Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

14.01.2023 12:00

Horoskop miłosny na 2023 rok podpowie ci, czym powinieneś się kierować w życiu uczuciowym w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop miłosny na 2023 rok
fot. Shutterstock

Kto może być spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na 2023 rok i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop Majów na 2023 rok. Poznaj przepowiednię dla siebie

Horoskop miłosny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Jeśli chcesz się przygotować, przeczytaj swój horoskop miłosny na cały rok.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Baran

Barany stracą kogoś, na kim kiedyś bardzo im zależało. Pewnego dnia nie będą w stanie się powstrzymać i wyładują na nim swoje negatywne emocje. Sprawią mu przez to taką przykrość, że kontakt urwie się raz na zawsze. Będzie to definitywny koniec znajomości.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Byk

Byki mogą zacząć poważnie myśleć o przyszłości spędzonej w towarzystwie bliskiej osoby. Powinny jej o tym powiedzieć, zamiast trzymać to w tajemnicy. W przeciwnym wypadku będzie zaskoczona oświadczynami i zepsuje nastrój wyjątkowego wieczoru. Czułaby się o wiele lepiej, gdyby decyzja o małżeństwie została podjęta podczas spokojnej rozmowy.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Bliźnięta

Bliźnięta powinny się zastanowić, czego tak naprawdę chcą. Najwyższy czas odpowiedzieć sobie na pytanie, jak ma wyglądać ich życie za 5 lub 10 lat. Czy osoba, w której są teraz zakochane, jest obecna w tym wyobrażeniu? Jeśli tak - będą wiedziały, co robić.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Rak

Raki raz na zawsze zakończą znajomość, która nie wnosiła nic dobrego do ich codzienności. Teraz uświadomią sobie, jak długo żyły iluzjami. Druga osoba nie zamierzała spełniać swoich obietnic, bo od początku wiedziała, że prędzej czy później odejdzie. Ta relacja nigdy nie doprowadziłaby do ślubu.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Lew

Lwy będą mogły zapomnieć o wcześniejszych porażkach. Nareszcie poczują, że w ich życiu nastał dobry czas. Nie ma sensu rozpamiętywać swoich złych wyborów. O wiele lepiej się skupić na nowej relacji. Może okazać się bardzo udana.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Panna

Panny muszą zrozumieć, że nie uda im się znaleźć miłości, jeśli przez cały czas będą myślały o pracy. Czy ich zawodowe obowiązki są rzeczywiście aż tak ważne, by rezygnować z życia towarzyskiego? Warto umówić się ze znajomymi albo wyjść na miasto w poszukiwaniu przygód. Wtedy pojawi się szansa, by poznać kogoś ciekawego. 

Horoskop miłosny na 2023 rok - Waga

Wagi mogą zakochać się z wzajemnością, jednak muszą pamiętać o jednej zasadzie - nie powinny dawać nikomu więcej, niż same dostają. Jeśli druga strona w relacji nie będzie się starać, one też muszą nabrać dystansu. W przeciwnym wypadku stracą jej szacunek.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Skorpion

Skorpiony nie powinny zaniedbywać potrzeb partnera, bo stracą jego zaufanie. Kiedy zaczną myśleć tylko o sobie, druga strona nabierze podejrzeń i przestanie angażować się w relację. Prawdziwe problemy pojawią się wtedy, gdy poprosi o pomoc i jej nie otrzyma. Będzie wtedy tak rozżalona, że może zdecydować się na zakończenie relacji.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Strzelec

Strzelce poczują się doskonale, bo bliska osoba zacznie je rozpieszczać na każdym kroku. Jeśli jednak nie są jeszcze gotowe na założenie rodziny, powinny uważać. W 2023 roku bardzo łatwo będzie im zajść w ciążę lub spłodzić potomka.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Koziorożec

Koziorożce spędzą ten rok dokładnie tak, jak tego pragną. Ich marzenia spełnią się jeszcze przed nadejściem wiosny. Latem zbiorą się na odwagę i zaproponują partnerowi coś, o czym fantazjowały od dawna. Mogą wtedy odkryć, że myślał wcześniej o tym samym.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Wodnik

Wodniki powinny zostawić przeszłość za sobą i skoncentrować się na relacji ze swoją drugą połówką. Ukochana osoba może stracić cierpliwość, gdy po raz kolejny będzie musiała słuchać o eks swojego partnera. Poczuje się przez to zlekceważona i odejdzie. Nie będzie chciała rywalizować z czyimś wspomnieniem.

Horoskop miłosny na 2023 rok - Ryby

Ryby czekają niespodziewane zaręczyny. Decyzja o tym, by wziąć ślub, będzie nagła i spontaniczna. Partner może się oświadczyć na wakacjach albo podczas niezobowiązującej zabawy. Szybko się jednak okaże, że jego plany są poważne. Zorganizuje piękną, romantyczną uroczystość.

Zobacz także: Horoskop słowiański na 2023 rok. Sprawdź, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?