Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Koziorożca

29.01.2023 07:00

Przeczytaj horoskop na luty 2023 dla Koziorożca i sprawdź, jaki będzie dla niego ten miesiąc. Miłość, praca, finanse, zdrowie – w którym z tych obszarów Koziorożce będą mieć w lutym szczęście, w których z nich powinny być ostrożne?

Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Koziorożca
fot. Shutterstock

Jesteś spod znaku Koziorożca? Chcesz wiedzieć, jaki będzie dla Ciebie ten miesiąc i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop miesięczny na luty 2023 dla zodiakalnego Koziorożca i sprawdź, co na ten temat mówią gwiazdy.

Koziorożec – miłość i życie prywatne

Koziorożce w lutym będą chciały naprawić błędy popełnione w przeszłości, będzie jednak na to już za późno. Nawet walentynki i uroczy prezent dla ukochanej osoby nie sprawią, że uda ci się skruszyć ich serce. Są rzeczy, za które nie można po prostu przeprosić i udawać, że nic się nie stało. Jeśli nie wykorzystałeś swojej szansy w odpowiednim momencie, możesz teraz mieć pretensje tylko do siebie. Luty bynajmniej nie upłynie ci pod znakiem miłości, a dzień zakochanych będzie jednym z najsmutniejszych w tym miesiącu.

Zobacz także: Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku

Koziorożec – praca i finanse

 Wewnętrzne rozterki sprawią, że w pracy będziesz rozkojarzony, przez co popełnisz kilka niewybaczalnych błędów, których nie uda ci się ukryć przed szefem. Pilnuj się, bo od tego momentu będziesz na cenzurowanym. Możesz być pewien, że przełożony będzie bardzo uważnie przyglądał się twoim poczynaniom, a każde nawet najdrobniejsze potknięcie zostanie ci wypunktowane. Inwestycje podjęte przed 22. dniem miesiąca okażą się wyjątkowo niekorzystne i przysporzą Ci kłopotów finansowych w kolejnych miesiącach. Bądź więc ostrożny i zanim zdecydujesz się przeznaczyć na coś pieniądze, upewnij się, że to bezpieczne.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Koziorożec – zdrowie

Na kłopoty z układem trawiennym, które będą Cię nękać zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca pomoże zmiana diety i wyłączenie do niej ostrych przypraw. Imbir, kurkum i chilli choć dodają potrawom smaku i charakteru nie są dla wszystkich – twój żołądek najwyraźniej jest zbyt delikatny na egzotyczne ostre przyprawy, pozostań więc lepiej przy łagodnej kuchni.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris