,

Te znaki zodiaku w kwietniu znajdą miłość. Uczucie jest tuż za rogiem

27.03.2023 11:30

Horoskop na kwiecień 2023 roku daje nadzieję na szczęście w miłości. Kto będzie miał teraz szansę kogoś w sobie rozkochać?

Horoskop miłosny na kwiecień
fot. Shutterstock

Pełnia Księżyca w Wadze, całkowite zaćmienie Słońca, nów w Baranie i retrogradacja Merkurego - kwiecień według astrologii będzie bardzo intensywny. Horoskop na nadchodzące tygodnie daje jasno do zrozumienia, że dla większości znaków zodiaku początek wiosny okaże się burzliwym czasem. Niektórzy jednak właśnie teraz mają szansę znaleźć miłość swojego życia.

Zobacz także: Słynna jasnowidzka zdradziła przepis na szczęście. Zaskakujące słowa

Horoskop miłosny na kwiecień 2023 roku

Kwiecień w 2023 roku otwiera sezon zaćmień. W połowie miesiąca czeka nas zaćmienie Słońca, które poprzedzi zaćmienie Księżyca. Na dodatek wszystko wydarzy się na chwilę przez rozpoczęciem retrogradacji Merkurego w Byku... Niewielkie są szanse na to, by nawiązać teraz nową znajomość, która będzie udana. Większość znaków zodiaku skoncentruje się na historiach, które już trwają. Jeśli ktoś od wielu miesięcy silnie działa na naszą wyobraźnię, teraz odegra ważną rolę w naszym życiu.

Czekają nas intensywne rozstrzygnięcia. Niektórzy postanowią raz na zawsze się ze sobą rozstać, a inni właśnie teraz zbiorą się na odwagę, by dać szansę miłości. Wenus w Byku sprawi, że znajdziemy w sobie wiarę w prawdziwe uczucie. Nie będziemy chcieli się poddać, lecz zamiast tego postaramy się o wypracowanie porozumienia z bliską osobą.

Największe szanse na zbudowanie szczęśliwego związku mają teraz Byki, Lwy i Wagi. Każdy z tych znaków zodiaku musi jednak zastosować się do pewnej ważnej wskazówki. W przeciwnym wypadku ich relację czeka ciężka próba.

Te znaki zodiaku znajdą miłość w kwietniu 2023 roku

Oto miłosne rady dla tych znaków zodiaku:

Byk

Byki poczują, że cieszą się czyjąś obecnością tak samo jak dawniej. Ważna relacja w ich życiu zacznie się teraz odnawiać i rozkwitnie wraz w nadejściem wiosny. Pierwsze ciepłe wieczory mogą się okazać niezapomniane. Byki poczują się niemal jak w filmie. Nie mogą jednak uciekać w świat fantazji. Czas zbudować z drugą osobą rzeczywistą więź na długie lata.

Lew

Lwy mogą kogoś w sobie rozkochać, kiedy nauczą się chwalić własnymi talentami. Zamiast prowadzić z drugą osobą miłosną grę, mogą opowiedzieć jej o swoich największych pasjach. Wtedy będą miały o wiele większe szanse, że poczuje się nimi zafascynowana. Zauważy bowiem, jak bardzo są wyjątkowe. Od tej pory zacznie o nich myśleć cały czas. 

Waga

Wagi zadziałają na kogoś jak magnes, ale tylko pod warunkiem, że same przestaną wychodzić z inicjatywą. Jest pewna osoba, która od dłuższego czasu o nich marzy i stopniowo, małymi krokami, zmierza w ich kierunku. Wagi powinny na nią spokojnie zaczekać. Jeśli same zaczną ją gonić, może się spłoszyć i wycofać z tej relacji. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku tej wiosny będą najszczęśliwsze. Los im sprzyja

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się