Horoskop miłosny na luty 2023 roku - Bliźnięta

01.02.2023 14:07

Co czeka Bliźnięta w lutym 2023 roku? Czy miłość dostarczy im pozytywnych emocji, a może jednak okaże się ogromnym zmartwieniem? Oto horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miesięczny miłosny - Bliźnięta
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na luty dla Bliźniaka dostarczy mu wskazówek, jak powinien postępować, by jego życie uczuciowe było teraz udane. Niezależnie od tego, czy jest singlem, czy spotkał już swoją drugą połówkę, może zadbać o relacje z innymi. Czego musi teraz unikać, a co będzie dla niego dobre? Rady astrologów dadzą mu odpowiedź na to pytanie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku w 2023 roku będą najszczęśliwsze. Zdobędą wszystko, czego pragną

Horoskop miesięczny miłosny na luty 2023 roku - Bliźnięta

Co czeka Bliźnięta w miłości w lutym 2023 roku? Oto ich horoskop:

Horoskop dla singli

Zodiakalne Bliźnięta mogą teraz obdarzyć zaufaniem nieodpowiednią osobę. Jeśli uwierzą czyimś obietnicom, choć nie będą miały ku temu podstaw, srogo się rozczarują. Ich horoskop na ten rok wskazuje, że nadchodzące miesiące przyniosą im zawód na polu uczuciowym.

Chociaż jednak pomylą się w sprawie pewnej relacji, wiosną będą miały szansę stworzyć prawdziwą i szczęśliwą więź. Aby tak się stało, muszą wybrać kogoś, kto kilka razy udowodnił im już, że jest lojalny i godny zaufania.

Horoskop dla par

Problemem w związku zakochanych Bliźniąt okaże się teraz niewierność. Nie będą bowiem umiały być na tyle lojalne wobec swojego partnera, by pozostać w relacji tylko z nim. Wpadną w tendencję do obwiniania tej osoby o swój negatywny nastrój i pocieszania się w towarzystwie płci przeciwnej.

Każdy z tych romansów wyjdzie w tym roku na jaw. Druga strona poczuje się tak zraniona, że ucieknie - całkowicie zerwie kontakt. Bliźnięta nie będą mogły o niej zapomnieć. Jeśli nie chcą jej stracić, powinny powstrzymać się przed flirtowaniem z innymi osobami.

Bliźnięta - horoskop partnerski

Kto najbardziej pasuje do zodiakalnego Bliźniaka, a z kim nie powinien się spotykać? Horoskop pozwoli mu sprawdzić, kto jest dla niego najbardziej odpowiednim partnerem. Dzięki temu uniknie miłosnych rozczarowań i zbuduje trwałą miłosną relację.

Poznaj horoskop partnerski dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, czy ty i partner jesteście dobrze dobrani.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.