Zamknij

Horoskop na luty 2023 roku - wróżba z kart tarota. "Ukryte intencje"

24.01.2023 17:00

Co czeka nas w lutym 2023 roku? Wróżka Ines postawiła karty tarota specjalnie na prośbę Radia ZET. Zobacz, czego dotyczy jej przepowiednia.

Tarot na luty 2023 roku
fot. Shutterstock

Przepowiednia z kart tarota na luty 2023 roku pokazuje nam, jakie energię będą dominowały w najbliższym czasie w naszych relacjach i życiu zawodowym. Co przepowiedziała wróżka Ines? Warto wziąć sobie jej słowa do serca.

Zobacz także: Chińskie znaki zodiaku - jaki jest twój?

Horoskop miesięczny z kart tarota na luty 2023 roku

Nadchodzące tygodnie przyniosą nam duże zmiany. Sprawy, które jeszcze do niedawna wydawały nam się istotne, teraz przestaną mieć znaczenie. Wenus, planeta miłości, przeszła do znaku Ryb. Rozpoczął się też chiński Rok Królika, a to wywrze wpływ na nasze samopoczucie. Także rozkład kart tarota na luty 2023 roku wyraźnie wskazuje, że w horoskopie dla wszystkich znaków zodiaku zaczynają wyróżniać się inne kwestie niż dotychczas.

W ostatnim czasie większość z nas myślała o swoim życiu zdroworozsądkowo. Nie pozwalaliśmy sobie na marzenia. W relacjach z innymi zachowywaliśmy dystans, przez co nie mieliśmy odwagi zdradzić, co naprawdę czujemy. Jak wskazują karty tarota, teraz ma się to zmienić. Mówią o tym karty Księżyc, Sąd Ostateczny i Paź Kielichów.

Każdy zacznie myśleć o miłości. Księżyc wskazuje, że będziemy fantazjować, śnić i marzyć. Pojawią się głębokie przemyślenia na temat drugiej osoby - zdradziła wróżka Ines.

Karty Sądu Ostatecznego i Paź Kielichów mówią z kolei o tym, że postanowimy działać. Przeprowadzimy rozmowy, na które długo czekaliśmy. W związkach może to oznaczać czas poważnych decyzji. Single z kolei nabiorą odwagi i zapragną złożyć komuś ciekawą propozycję.

Horoskop na luty 2023 roku - wróżba z kart tarota. "Ukryte intencje"

Horoskop miłosny z kart tarota na luty 2023 roku pokazuje też, że niedługo przed walentynkami zaczniemy myśleć o poważnych wyborach uczuciowych. Jeśli mamy szansę na stworzenie związku z drugą osobą, przeprowadzimy z nią na ten temat rozmowę.

Szczególnie mężczyźni nabiorą ochoty do składania deklaracji. Nie wszystkim jednak możemy zaufać. Karta Księżyc wskazuje czasem na ukryte intencje - ostrzega wróżka.

Warto zaczekać do marca, by nabrać pewności co do uczuć partnera. Kiedy nadejdzie wiosna, jego plany mogą się nagle odmienić. Ci, którzy poważnie myślą o zbudowaniu więzi z ukochaną kobietą, zadbają jednak o wspólną przyszłość.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?