść z inicjatywą.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.