Horoskop miłosny na luty 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

01.02.2023 09:27

Horoskop miłosny na luty 2023 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop miesięczny miłosny na luty 2023 roku
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miesięczny miłosny na luty 2023 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop miłosny na luty 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Baran

Barany zaczną mieć spore powodzenie u płci przeciwnej. Wymarzony partner może się jednak wydawać odporny na ich wdzięki. Postanowi spędzić walentynki z kimś innym, nawet jeśli wcześniej snuł inne plany. Niełatwo będzie odzyskać jego zainteresowanie. Pytanie tylko, czy warto się o nie starać.

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Byk

Byki powinny zaufać swojemu przeznaczeniu. Jeśli ktoś jest im pisany, nie będzie chciał odejść do nikogo innego. Nie warto więc poddawać się uczuciom zazdrości i niepewności. W sprawach miłosnych czasem o wiele lepiej jest zachować zdrowy rozsądek. Najlepszym doradcą dla Byków okaże się w tym miesiącu spokój.

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą rozczarowane postawą bliskiej osoby. Może się okazać, że nie zamierza spełnić wcześniej danych obietnic albo zupełnie nagle przestała angażować się uczuciowo w relację. Jedno jest pewne - jej zachowanie zmieni się niemal z dnia na dzień. Chociaż odmówi składania wyjaśnień, łatwo będzie się domyślić, co wpłynęło na jej postawę.

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Rak

Raki muszą dokonać wyboru. Czy wolą żyć przeszłością, która wydaje im się dziś piękniejsza od rzeczywistości? A może jednak zaczną świadomie budować swoją przyszłość i poszukiwać odpowiedniej dla siebie osoby? Powrót do wspomnień okaże się pułapką, z której nie uda im się wydostać aż do lipca. Nie warto dawać komuś drugiej szansy. Z pewnością ją zmarnuje. 

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Lew

Lwy otrzymają wiele miłosnych propozycji, ale nie będą tracić głowy. W nadchodzącym czasie mogą pozostawać nieufne i podejrzliwe wobec swoich adoratorów. Zamiast jednak zastanawiać się nad ich zachowaniem, lepiej skupić się na sobie. Jeśli Lwy postanowią w lutym zadbać o zdrowie, a także popracują nad dietą i sylwetką, poczują się bardzo atrakcyjne. Zrobi to spore wrażenie na płci przeciwnej...

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Panna

Panny mogą mieć wrażenie, że ktoś nie jest nimi zainteresowany. Osoba, która im się podoba, będzie się z nimi kontaktować raz na tydzień albo nawet rzadziej. Wcale jednak nie powinny zakładać, że na nią nie działają. Jest po prostu nieśmiała, a także potrzebuje czasu, by poukładać swoje sprawy. 

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Waga

Wagi powinny się zastanowić, co uniemożliwia im pójście do przodu. Czy mają w swoim życiu kogoś, kto wywiera na nie negatywny wpływ? A może myślą o sobie zbyt krytycznie? Nawet zabałaganione i zagracone mieszkanie może sprawić, że nie będą w stanie poczuć zbliżającej się wiosny. Muszą jak najszybciej coś z tym zrobić, jeśli chcą zacząć otrzymywać zaproszenia na randki. Najwyższy czas zacząć się budzić po zimie!

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Skorpion

Skorpiony zaplanują w tym miesiącu przyszłość w towarzystwie bliskiej osoby albo podejmą decyzję o rozstaniu. Ważnym czynnikiem decyzyjnym będzie dla nich to, czy mają szansę wybrać się z partnerem w podróż, o jakiej marzą od dawna. Jeśli nie wykaże zainteresowania wspólną przygodą, mogą zerwać tę znajomość.

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Strzelec

Strzelce muszą w tym miesiącu uważać na skłonność do narzekania. Wszystko przestanie im się teraz podobać i trudno będzie je nakłonić do tego, by się częściej uśmiechały. Dla bliskiej osoby może się to okazać przykre, bo naprawdę bardzo się postara wprowadzić miłą atmosferę w relacji. Nawet jeśli uda jej się poprawić nastrój obu stronom, poczuje się zmęczona i zacznie się wycofywać.

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce zakończą pewien etap i rozpoczną następny. Jeśli są z kimś związane, będą mogły liczyć na pomoc i wsparcie ze strony partnera. Osoby bez pary zauważą natomiast, że zaczęły przyciągać do siebie podobnych ludzi. Warto jak najczęściej wychodzić z domu i z tego skorzystać. 

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Wodnik

Wodniki postarają się zadbać o relację, na której najbardziej im zależy. Mogą to zrobić w dość nieporadny sposób, ale druga strona mimo wszystko je za to doceni. To pozwoli nawiązać szczerą rozmowę, podczas której obie strony powiedzą sobie szczerze, jakie mają oczekiwania wobec związku. Przyniesie pozytywne zaskoczenie - okaże się, że warto inwestować we wspólną przyszłość.

Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Ryby

Ryby, które mają teraz problemy uczuciowe, nie powinny rozwiązywać ich w samotności. Warto zapytać przyjaciół albo rodzinę, co powinny zrobić. Jeśli postanowią pomóc sobie same, popełnią spory błąd. Nie będą teraz obiektywne, bo trudno im zrozumieć własną sytuację. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?