,

Horoskop miłosny na weekend 25-26 marca. Wenus w Byku przyniesie szczęście tym znakom zodiaku

23.03.2023 12:30

Horoskop weekendowy zapowiada, że za sprawą Wenus wiele będzie się działo... Obecne położenie planety miłości wywołuje chęć na romanse. Kto ma największe szanse na romantyczne spotkania podczas pierwszych wiosennych wieczorów? Sprawdź przepowiednię dla swojego znaku.

Horoskop miłosny na weekend
fot. Shutterstock

Horoskop na weekend 25-26 marca daje nadzieję na znalezienie miłości. Szczególnie ci, którzy pragną spotkać kogoś nowego, nie powinni w nadchodzącym czasie siedzieć w domu. Warto wybrać się chociażby na spacer, bo strzały Amora będą teraz pracować bez ustanku. Wenus w Byku wywołuje potrzebę miłości u niemal każdego znaku zodiaku. Zatęsknimy za bliskością i stworzeniem relacji na całe życie.

Zobacz także: Potrójna koniunkcja w Rybach w marcu 2023 roku - horoskop. Od tego zjawiska zależy teraz twoje życie

Horoskop miłosny na weekend 25-26 marca

Horoskop miłosny na weekend 25-26 marca zapowiada, że dla niemal wszystkich znaków zodiaku nastanie czas owocnych poszukiwań. Jeśli tylko zdobędziemy się na otwartość, możemy poznać wiele ciekawych osób. Są szanse, że od razu trafimy na kogoś, kto dobrze nas potraktuje i postanowi zadbać o relację.

Nie warto rozpamiętywać dawnych porażek. Lepiej otworzyć się na to, co dopiero przed nami. Początek wiosny zachęca do tego, by dać szansę nowym znajomościom i zapomnieć o tych, które wywoływały smutek na naszej twarzy. W najbliższych dniach możemy odkryć, że coraz rzadziej myślimy o swoich nieudanych związkach. Za sprawą Wenus odzyskamy wiarę w miłość i na nowo uwierzymy, że możemy spotkać bratnią duszę.

Według horoskopu miłosnego na najbliższe dni mniej szczęścia będą mieli ci, którzy tkwią w niepewnym układzie. Pewne więzi zostaną teraz zerwane. Wenus w Byku zadba o to, by rozwijały się tylko te znajomości, które mają jakąś przyszłość. Pozostałe w naturalny sposób się rozpadną.

W wyjątkowej sytuacji będą teraz Wagi, Ryby i Byki. Te znaki zodiaku zyskają szansę na zdobycie miłości albo wzmocnienie relacji, w której występowały wcześniej problemy. Przepowiednia dla tych znaków zodiaku wskazuje, że weekend okaże się dla nich szczególnie udany.

Wenus w Byku przyniesie szczęście tym znakom zodiaku

Oto horoskop dla tych znaków zodiaku:

Waga

Wagi w ostatnim czasie mogły mieć wrażenie, że osoba, na której najbardziej im zależy, przestała zwracać na nie uwagę, W najbliższych dniach mogą się więc miło zaskoczyć, bo dostaną od niej miłosną propozycję. Teraz to one będą zdobywane.

Ryby

Ryby będące w związkach poczują się rozpieszczane przez partnera, a te, które są singlami, mogą mieć ogromne powodzenie. Wystarczy, że postanowią wyjść z domu - od razu zauważą, że podobają się płci przeciwnej. Mogą poznać kogoś, z kim niedługo stworzą związek.

Byk

Byki przestaną się martwić - zamiast tego zaczną działać. Jeśli jest w ich życiu ktoś, kim są zainteresowane, powinny w ten weekend wyjść z inicjatywą. Kiedy umówią się z kimś na niewinny spacer, z zaskoczeniem odkryją, że może się on okazać przełomowym wydarzeniem. Obie strony zaczną się bowiem rozumieć bez słów.

Zobacz także: Te znaki zodiaku tej wiosny będą najszczęśliwsze. Los im sprzyja

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się