Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

12.12.2019 15:53

Zawsze jesteśmy ciekawi, co przyniesie nam nowy rok, zwłaszcza w kwestii uczuć. My już wiemy, co jest zapisane w gwiazdach! Zobaczcie horoskop miłosny na 2020 rok dla każdego znaku zodiaku.

Para całuje się w lecie na balkonie
fot. Shutterstock

Nowy rok przynosi zawsze nadzieje na lepsze jutro. Zwłaszcza dla tych, którzy wciąż poszukują swojej drugiej połówki. Ale nie tylko! Również osoby w stałych związkach nigdy nie mogą być pewne, co czeka je w uczuciach w kolejnych miesiącach. Wszystko to zapisane jest bowiem w gwiazdach. My spróbujemy przewidzieć przyszłość. Odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co czeka cię w miłości w 2020 roku! Los niestety nie dla wszystkich jest łaskawy.

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Horoskop miłosny na 2020 rok dla każdego znaku zodiaku

Życie miłosne zawsze jest najciekawszym elementem horoskopu. To właśnie informacje o uczuciach są dla nas najbardziej emocjonujące.

W związku z tym postanowiliśmy przewidzieć przyszłość i przygotowaliśmy dla was horoskop miłosny na 2020 rok dla każdego znaku zodiaku. Sprawdźcie, co was czeka!

Horoskop miłosny na 2020 rok - Baran

Baran w tym roku nie może narzekać na brak uczuć. Samotne Barany w końcu znajdą swoją drugą połówkę! Pamiętaj tylko, żeby trochę pomóc szczęściu, ponieważ samo nic się nie stanie. Jeżeli się postarasz, nadejdzie czas ekscytacji i pierwszych pocałunków. Staraj się jednak nie zrażać, gdy ten moment minie i spróbuj zaskakiwać siebie i drugą połówkę, żeby uchronić wasz związek przed rutyną.

To dobra rada również dla osób spod znaku Barana, które pozostają w długich związkach. Staraj się pracować cały czas nad sobą, żeby nie wycofywać się z tej relacji. Jeżeli nie znajdziesz problemu w samym sobie, nigdy nie uda ci się utrzymać trwałego związku.

Pamiętaj, żeby doceniać wnętrze partnera. Jeżeli będziesz patrzeć tylko na zewnątrz, możesz przegapić szansę na znalezienie tego jedynego. Warto też spróbować znaleźć wspólne hobby, które będzie spoiwem w waszej relacji.

Horoskop miłosny na 2020 rok - Byk

To czas, żeby uwolnić się od toksycznych relacji. Nie trać czasu na osoby, które nie są ciebie warte. Byk powinien w tym roku postawić na siebie. Miłość przyjdzie z czasem. Nie ma sensu tkwić w związku, który cię unieszczęśliwia.

Jeżeli jednak jesteś w szczęśliwym związku, to dobry czas, żeby się ustatkować. Nie ma sensu czekać! Jesteś pewien swoich uczuć? Czas na zaręczyny! A może to jest właśnie rok waszego ślubu? Nie mogliście wybrać lepiej!

Samotne Byki bardzo łatwo będą mogły wpaść w romans. Uważaj tylko na te w pracy! Stworzenie zdrowej relacji z kolegą z tej samej firmy może przynieść więcej szkody niż pożytku. Możesz jednak pozwolić sobie na odrobinę niezobowiązującego flirtu. Dzięki temu nie wyjdziesz z wprawy. 

Horoskop miłosny na 2020 rok - Bliźnięta

Bliźnięta w tym roku zdecydowanie nie będą narzekać na brak romantycznych uniesień. 2020 to dla nich czas szybszego bicia serca i zawrotów głowy. Powinniście jednak uważać! To, że ktoś zawrócił wam w głowie, nie oznacza, że będzie to idealny dla was partner. Starajcie się skupiać na detalach, zachować trzeźwość umysłu i przede wszystkim myśleć o przyszłości. Chwilowe romanse mogą was jedynie dogłębnie zranić.

Bliźnięta w stałych związkach muszą natomiast uważać. Długo chowane urazy i nieustanne kłótnie mogą nie skończyć się dobrze. Jeżeli zależy wam na kimś, koniecznie starajcie się być wyrozumiali i pokażcie swoją czułość. To właśnie drobne gesty mogą sprawić, że wasz związek przetrwa.

Horoskop miłosny na 2020 rok - Rak

Ten rok pod względem miłosnym nie będzie zbyt łaskawy dla Raka. Można rzec nawet, że Rak będzie raz na wozie, raz pod wozem. Nieustanne wahanie nastrojów i emocji może go tylko przygnębić i sprawić, że podejmie złe decyzje. A te nie spodobają się jego bliskim, co jeszcze bardziej przygnębi rodzinnego Raka.

Jeżeli szukasz drugiej połówki, skup się raczej na drugiej połowie roku. To właśnie wtedy będziesz miał też więcej okazji do flirtów i romansów. Nie nastawiaj się jednak od razu na poważne związki. Raczej będą to relacje niezobowiązujące.

Dla Raków w związkach jest jedna dobra rada - wycisz się i skup się na ukochanym. Razem przetrwacie ten burzliwy okres.

Horoskop miłosny na 2020 rok - Lew

Lew w tym roku zdecydowanie postawi na ambicje i poświęci się pracy. Dlatego też singlom o tym znaku zodiaku trudno będzie znaleźć drugą połówkę. Oni jednak doskonale wiedzą, że warto kuć żelazo póki gorące i skupienie się na karierze w 2020 roku to najlepsze, co mogą zrobić.

Lwy w związku natomiast będą rozdarte między pracą a życiem osobistym. Jeżeli masz wyrozumiałego partnera, będzie cię wspierał. W pewnym momencie jednak nawet najcierpliwsi mogą potrzebować nieco uwagi. Staraj się go mimo wszystko wynagradzać za tę cierpliwość. Jeżeli twój partner jednak nie rozumie twoich ambicji, może dojść do wielkich nieporozumień. Pytanie, czy w przyszłości nie będą się powtarzać. Może czas na zmiany?

Horoskop miłosny na 2020 rok - Panna

Panna w tym roku może podejmować złe decyzje w kwestiach związków. Przez to ten wiele razy ucierpi jej serce i duma. Może lepiej tym razem skupić się na innych sferach życia, niż szukanie partnera?

Single powinni być uważni w okolicy wakacji. To właśnie wtedy są największe szanse na znalezienie przez Pannę drugiej połówki.

Panny w związku natomiast nie będą miały łatwo. Muszą uważać na zmiany nastrojów, bo inaczej mogą się wyżywać na partnerze. Koniec roku będzie najtrudniejszy. Uważaj na podejmowanie zbyt pochopnych decyzji. 

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku!

Horoskop miłosny na 2020 rok - Waga

Waga w tym roku skupia się na swoich marzeniach. W związku z tym będzie szukać partnera, który pomoże jej te marzenia spełnić. I to najlepsza z opcji, jaką może zrobić! W końcu wspólne plany i zainteresowania to dobry początek naprawdę pięknej relacji.

Wagi, które już są w związku zainspirują się nowymi emocjami. Ważne, żeby odkrywały je razem z ukochaną osobą. Istnieje bowiem ryzyko, że to ktoś inny da im o wiele więcej czułości niż dotychczasowy partner. 

Horoskop miłosny na 2020 rok - Skorpion

Skorpion postanowi w tym roku się ustatkować! Nawet, jeżeli do tej pory był daleki od ślubu i dzieci, teraz się to zmieni. Zatęskni za prawdziwą rodziną i poczuje instynkt rodzicielski. 

Ten rok zatem warto wykorzystać na znalezienie tego idealnego partnera. Okoliczności będą bardzo sprzyjające na znalezienie drugiej połówki.

Ci, którzy są w związku mają łatwiej. Zaręczyny, ślub, albo zaplanowanie ciąży - ten rok będzie sprzyjał takim decyzjom!

Horoskop miłosny na 2020 rok - Strzelec

Strzelec niestety w tym roku niewiele będzie rozumiał w kwestiach uczuciowych. Partner zdecydowanie zamiesza mu w głowie. Wielokrotnie będzie musiał iść na kompromis, jednocześnie nie tracąc przy tym twarzy, co zdecydowanie nie będzie łatwe. Porządnie się w tym roku nagimnastykujesz.

Single natomiast będą zagubione w poszukiwaniach tego jedynego. Być może jednak trafią na kogoś, kto przypomni im, na czym tak naprawdę polega związek. A już na pewno zapewni romantyczne uniesienia.

Horoskop miłosny na 2020 rok - Koziorożec

Koziorożec pozwoli na to, żeby rutyna zabiła jego uczucia. Tym samym nawet najbardziej idealne związki mogą rozpaść się w wyniku przytłaczającej Koziorożca codzienności. Jeżeli chcesz tego uniknąć, koniecznie postaraj się nieco urozmaicić ten związek. Inaczej zanudzisz się, albo stracisz miłość swojego życia. 

Dla singli czas na zmiany. Dostrzeżesz w końcu, że może warto coś odświeżyć, żeby znaleźć tę idealną osobę. I przede wszystkim zatrzymać ją przy sobie. 

Horoskop miłosny na 2020 rok - Wodnik

Wodnik pod względem miłosnym stanie przed ogromnym wyzwaniem. Nowe doświadczenia sprawią, że serce zabije mu szybciej. Daj się ponieść niespodziankom, które przygotował dla ciebie los. I przede wszystkim nie bój się nowości, będzie tylko lepiej!

Jeżeli jesteś w udanym związku, staraj się nie krytykować swojego partnera. Zdecydowanie nie wyjdzie ci to na dobre. Bądź jednak pewny siebie. Dzięki temu zaimponujesz ukochanemu.

Tą ostatnią cechą powinni charakteryzować się także single. Pewność siebie doda wam odwagi. Dzięki temu łatwiej będzie poderwać osobę, za którą już od dawna się oglądacie.

Horoskop miłosny na 2020 rok - Ryby

Ryby w końcu zaznają spokoju w miłości. A to doda waszej relacji siły, dzięki czemu przyjdzie czas na poważne zmiany. Staraj się jednak nie dawać dojść do głosu negatywnym emocjom, które mogą zniszczyć tę sielankę. Walcz też z kompleksami. Brak pewności siebie zdecydowanie przeszkadza twojemu partnerowi, ale przede wszystkim... tobie samemu, choć możesz nie zdawać sobie z tego sprawy.

Samotne Ryby powinny natomiast uważnie się rozglądać. Dzięki temu z pewnością nie przegapią szansy na znalezienie drugiej połówki, którą rzuca im los. Miłość pojawi się w najmniej spodziewanym momencie

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku porzucają partnerów bez ostrzeżenia

To, co czeka cię w uczuciach to jedno. Warto jednak zdać sobie sprawę, jaki znak zodiaku jest nam przeznaczony. Rozwiąż quiz i się o tym przekonaj!

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?